Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
34%

En elvarom a noktol, hogy legyenek haziasak, mert enis az vagyok.

Tudjon fozni, takaritani, mosni...ezek annyira alapveto dolgok, hogy nem tartom eletkepesnek azt, aki elfogadhato szinten nem kepes erre.

2017. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior teljesen el vagy tévedve.

El kellene hinnem azt, hogy ismerkedésnél a férfi azért mondja, hogy házias nőt szeretne, mert ő annyira jó ember, hogy már a családalapításon meg a gyerekei jövőjén gondolkodik? A fenéket! Azért akarja, hogy az első dugás után is már nekem kelljen odavinnem hozzá a sört.

2017. szept. 9. 14:56
 23/112 anonim ***** válasza:
100%

Takarítani, mosni a hülye nem tud.

Főzni soha nem fogok. Tudom, az is csak leírás meg minden, de nekem nem megy. Ízetlen szar lesz és unom.

2017. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 A kérdező kommentje:

"Mi értelme van általánosítani?"


Sehol sem általánosítottam a kérdésben, tanulj meg szöveget értelmezni.

"ha a férfi"

"az ilyen férfiak"

Ez neked általánosítás?

2017. szept. 9. 14:58
 25/112 anonim ***** válasza:
81%

#21: igy van. Nalad nem egyoldalu az elvaras.


Amugy egy kicsi gyerekkel nem egyszeru. Nincs fel ora egybefuggo szabadido. Ejjel is fel kell kelni. Fozesnel vigyazni kell, egy masodpercre nem lehet magara hagyni, mert valami forrot kivancsisagbol magara rant. Babysitterkedtem.

2017. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim ***** válasza:
90%
Egyesek azt hiszik, anyuka szegre akasztja a gyereket, es egesznap kormot lakkoz es pihenget. Tuti nem lattak kozelebrol kisgyereket.
2017. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
19%

Megnézném azt a lakást amibe úgy mentek haza estefelé, hogy az apa volt egész nap otthon a gyerekkel. :D

Persze, a férfi is mehet gyesre, nincs semmi akadálya. De, ha így gondolkodnak egyes nők, hogy majd ők szülnek, de nem lesznek cselédek, marajon otthon az apa a gyerekkel, stb akkor jobb, ha felkészülnek az egyedülálló anyaságra ahol már nincs ki felett uralkodni.

Nincs ezzel semmi baj, nem kötelező semmi. Ahogy neked sem kötelező ilyen férfival összejönni úgy a férfinak sem lesz kötelező egy ilyen nővel együtt maradni. A hisztid teljesen alaptalan ilyen szempontból. Meg akarod változtatni a világot és teljesen felcserélni minden nemi szerepet. Lassan már tényleg ott tartunk, hogy a nők amiatt fognak panaszkodni, hogy miért nekik kell szoptatni, hiszen van már műcici, vegye fel a férfi és szoptasson ő, hiszen az ő gyereke is.

2017. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
98%

Tehát a férfi képtelen rendet tartani és ellátni a gyereket, uralkodni meg csak apának van joga?


Nincsenek nemi szerepek. Neked ezt kell hinned, mert neked kényelmes, hogy téged is meg a kölyköd is más ganézza. Neked csak ki kell nézned a fejedből.

2017. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
0%
Dugd fel magadnak az olcsó provokációidat.
2017. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
6%

"Tehát a férfi képtelen rendet tartani és ellátni a gyereket, uralkodni meg csak apának van joga?


Nincsenek nemi szerepek. Neked ezt kell hinned, mert neked kényelmes, hogy téged is meg a kölyköd is más ganézza. Neked csak ki kell nézned a fejedből."


Hát 71%-os, te nagyon retardált vagy.


Egyrészt, senkinek nincs joga uralkodni. Kompromisszumok lehetnek, de nem úgy ahogy a kérdező elképzeli mert ezek nem kompromisszumok.

Másrészt, mik ezek a kifejezések, hogy "kiganézza" meg "kölyköd"?

Harmadrészt, Nincsenek nemi szerepek? Hát bocs, de vannak amíg két különböző embertípus van a bolygón akik alapvető biológiai dolgokban is eltérnek. Például a nagyobb fizikai erő miatt nem véletlenül férfiak végzik az olyan dolgokat amikhez ez szügségeltetik. Épp úgy az anyák is a gondoskodás szimbólumai. Téged is anyád nevelt fel, többnyire ő pelenkázott, ő főzött rán gondolom. Egy apának is meg lehet ezeket csinálni persze, de szerintem értelmes ember nem fogja számolgatni, hogy ki hányszor tette tisztába a gyereket és ki a soros éjszaka megnyugtatni amikor éppen felsír.

Képzelem milyen jó gyerekkorod lett volna, ha anyád ugyanígy gondolkodik mint most te.


Szóval te aztán értelmes ember vagy. Az intelligencia csak úgy sugárzik a mondataidból.

2017. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!