Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
 61/112 anonim ***** válasza:
Vajon férfiakat milyen női elvárások zavarnak? Vagy ez nem érdekes a kutatásaid számára?
2017. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tényleg van egy kis negatív felhangja, pont azért, mert férfiakra nem szokták használni. Azt a férfit, aki nem pénzzel kedveskedik a párjának, hanem mondjuk főz neki, papucsnak csúfolják, ami nem fair.


Valahogy ha ezt a szót hallom, mindig eszembe jut, mikor a nagymamám nem evett velünk, csak megterített, szedett nagyfaternak, aztán elvonult. Olyan "állj a sarokban, és nézd, hogy kinek mire van szüksége". Amúgy nem baj, ha van egy ilyen ember, de az ne a párom legyen, hanem valaki, akit ezért fizetek.

2017. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 A kérdező kommentje:

ma 16:43


Köszönöm, hogy végre valaki a kérdésre válaszol, szerintem te vagy ma az első.

2017. szept. 9. 16:48
 64/112 anonim ***** válasza:
80%
Mondja mar meg valaki, hogy egy atlagos varosi lakasban mihez kell fizikai ero? Mert semmihez. A skandinav orszagok teszik jol, hogy a legkisebb korortol kezdve tudatosan kerulik a nemi sztereotipiakat, es nem fozokeszlet jatekot vesznek a lanygyereknek. En gyerekkoromban fel evet konyorogtem, hogy szerelos jatekot akarok, nem babat. Amugy muszaki informatikus lettem, es sokkal tobb no lenne muszaki palyan, ha nem azt nevelnek belejuk, hogy az nem nekik valo.
2017. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 anonim ***** válasza:
24%
A válaszokat olvasva, csak megerősödött bennem, ami már eddig is kialakult. A nő, max szexuálisa játékszernek való. Ezen kívül, nem érdemes többet várni tőle.
2017. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:
37%
Ha még ezt sem várná el a férfi egy nőtől, akkor mi a fenét lehetne elvárni? Már így is az van, hogy a nők szinte semmihez nem értenek, de a férfitől elvárnak mindent, legyen erős, sikeres, gazdag, gyengéd, értsen mindenhez, mindent meg tudjon szerelni, oldani. Ennyit egy férfi is elvárhat egy nőtől, ha igénye, hogy legyen házias. Ha egy nő még ennyit sem tud nyújtani, akkor kérdés, hogy mit. Maximum azoktól a nőktől nézem el, hogy nem értenek a háziassághoz, akiknek a karrierjük fontos, tehát sokat dolgoznak, és elértek valamit a karrierben, sok pénzt keresnek, tehát van valami, amire feláldozták a háziasságot. De ilyenből nincs túl sok.
2017. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
84%
De nem várja el senki, hogy sikeres legyél meg gazdag. Azt megoldja mindenki magának. Pont az ellenkezője igaz. Lakásban mit tud egy férfi csinálni, amit egy nő vagy szerelő nem? Hisz akinek van pénze, szerelőt is tud fizetni, szerelni pedig ritkábban kell, mint enni.
2017. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 anonim ***** válasza:
58%

"De nem várja el senki, hogy sikeres legyél meg gazdag. "


Ó, hát persze hogy nem. A facebookon azon versenyeznek egymással a nők, hogy melyikük tud menőbb képet feltenni arról, hogy a pasija mennyire drága helyre vitte őt el.

2017. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 anonim ***** válasza:
11%

Hát... a szexért is pitizned kell vagy megveszed pénzért 61%. Miről is beszélsz akkor? Örülj, ha vmit kapsz egy nőtől.

De, ha nem tetszik a rendszer, használd két kicsi mancsodat.

Elvárásai csak egy nőnek lehetnek, idáig még nem esett le? 😏

Amatőr...

2017. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 anonim ***** válasza:
97%

"A facebookon azon versenyeznek"


Ha ez a színvonalad...

2017. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!