Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nem elvárásom, szóval ennyit a kérdésedről.:D
2017. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmit sem várok el. Valaki vagy tetszik, vagy nem, vagy szeretem, és a hiányosságaival együtt elfogadom, vagy nem, és nem is jövök vele össze.
2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
69%
....a provokatív kérdésedet és a hülye sztereotípiádat
2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
54%
Én meg kifejezetten előnynek érzem, hogy házias vagyok. Azért nem mondanám, hogy az, hogy gondoskodom a családomról, főzök, mosok takarítok rájuk, cselédségnek vagy szolgaságnak minősül.
2017. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
27%
Házias vagyok és gondoskodó. Mivel nő vagyok es annak is születtem, így ilyen a természete. A páromnak ez nem elvárása, neki ez a természetes, mivel ő a férfi!
2017. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
25%

Nem anyapótlék, de ha egyszer gyereke lesz akkor annak sem kell majd anya?

Ám nem kötelező olyan férfival összejönni aki elvárja, hogy főzz, moss, takaríts rá, de egy gyerekre kötelezően meg kell majd ezeket csinálnod.

2017. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavar, mert nem állok le olyan "férfival", akinek ez elvárás. :D


"Házias vagyok és gondoskodó. Mivel nő vagyok es annak is születtem, így ilyen a természete."

XDD Nyugtasd csak magad ezzel. Én is nőnek születtem, mégsem érzem kötelességemnek, hogy házias legyek és gondoskodó, mert bennem azért ennél több van. :)

2017. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik szülőnek kell ezt megcsinálnia legalább. Nem puncihoz kötött.


Pont ma láttam azt a kérdést, hogy "férfiak, zavar-e, ha a párotok ezt meg azt főz?", és akkor jutott eszembe, hogy milyen jó lehet, hogy a férfiaknak eszükbe sem jut, hogy ha összejönnek valakivel, akkor onnantól az ő felelősségük etetni.

2017. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
16%
Szándékosan félreértesz valamit, aztán rinyálsz miatta. Rettentő vonzó cselekedet.
2017. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
83%
Miért degradáló sok pasinak a saját utódjáról gondoskodni? Nyilván szívesen borogatja minden anya a gyerekét, mossa a ruháit, segít a háziban és főz ne ki ételt, de ti miért akarjátok ilyen kétségbeesetten lepasszolni a szülői szerepet a másikra? Az, hogy valaki munkamegosztást szeretne a felnőtt, önellátó párjával még nem azt jelenti, hogy a gyerekétől is elvárja majd, hogy felnőttként vegye ki a részét a házimunkából, de sokan úgy nyilatkoznak, mintha szerintük az utóduknak (aki ráadásul az ő nevüket fogja viselni) csak anyja kéne hogy legyen. Ennyi erővel a nem házias férfiakra is rámondjátok, hogy biztos selejt apa lesz? Gondolom nem...
2017. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!