Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
74%

Mi értelme egy ilyen kérdésnek? Miért zavar téged, ha egy nő, tud, szeret főzni, örömet szerez neki, ha a párja jó étvággyal megeszi amit készített? Mellette még takarít, kimos, stb.

Te ezt nem akarod, biztos megtalálod azt a pasit, aki így is tökéletesnek lát. Ne akard megmondani mások, mitől legyenek boldogok.

2017. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
81%
:D Röhögni jó rajtuk. Ennyi az értelmük. Ide jön valaki vitát generálni, mert nincs kivel veszekednie. Nevetséges.
2017. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
22%

A kérdésről messziről látszik,hogy provokálás és,hogy habzó szájú férfigyűlölő a kérdező.


Az ember egyik legszemélyesebb magánügye,hogy milyen partnert választ maga mellé és mit vár el a másik féltől. Ne legyenek illúzióink,a kérdező igyekszik úgy fogalmazni,hogy abból mondattanilag ne lehessen rá bizonyítani,de igazából megszabná az embereknek(bocs,a férfiaknak),hogy mit tehetnének.

Hogy minden női tulajdonságot pejoratív,rosszindulatúként állít be és fogalmaz meg,az meg olyan gagyi és átlátszó vetítés,hogy nem is látom értelmét ecsetelni-"cselédség,szolgalelkűség" áhh...


Azért érdekelne,hogy szerinte egy nő mondjuk milyen tulajdonságokat várhat el egy férfitól?

2017. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 A kérdező kommentje:

"Megnézném azt a lakást amibe úgy mentek haza estefelé"


Mark Zuckerberg. Érdekes neki nem esett le a farka attól, hogy otthon maradt mindkét gyerekével.


Van egy rossz hírem. Én nem akarom megváltoztatni a világot, én már a megváltozott világ eredménye vagyok. Akík így gondolkodnak, mint te, általában öregek, még a szoci korszak szülöttei, akik az anyjuktól nem láttak más példát, gondolkodásuk pedig túl zárt ahhoz, hogy mást el tudjanak képzelni. Szerencsére a fiatal férfiak közt nagyon ritka ez az elképzelés, nyugaton pedig már az idősek körében sincs jelen. Néhány évtized múlva olyan röhej tárgya leszel, mint a középkori lapos föld elmélet hívei.

2017. szept. 9. 15:31
 35/112 A kérdező kommentje:
Ahh, itt senki sem tud szöveget értelmezni. :D
2017. szept. 9. 15:33
 36/112 anonim ***** válasza:
23%

Mark Zuckerberg remek példa, hiszen egy átlag magyar férfinak vagy nőnek hasonló vagyon áll rendelkezésre a bankszámláján, hogy soha többé ne legyen gondja semmire és boldogan tud kizárólag a gyerekére koncentrálni.

A rideg valóság viszont az, hogy itthon sok munkával keresnek az emberek 200-250 között amiből egy család épphogy ki tud jönni egy hónapban miután befizették a rezsit és a hitelt a banknak.

2017. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, minden ház körüli munkát el tudok látni, tudok jó kajákat főzni, egyszerűbb ruhákat varrni, javítani, barkácsolni, festeni, tapétázni, kertészkedni, még valamennyire kocsit javítani is, amit csak a "nagyságos úr" akar.


De ha a párom nem lesz ennyire talpraesett és "életképes", vagy nem akar még a konyhai dolgokba is beszállni 1:1 arányban, kivágom, mint macskát szarni. :D El lehet várni sokmindent, egy kapcsolat nálam akkor is csapatmunka, ha a feje tetejére áll az illető. Ergo ha nem képes egy közös életben, egy közös háztartásban akkora részt kivenni a munkából, amekkorát én is, akkor lehet menni. Csak a saját gyerekemnek leszek az anyja, a férjemnek/páromnak nem.

N

2017. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 érdekel0 ***** válasza:
24%

A 12es válaszod hihetetlenül gusztustalan.

Karrierista nőnek lenni menő,de ha valakinél az anyaság,az otthon az 1.,az hányinger?

Képzeld összeegyeztethető a 2.

Képes vagyok "javarészt"én nőként ellátni a gyerekeimet,rendet tartani otthon és sikeres lenni a munkámban.

Emellett egyáltalán nem vagyok elnyomva,csak szorult belém annyi ész,hogy belátom,ez a MI CSALÁDUNKBAN,így működik.

Egyáltalán nem szégyenletes a házias jelző.

2017. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 A kérdező kommentje:

"Nincsenek nemi szerepek? Hát bocs, de vannak amíg két különböző embertípus van a bolygón akik alapvető biológiai dolgokban is eltérnek."


Ha megtalálod nekem a gént, ami indokolja, hogy a nők jobban tudnak mosogatni vagy főzni akkor szólj.

A biológiai nem adott, a társadalmi nem konstrukció és ez tudományos tény! Ugyanúgy emberi konstrukció, mint az, hogy kékbe öltözteti a fiúkat.

2017. szept. 9. 15:40
 40/112 anonim ***** válasza:

Ez téged miért zavar? Keress olyat, aki nem ilyen.

Szerintem amúgy mindenki azt vár el, amit akar aztán vagy talál olyat, vagy nem. Lehet, neked is vannak olyan elvárásaid, amik másokat zavarnak.

2017. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!