Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
100%

"Téged pl zavarna ha a párod mindig veled akarna lenni. Akkor nyilván előremutatóbb lenne olyat keresned akinek eleve nincs erre igénye, mint felszedni valakit aki folyton veled akar lenni, és állandóan ezen veszekedni."


Engem ez csak az egész csak a pszichológiája miatt zavarna, ugyanis ez általában arra vezethető vissza, hogy az ennyire ragaszkodó fél kapcsolatfüggő, egyedül nem tud meglenni, egyedül nem tud boldog lenni és a másik féltől várja a saját boldogságát.

szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet a válaszoló a Budai Várban lakik, aztán egy nap, mire csak kiporszívózik.

Sajnálom, de egyszerűen nem tudom milyen munka nincs elvégezve, ha valaki elmegy kicsit szórakozni, vagy sportolni. Általában, ha én megyek el valahova és a párom itthon, marad, akkor maximum tv-t néz, esetleg összedob valami kaját magának, de biztos nem egész nap gürcöl a házimunkával. Kicsit mártírkodásnak tűnik ez a akkor mindent nekem kell csinálni szitu.

A ragaszkodás sem jó dolog, mert bizony minden kapcsolatnak vége lehet, aztán a ragaszkodó fél mit csinál? Felakasztja magát, mert a másik nélkül megáll az élet?

Én voltam ilyen kapcsolatban, annyira elnyomottnak éreztem magam, nem is tartott sokáig. Alkalmazkodó vagyok pedig, de nehogy már ne mehessek el barátnőkkel valamerre, vagy ha úgy jön ki az idő, akkor ne mehessek el meglátogatni a szülőket. Van két kollégám, házaspár és egy helyen dolgoznak, a munkaidejük minden egyes percét együtt töltik, együtt mennek dolgozni és együtt mennek haza, majd még otthon is együtt vannak. Na én ebben begolyóznék, az biztos.

szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:
0%

#50


"Ha elmegy a haverokkal focizni, az miért jelenti azt, hogy elvárja, te csinálj meg otthon minden házimunkát? Te nagyon kevered a dolgokat:) Én ha elmegyek edzeni, vagy a haverokkal a városba, eszem ágában sincs elvárni a páromtól, hogy otthon gürizzen"

Akkor ki fogja megcsinálni, a jótündérkék?


"Nehogy már az legyen egy ember átlag napja, hogy munka után hazaér, elvégez minden házimunkát és utána marad 1 óra a párjára, majd alvás"

Amint megnyerjük a lottót, változtatunk, megígérem. :)


"Azt mondod, hogy nincs igénye egyikőtöknek sem eljárkálni, de ha a párod felvetné az ötletet, problémáznál rajta. Miért?"

Fentebb már leírtam.

szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
35%

#51

Egyedül nem tud meglenni? A napunk legnagyobb részét eleve nem együtt töltjük. Külön helyen dolgozunk, mint ahogy a többség.

szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:

#52

De téged miért zavar, ha a kollégáidnak jó így? Nyilván akkor te ne ilyen kapcsolatot keress. De másoknak miért a te igényeidhez kellene alkalmazkodniuk a saját kapcsolatukban?

szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, azt csinálnak, amit akarnak. Példának hoztam, hogy nekem ez felejtős.

És milyen otthoni feladat marad ki, ha heti 1x valaki elmegy pár órára? Miért nem tudja még aznap este, esetleg indulás előtt, vagy másnap megcsinálni? Mi az a gigászi feladat, ami rád hárul és nem lehet máskor megcsinálni, vagy neked akkora gondot okoz? Ezt a robot életet nem lehet kibírni, nem tudom hogy bírjátok. Elég mártírkodva adod elő ezt az egészet, bocsi.

szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:

#56

"És milyen otthoni feladat marad ki, ha heti 1x valaki elmegy pár órára?"

Attól függ melyik nap megy, nyilván nem minden egyes nap pont ugyanazt csináljuk. Most ezen a héten pl: hétfőn konyhát-fürdőszobát takarítottunk, kedden főztünk, szerdán bevásároltunk, tegnap kertben csináltunk meg pár dolgot mielőtt jönne az eső. Ma portörlés és porszívózás a terv.


"Miért nem tudja még aznap este, esetleg indulás előtt, vagy másnap megcsinálni?"

Aznap este nem tudja, mert eleve akkor csinálnánk, a felvázolt szituációban pont akkor menne el valahova. Indulás előtt hát végülis lehetne, bár nekem kicsit fura reggel 5-kor csinálni ezeket, plusz akkor nyilván az előző estéből elveszik egy óra legalább, mert ha korábban kelünk akkor korábban is kell aludni menni.

szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:

"Ha elmegy a haverokkal focizni, az miért jelenti azt, hogy elvárja, te csinálj meg otthon minden házimunkát? Te nagyon kevered a dolgokat:) Én ha elmegyek edzeni, vagy a haverokkal a városba, eszem ágában sincs elvárni a páromtól, hogy otthon gürizzen"

Akkor ki fogja megcsinálni, a jótündérkék?



Megcsinálom utána vagy másnap. De mégis áruld már el nekem, hogy mi az a mindennapos házimunka és teendő, ami miatt nem lehet elmenni barátokkal moziba, kikapcsolódni vagy bárhova máshova? Mi az amit minden nap kell csinálni, órákban telik és ennyire elveszi az egész napodat? Elképzelni se tudom, de komolyan :D Azért röhej, hogy úgy állítod be az egészet, hogy nektek egymáson kívül már semmi másra nem jut idő. De ha ez így is van, akkor borzasztó egy élet lehet ez, nem irigyellek.



"Nehogy már az legyen egy ember átlag napja, hogy munka után hazaér, elvégez minden házimunkát és utána marad 1 óra a párjára, majd alvás"

Amint megnyerjük a lottót, változtatunk, megígérem. :)



Nem kell ehhez gazdagnak lenni, én se vagyok, ahogyan sokan mások se és mégis sikerül megoldaniuk.



"Azt mondod, hogy nincs igénye egyikőtöknek sem eljárkálni, de ha a párod felvetné az ötletet, problémáznál rajta. Miért?"

Fentebb már leírtam.


Na itt nem a teljes kérdésemet másoltad be, és nem is arra reagáltál, márpedig a kérdésem második fele a lényeg, ami így szól: Miért? Miért fáj neked az, ha a párod azt csinálja amit szeret? Várom a választ. Miért nem szeretnéd, hogy a párod boldog legyen és miért vagy önző?

szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
57%

"Attól függ melyik nap megy, nyilván nem minden egyes nap pont ugyanazt csináljuk. Most ezen a héten pl: hétfőn konyhát-fürdőszobát takarítottunk, kedden főztünk, szerdán bevásároltunk, tegnap kertben csináltunk meg pár dolgot mielőtt jönne az eső. Ma portörlés és porszívózás a terv."


Te jó ég :D. Én hétvégén max 2 óra alatt megcsinálom (egyedül, ha kell), a portörlést, fürdő-konyha takarítást, porszívózást. És nem egy kis garzonban élek. Bevásárlás az ilyen sok idő, hogy órákat vesz el? De oda se jár minden nap az ember. Számoljunk max 8 órával, ezek többet nem vesznek igénybe, de még így is sokat mondtam. A hét maradék órájában akkor mi a fenét csináltok? :D Vagy minden nap port töröltök, porszívóztok, főztök, fürdőt takarítotok? :D


Borzasztó lehet így, ennyire egy megírt forgatókönyv szerint élni. Ha a haverok azt mondanák ma nektek, hogy menjetek el moziba, mi lenne a reakció? Áhh nem, mert ma portörlés és porszívózás van betervezve? Könyörgöm, akkor megcsináljátok holnap :D

szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:

#58


"De mégis áruld már el nekem, hogy mi az a mindennapos házimunka és teendő"

Lsd előtted lévő válaszom.


"elmenni barátokkal moziba"

Az kb 4-5 órás program (utazás oda + film + utazás haza), úgyhogy hétköznap nem igazán fér bele. :D


"és nem is arra reagáltál, márpedig a kérdésem második fele a lényeg, ami így szól: Miért? Miért fáj neked az, ha a párod azt csinálja amit szeret? Várom a választ. Miért nem szeretnéd, hogy a párod boldog legyen és miért vagy önző?"

Azért nem reagáltam, mert nem tudom értelmezni a kérdésed, nem fáj ha azt csinálja amit szeret, szeretném ha boldog lenne, és nem vagyok önző. (Már feltéve hogy nem számít önzőségnek az, hogy nem akarom egyedül vinni a teljes háztartást munka mellett.)

szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!