Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
 71/112 anonim ***** válasza:
97%

""A facebookon azon versenyeznek"

Valoban sikerult megtalalnod a szinvonalat... Biztos a ribis, buta noket keresed, akiknek tobb a foton a melle, mint az arca. Meg is erdemled.

2017. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj a fiatal nőkkel, hogy túl sok hódolójuk van, ehhez még nem is kell túl szépnek lenni, mivel az idősebb férfiak is őket preferálják az idősebb nők helyett, tehát nagy rájuk a kereslet a szépségükért, és ezért túl sok elismerést kapnak, aminek az a következménye, hogy nincs megfelelő önkritikájuk, és semmi nem készteti őket arra, hogy fejlesszék a személyiségüket. Majd aztán eljön a 30 éves kor ér csorbul a szépségük, és akkor jönnek rá, hogy elvesztik az egyetlen értéküket, a szépségüket, ezért kellene tudni valami mást is nyújtani a férfi számára. Akkor már elkezd a többség "háziasabb" lenni. Gondolom a kérdést feltevő még nincs abban a korban, hanem egy szép fiatal lány.
2017. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok hazias es a szex sem olyan gyakori es fenomenalis elmeny velem, szoval valamit megiscsak tudok nyujtani a paromnak, ha evek ota elvisel es szeret.

Amugy o szivesen itthonmarad a gyerekkel a jovoben. Szeret fozni es tud takaritani. Szerencsere keves mar a huszoneves korosztalyban az olyan ferfi, aki ne tudna ellatni a lakast es a gyereket, ha hajlando ra. A "nem tudom melyik gombot kell megnyomni a mosogepen" mar 10 eve is verciki volt.

Randin meg nem kerultek szoba elvarasok. Ha himsoviniszta tusko lett volna, akkor mar leleptem volna.

2017. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
61%

"A társadalmi nem nem teória, és az evolúciós pszichológia, az affektív pszichológia és a fejlődéslélektan is használja. "


Igen,hol használja? :D Nem teória? Ki bizonyította? Hol? Ez így édes kevés aranyom. Ezzel szemben az evolúció és vele együtt a nemi szelekció tény.

2017. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat, de az idosebb ferfiak is tanultak, alig ismerek olyant, aki kiszolgalasra var, 30-40-50 felett.
2017. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert már annyira gyatra lett a női felhozatal (ha a belső értékeket nézzük, mint pl háziasság), hogy a sok rossz közül már azzal is beérik, ha egy nő nem fullhülye, mivel jobb nem nagyon van máshol sem.
2017. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
59%

Mi ez a feminista picsogás már megint?

Ezzel a mentalitással örökre egyedül maradsz.

Nem vagy házias, rendben semmi baj, amíg szép vagy és fiatal, addig rendben van. De ha egy férfi hosszú távra tervez, akkor ha van egy kis esze számításba vesz olyan dolgokat is mint a háziasság, mert nem lesz a csaj örökké 20 éves, és a szexuális vonzalom nem mindig fogja összetartani a kapcsolatot.

Ti persze mind pénzes pasira vágytok.... mikor értitek meg végre, hogy a férfi nem apapótlék? Szerencsére ma már egyre kevesebb férfi akarja a magadfajta naplopó nőket eltartani. Ti meg 30-as szingliként magányosan sírdogáltok, hogy "hová tűntek a férfiak"? Ez vár rád is.

2017. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 A kérdező kommentje:

"Igen,hol használja?"

Mindenhol.


"Nem teória?"

Tudod tudományos szinten az "elmélet" már egy bizonyított tény, az evolúció is elmélet. Az egyáltalán nem biztos dolgokra, amik kutatás alatt állnak a hipotézis szót használják.

Szóval onnan tudhatod, hogy a gender elmélet bizonyítva van, mert egy "elmélet".


"Ki bizonyította?"

A tudományos közösség bizonyította.

2017. szept. 9. 18:16
 79/112 anonim ***** válasza:
82%

Az exem alapos lecket adott ahhoz, hogy tobbet ne legyek a cseled szerepben. Eleinte szivesen megcsinaltam mindent, mert gondoltam, ameddig nincs munkam, legalabb ennyi legyen a minimum. Deee amikor en is elkezdtem dolgozni es mar szerettem volna ha egyenloen felosztjuk a hazi munkat...! Egy lusta dog volt, kb. nala ez annyiban kimerult, hogy heti 1x kiteregetett meg berakta a szennyest a mosogepbe. Utana meg mar azt is hallgathattam, hogy az O anyja vegig nyalja a lakast minden nap es, hogy mennyivel jobban foz es en milyen trehany vagyok. :D

Soha, soha tobbet...amint latom, hogy tolem var el mindent a jelolt, mehet is Isten hirevel.

2017. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
92%
Normalis esetben 30 felett sem az tartja egyben a kapcsolatot, hogy a ferfi ehenhalna az asszony nelkul es nem lenne sosem tiszta poloja :)))
2017. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!