Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
 81/112 anonim ***** válasza:
72%

A "mindenhol" nem hangzik túl tudományosan :D Miért nem vallod be,hogy egy olyan elméletben hiszel,ami csak szimpatikus,de amúgy baromság,mert a biológia megcáfolja?


"Szóval onnan tudhatod, hogy a gender elmélet bizonyítva van, mert egy "elmélet". "


Mivel bizonyították? Olyan szinten bizonyították,mint az evolúciót?


"A tudományos közösség bizonyította."


Ki ez a tudományos közösség? Csak nem az a két tucat amerikai egyetemeken tanító genderkutató szabadbölcsész?

2017. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
20%
79! Gondolom nem akkor derült ki hogy egy léhűtő a párod mikor te elmentél dolgozni. Rinya rinya hogy ő a hibás. Igen ő is, de te is
2017. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
6%
Ó, Agnyeszka, nem kell félteni. Sok nőnek elég a szép szöveg. Mindegy, soron dolgozó, vagy több diplomás. Ígérni tudok, lelkéhez tudok beszélni, a bugyi leesik örömmel. Ne féltsél attól, hogy a kezemet kell használni.
2017. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
85%
Mikor egy nő használ ki egy férfit, akkor a nő egy utolsó szemét, amiért visszaél a jóravaló, nemes férfi türelmével, viszont ha egy férfi használ ki egy nőt, akkor természetesen szintén a nő a hibás, amiért rosszul választott. Veletek sosem lehet nyerni...
2017. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
84%

egyszer a barátomnak valami ruháján volt egy kis szakadás, és odavette anyukájának, hogy ő meg tudja-e varrni esetleg. az anyukája meg mondta, hogy miért nem nekem hozza? mert milyen gáz, ha nem tudok valamit összevarrogatni. zokni volt, már emlékszem.

a barátom mondta neki, hogy ő nem varrónőt keresett, meg nem ezért szeret, hanem mert intelligens vagyok, lehet velem bármennyit bármiről beszélgetni, elfogadom őt.

és akkor most mondhatjátok, hogy jaaj én nem is vagyok intelligens blablabla, de le se sz arom. :D

én nem ismertem még senkit, aki a háziasságot várta volna el egy nőtől. a legtöbb fiú, akiket ismerek, a barátom barátai, egyetemen csoporttársak, mind inkább szellemi társat keresnek, akikkel ugyanazok a céljaik, támogatják egymást, támaszkodhatnak egymásra, ha baj van, számíthatnak rá, hogy a másik igyekszik segíteni, ahogy csak tud. ezek mellett ilyen házias, meg kedves, meg anál, meg szopás, meg mit tudom én mik már csak apróságok. :D és mindegyik talált is párt magának.

éppen ezért engem nem zavar, amikor ilyen elvárásaik vannak. nyilván ezeknek a férfiaknak megvan az a női megfelelője is, aki ugyanezen a szinten vannak, ugyanilyen sztereotip elvárásokkal és igényekkel.

engem nem zavar, amikor ilyen elvárásaik vannak. egyszerűen szóba se állok velük, még barátnak se kell, mert ebből már tudom, hogy más világ vagyunk. nyilván nekik meg én nem leszek szimpatikus. elkerüljük egymást és kész. őt nyilván nem fogja érdekelni, hogy mi a véleményem róla, engem se hogy neki. szóval szerintem felesleges ezen rugózni.

azt viszont bírom, hogy ezen az oldalon sírnak, hogy jaaj nem háziasak a nők, az ő dolguk lenne minden otthoni munka. a következő kérdés alatt meg jaaj a nők nem kezdeményeznek, pedig egyenlőség van. jaaj ha elvárod egy férfitől, hogy majd ő maradjon a gyerekkel otthon, akkor ott fog hagyni a p icsába, készülj fel. jaaj miért nincsenek értelmes, okos nők? jaaj hogy lehetne szexi barátnőm? jaaj mi az hogy meg kell hívni egy nőt valami italra randin? jaaj miért kell egy nőt eltartani? jaaj miért kell váláskor a nőnek bármit is adni? jaaj miért a nő kapja a gyereket váláskor? jaaj mit képzelnek a nők hogy majd az apa marad otthon és törődik a gyerekkel meg látja el?

szóval annyi ellentmondásos, következetlen, értelmetlen elveket vallanak itt sokan, hogy az valami elképesztő. :D

és akkor a férfiak írják, hogy a nőknek csak a jó dolgok kellenek, abban akarnak egyenlőséget. aztán átjönnek egy ilyen kérdés alá fröcsögni, hogy hát ez a női lét értelme, hogy házias legyen.

nők is ugyanúgy összefogva támadnak, hogy a férfinek szokás kezdeményezni, a másik kérdés alatt meg kiakadnak, hogy elvárják hogy csinosak legyenek.

na mindegy. örülök hogy nem ismerek innen senkit se. :D

2017. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
10%
Ne játszd már az agyad a nem létező diplomáddal. Hivatkozd le, nekem mindegy, hogy APA szabványban vagy sem, de el tudjam érni szerző és cím alapján a publikált cikkeket, amik alátámasztják. Utána beszélhetünk.
2017. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
42%

"nyilván ezeknek a férfiaknak megvan az a női megfelelője is, aki ugyanezen a szinten vannak, ugyanilyen sztereotip elvárásokkal és igényekkel. "


Ez a lényeg. Egyik sem jobb a másiknál...

2017. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mi tök jó barátnők lennénk :)
2017. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
76%

"Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?"


És ha te nem vagy házias, akkor én legyek a "cseléd" férfiként? Akkor te mit is raksz bele a kapcsolatba a puncidon kívül? Mert hogy ugye az ambíciózus-céltudatos félnek szintén nekem kell lenni...

2017. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 A kérdező kommentje:

"Ne játszd már az agyad a nem létező diplomáddal. Hivatkozd le, nekem mindegy, hogy APA szabványban vagy sem, de el tudjam érni szerző és cím alapján a publikált cikkeket, amik alátámasztják. Utána beszélhetünk."


Fordtva ülsz a lovon, itt nem én vagyok az, akinek bizonyítania kell, hanem neked kell cáfolnod. Egyébként meg miért is és töltsem szakirodalom kereséssel a napomat, ha neked kell?

Egyébként első találatok:

[link]

[link]


Ha tényleg pszichológua vagy, akkor tudod, hogy kell elérni az egész cikket megvásárlás nélkül.

2017. szept. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!