Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 A kérdező kommentje:

"És ha te nem vagy házias, akkor én legyek a "cseléd" férfiként?"

És akkor én legyek a cseléd nőként?


"Mert hogy ugye az ambíciózus-céltudatos félnek szintén nekem kell lenni..."

És az ambíciózus-céltudatos félnek miért derogál kimosni a saját zokniait? Hol van megírva, hogy az ambíciózus-céltudatos szerepkörbe nem tartozik bele a mosogatás?

2017. szept. 9. 20:51
 92/112 anonim ***** válasza:
98%

Hát ne is haragudjatok! Milyen felnőttek vagytok h magatokra főzni, takarítani és magatokrol gondoskodni egy felháborító kritérium. Én is főzök, takarítók és gondoskodom magamról.házias férfi vagyok. És úgy gondolom a nőknek és a férfiaknak egyaránt saját hasznára válik az ha ő is és a társa is házias. Senki sem csicskának áll egy kapcsolatba. Ez nekem olyan elemi dolog, mint az h 14évesen egyik helyről a másikra futkostam nyáron h valaki vegyen már fel valahova dolgozni.


25f

2017. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
6%

"És az ambíciózus-céltudatos félnek miért derogál kimosni a saját zokniait? Hol van megírva, hogy az ambíciózus-céltudatos szerepkörbe nem tartozik bele a mosogatás?"


Bizonyára arra gondolt, hogy a férfiak általában többet/keményebben dolgoznak és így többet hoznak a konyhára, ezért vicces lenne, ha még otthon is nekik kéne többet dolgozni, a nő meg csak tartaná a p!csáját, ennyi dolga lenne. Láttam is már ilyen párt, és tényleg nevetségesek. De ő dolguk. Ha egy férfi többet dolgozik és többet keres, akkor megérdemli, hogy otthon főtt kaja várja.

2017. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
16%

Én úgy vélekedem, hogy annak kell csinálnia a házimunkát, akinek a két fél közül több ideje van rá, mert a másik bizonyára többet dolgozik és többet keres. Ez bármelyik nemre igaz lehet, de általában a férfi keres többet.


Ugyanakkor az is igaz, hogy a férfi általában többmindenhez ért. Ha elromlik valami, meg tudja szerelni, kicserélni alkatrészt, nehéz bútort odébb cipelni, akármit, amikhez egy nő általában nem ért, vagy nem elég erős hozzá. Így a nőnek maradnak azok a házimunkák, amit ő is el tud végezni: pl mosás. Ez így igazságos munkamegosztás, mint a régi manufaktúrákban. :)

2017. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
81%

És minden nap elromlik vmi? Vagy két naponta átrendezik a lakást? Ez igen 65%, nagyon logikus érvelés. 😊

Meg, aki több pénzt hozza haza, az megérdemli?

Én 12 oraztam, kevesebb pénzért, de mire hazaértem meleg étellel várt a férjem minden nap...

Azért, vannak még gyökerek, amint látom.

2017. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
0%

95!

Nem erted mit akart írni a 65.

Ne a magad példájából indulj ki.

2017. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
92%

Kb 10 évig éltem egyedül anyukámmal, és általában két lakásátalakítás, vagy háztartási gép elromlás között olimpiát is rendeztek, olyan ritkák voltak az ilyenek. Mosatlan viszont minden nap volt, amit levetsz ruhát a nap végén, az ugye koszos, söpörni is kell pár naponta, ha nem akarsz mindenhol mocskot, szóval ja, a manufaktúra prímán működik, nincs itt semmi igazságtalanság.

A kereset dolgot meg azért kellemetlen felhozni, mert a pasik nagy része rühell olyan nő mellett lenni, aki többet keres nála, mert az ""megfosztja a dominanciájától"" vagy mittudomén, ezért direkt rosszabbul keresőkre mennek. Vannak itt is rendszeresen olyan kérdések itt is, hogy működhet-e olyan kapcsolat, ahol a nő keres többet. Szóval ha már alapból kritérium a többségnél, hogy a másik kevesebbet keressen, akkor benyögni, hogy "hát igen, én hozom a pénzt, szóval te láss el cserébe" elég... khm... kétes dolog. Akinek van ideje, az csinálja a házimunkát.

2017. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
83%

94# Jo vicc. Multkor atcipeltem az egesz lakason az etkezoasztalt a nappaliba EGYEDUL mert a parom (aki a ferfi) nem volt epp itthon es nem volt kedvem megvarni. Elarulom, nem egy kis muanyag, osszcsukhatos asztalkarol van szo, hanem egy minimum 6-8 szemelyes, tomor fa butorrol, amit dontogetni kellett ossze-vissza, hogy atferjen ajtokon.

Hagyjuk mar ezt a faszsagot, hogy egy ferfi tobb mindenhez ert. Az egyetlen olyan barkacsolos munka, amit nem tudtam volna egymagam a hazban megcsinalni, a TV felfurasa volt a falra, de az a paromnak se ment, hanem egy havert hivtunk at, hogy segitsen, szoval errol ennyit.

2017. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
0%
Azért, igazi vicc oldal. Apróságon, milyen jól elvitatkoznak az emberek. Ezért nem halad otthon a takarítás, mosás, főzés. Mindenki, a saját életéből indul ki, pedig mindenki másként él.
2017. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
72%
megnézném azt is, hogy hány férfi áll neki manapság villanyt szerelni, vagy vízvezetéket. csak mert ugye olyan sok mindenhez értenek, és nyilván k urvajó minkát is végeznek. :D
2017. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!