Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
20%

#27

Szintén 9 év, és nem arról van szó, hogy nem engedjük egymást sehova, ha akart volna, nem problémázok, de nem volt igénye, ahogy nekem se.

Az ő haverja, és az én (akkor még) barátnőm is hozzánk jöttek mindig, így az sem volt, hogy velük nem töltünk időt.


Most meg gyerekek mellett már örülünk, ha van kettesben töltött idő 😅


(#24 voltam, és köszi a lepontozásokat... 😏)

szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:
72%
Akinek csak napi 1 órája van a párjára, az valamit nagyon rosszul csinál. Ideje elgondolkozni az idő menedzsmenten vagy a munkahely váltáson, mert ez hosszú távon teljesen értelmetlen. Az meg egyenesen röhejes, hogy nem hagysz a párodnak legalább napi 1 óra én időt. Ez önzőség, nem szeretet.
szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
0%

#30

Munka, utazás, házimunka, kert leginkább.

Változtatni nem sokat tudunk, részmunkaidőből nem tudnánk megélni, elhanyagolt putriban meg nem akarunk élni.

szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
72%

"Szintén 9 év, és nem arról van szó, hogy nem engedjük egymást sehova, ha akart volna, nem problémázok, de nem volt igénye, ahogy nekem se."


Az előbb még azt írtad, hogy neked ez probléma lenne, most meg azt, hogy nem problémáznál rajta. Most akkor mivan?

szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
0%

#32

Amúgy igényünk sincs rá hogy lekoptassuk egymást, nem utáljuk egymás társaságát. :D

Valamit rosszul csinálunk, dolgozunk. Gondolom a menők otthonról kriptóznak vagy mi.

szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik ezért is van ez a sok válás. Nekem is volt egy párom, mindig elvárta, hogy munkanután egyből találkozzznk. 16:35 körül értem haza és legkésőbb ötig már írt messengeren, hogy hol vagyok már. Persze vasárnap meg nem találkozhattunk, mert vallásosak, és a vasárnap az a családé, azt én értsem meg.

Mostani párommal teljesen jól megvagyunk, néha ő megy a barátaival találkozni, néha én, ebből sosincs probléma, maximum ha elfelejti valamelyikünk, hogy arra a napra már volt tervezve valami. Ezt az idő problémát sem értem, teljesen más műszakban dolgozunk és mégis együtt vagyunk sokat. Persze, lehetnénk többet is együtt, de annak nem látom értelmét, hogy minden egyes szabad másodpercet a párommal töltsek, azért vannak határok.

szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
74%

35-ös: Az, hogy én egyedül csinálok valamit, nem azt jelenti, hogy utálom a másikat. Én mindig is úgy voltam vele, hogy ha a párom szeretne egy csajos estét tartani a barátnőivel, hát menjen, kapcsolódjon ki, örülök ha boldog. Ugyanez van fordítva is. Én szeretek edzeni, sportolni és kell is. A páromtól nem várom el, hogy szeressen mozogni, de ha nem szeret, akkor ne akadályozzon benne, ha én csinálom. Egyébként meg én abban is benne vagyok, hogy a párom jön velem edzeni, de ha nem szeret és nincs kedve, azt is elfogadom, csak akkor ne cirkuszoljon azért, mert én el szeretnék menni. Általában azok szoktak ebből problémát csinálni, akik a párjuk nélkül unatkoznak, nem tudják magukat lekötni.


Egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia, hogy bekorlátozod a másikat. Barátokkal mi is összejárunk, szoktunk csak pasis estét is tartani, ebből semmi gond nincsen.

szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
100%
#37 egyetértek. Sosem értettem, hogy ha összejössz valakivel miért kell mindent feladnod? Hagyd abba a sportolást, ne találkozz a gyerekkori barátokkal, ne csináld a hobbidat, amit évek óta űzöl. Nekem ilyenkor az az érzésem, hogy elveszted önmagad és mindent a párod érdekében cselekedsz, ami valljuk be, egy ideig jó dolog, de nem szabad túlzásba esni, mert mi lesz, ha szakítotok? Se barátod, se hobbid, se semmi, csak a depresszió, mert nem tudsz magaddal mit kezdeni.
szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
0%

#37

"Én mindig is úgy voltam vele, hogy ha a párom szeretne egy csajos estét tartani a barátnőivel, hát menjen, kapcsolódjon ki"

De nekünk meg ilyenekre nem is lenne igényünk, szóval nem értem miért kéne csak azért külön lennünk ha nem akarunk, mert a neten azt írták.

Senki nem korlátoz senkit. Vagyis annyi, hogy mindketten elvárjuk a másiktól hogy ne lépjen le amikor meló van, utána meg késő este nincs is igénye egyikünknek se elmászkálni azért, hogy elmondhassuk másoknak hogy hűdejó, megvolt az "énidő", hogy mások ennek örülhessenek. Inkább úgy foglaljuk el magunkat a kevés szabadidőnkben ahogy nekünk jó, olyan dolgokkal amiket szeretünk csinálni.

szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
100%

39 bocsi, nekem itt valami nem kerek. Eddig az volt az érv, hogy nincs idő külön, most meg hogy nincs igény rá? Azért a kettő teljesen más.

Nyílván nem azért kell külön programot szervezni, hogy elmondhassa valaki, hogy de jó volt énidős programom, hanem valakinek fontos a hobbija, hogy sportoljon stb.

Csak egy kérdés feléd #39: ha a párod kitalálná, hogy haverokkal kitalálták, hogy heti 1x 2 órát fociznának valahol, te megengednéd neki, vagy megtiltanád?

szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!