Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező. Az irasod és a válaszaid alapján nem csak a férfiakat de a nőket is lenezed, utálod.
2017. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
25%

"Én imádom a férfiakat, de tényleg."


Ezt bizonyítod már vagy 2,5 órája.


"dolus directus légyszi ne játszd a pszichológust, mert nekem van belőle diplomám és fáj olvasni az inkompetenciádat."


1.Neked nincs diplomád pszichológiából,ezt mindenki tudja.

2. Amúgy ez a diploma nem sokat ér,elméleti,történeti adatok,információk egyvelege,így rossz diplomával próbálsz ékeskedni.

3.A helyedben én a biológust mondtam volna.

4.Evolúciós pszichológia és ezáltal a nemi szerepek biológiai eredete sokkal inkább alátámasztott akár más tudományágak által is,mint a hókuszpókusz genderfeminista "társadalmi nemek" teóriád.

2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 anonim ***** válasza:
15%

"Persze rámtalált a mamahoteles kisfarkúak gyülekezete."


"légyszi ne játszd a pszichológust, mert nekem van belőle diplomám"


Aha :D :D :D

2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 A kérdező kommentje:
Az empátiát meg a perspektívaváltást kevered. Nem vagy te pszichológus, ha mégis, akkor csapnivaló vagy te is.
2017. szept. 9. 16:30
 55/112 A legrosszabb ***** válasza:
22%
ELMOSOGATNI!!!
2017. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim ***** válasza:
23%
😂😂😂😂 a kérdező megkapta a heti figyelmet. Élvezkedik hogy most mindenki vele foglalkozik. 😂😂😂😂😂
2017. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 A kérdező kommentje:

"4.Evolúciós pszichológia és ezáltal a nemi szerepek biológiai eredete sokkal inkább alátámasztott akár más tudományágak által is,mint a hókuszpókusz genderfeminista "társadalmi nemek" teóriád."


Mi van? A társadalmi nem nem teória, és az evolúciós pszichológia, az affektív pszichológia és a fejlődéslélektan is használja.

Ne okoskodj, mert nagyon gáz.

Ez már puszta személyeskedés a részedről, tudhatnád, hogy a pszichológia is kemény biológiai alapokon nyugszik. Az egyik ága a viselkedésgenetika, ami a fő tudományterülete az adott kérdésnek és nem a biológia.

2017. szept. 9. 16:36
 58/112 A kérdező kommentje:

"Élvezkedik hogy most mindenki vele foglalkozik."


Az a baj, hogy mindig leállok vitatkozni olyanokkal, akik kdnp-s magazinokat meg férfihangot olvasgatnak. Le kéne már szoknom erről.

2017. szept. 9. 16:39
 59/112 anonim ***** válasza:
100%

57!!

Pont te írod hogy személyeskedik?

Te mit csinálsz itt 3 órája??? Igen, ugyanazt!

2017. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
71%

Én nem ítélkezem feletted. :) És nem is vagyok ilyen kis vérmes.


Nem keverem a perspektívaváltást, ha ilyen minősíthetetlen hangnemben szájalsz vissza a válaszolóknak, akik másképp élnek, az arról árulkodik, hogy eléggé hiányzik belőled.


Egyébként pedig, ha valóban szakember lennél, tudnád, milyen összetett dolog az, hogy ki milyen szerepet vállal a családban. Nem csak a kultúra, vagy az otthon látott minta az, amiből "dolgozik" az ember. Nem baj az, ha te ezt felháborítónak tartod, de hagyd már meg a szabadságot másnak, hogy mást gondoljon róla. A párját úgy is úgy választja az ember, hogy minél kevesebb surlódás legyen kettőjük között.


Elég kiégettnek tűnsz amúgy, mióta dolgozol?

2017. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!