Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
96%

Fizikai erő... mindig ez lesz a végső szó. Mert aki erősebb, nyilván jobb ember. Az, hogy valaki erős, nem jelenti azt, hogy építkezésen dolgozik. Egy izomkolosszusnak ugyanúgy lehet irodai munkája, és semmivel nem fog többet érni vagy több fizetést kapni, mert fel bírja az itt sokat emlegetett hűtőt cipelni a kedvenc 8. emeletre.


Más? Igen, az egyik nem tud szülni, a másik meg megtermékenyíteni. De már rég nem csak fizikai munkát végeznek a férfiak.

2017. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként a háziasabb nők sokkal jobban kijönnek a férfiakkal.Nem egy ilyen barátnőm volt, és valahogy az egész hozzáállása az élethez,a feladatokhoz,problémákhoz egészen más,mint aki csak eljátssza a nagy erős nőt. Az ilyenek csak azt kompenzálják,hogy,mint nők semmit sem tudnak felmutatni az életben és ezt a sikertelenségüket csak próbálják maguk előtt is leplezni.Sokkal könnyebb azt megemészteni,hogy azért nincs gyereke,nincs boldog párkapcsolata,tartása,szorgalma,együttműködőképessége,mert a gonosz férfiak ezekkel kihasználják :D
2017. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok, annyit hozzátennék, hogy szerintem ezeket a dolgokat ILLIK egy embernek tudni, nemtől függetlenül. Háziasnak lenni, magát ellátni, igényesnek lenni az otthonára és rendben tartani azt. Ha valaki egyedül van, akkor is el kell látnia. Hogy mennyire hagyja magát egy kapcsolatban irányítani, vagy elnyomni, az a nem mindegy. Elég tré mindenesetre, ha valaki nem akarja ezeket megcsinálni, vagy ellátni a gyerekét, függetlenül, milyen nemű.
2017. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior teljesen irreleváns dolgokról beszélsz, logikai hibákkal. Abból, hogy nem mindenki Zuckerberg levezetted, hogy a kereset a fontos. Kérdem én: akkor, ha a nő többet keres, miért is nem indokolt, hogy a férfi maradjon otthon a gyerekkel? És, ha már a kereset határozza meg ezt a kérdést, akkor, hogy jön képbe a "biológiai nemi szerep"?

A logikus az lenne, hogy egy szegény társadalomban, ha a nő keres többet, akkor ő dolgozik, és ha ezzel szemben azt állítod, hogy mégis a nő maradjon otthon és a férfi dolgozzon, a kevesebbet kereső fé, akkor ez egy evolúciós öngyilkosság.

2017. szept. 9. 15:48
 45/112 A kérdező kommentje:

"Ez téged miért zavar? Keress olyat, aki nem ilyen."


Mert zavar...

Egyébként a kérdésem úgy szólt, hogy a többieket zavarja-e ugyanez, tehát egyáltalán nem morális abszolútumot jelentettem ki, csupán fel akartam mérni, hogy más nők mit gondolnak erről, erre utal a "csak engem zavar?" kérdés, lentebb pedig csaka saját véleményemet fejtettem ki.

Persze rámtalált a mamahoteles kisfarkúak gyülekezete.

2017. szept. 9. 15:56
 46/112 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem miert kell rögtön letámadni és személyeskedni velem. Én leirtam én milyen vagyok es azt is hogy a párom milyen. Erre hú én arab nő szintjén vagyok meg bebeszélem elhitetem magammal ezt hogy jó...

Nem azert de miért kell kiforgatni a szavaimat ha ilyen a személyiségem es a termeszetem? Nem erőltetem rá senkire, nem is írtam ilyet. Szánalmasak vagytok.


VISELJETEK EL HOGY MINDEN EMBER MÁS, BOCSÁNAT FOGADJÁTOK EL, AZT IS HA NEM A TI SZÁTOK ÍZE SZERINT ÉRKEZNEK A VÁLASZOK!

2017. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 A kérdező kommentje:

"habzó szájú férfigyűlölő a kérdező"

Én imádom a férfiakat, de tényleg. Mindent imádok bennük, ami emberi.

Amit utálok az ez a "házias" mém, és csakis a mém.



dolus directus légyszi ne játszd a pszichológust, mert nekem van belőle diplomám és fáj olvasni az inkompetenciádat.

2017. szept. 9. 16:01
 48/112 anonim ***** válasza:
35%

Elég kevés az empátia benned pszichológus létedre, kolléga! Remélem, nem a klinikai vonalon mozogsz. Persze, magánemberként bármilyen lehet az ember, de azért mi, szakmabeliek belelátunk már ebbe annyira, hogy megértsük a saját véleményünk ellenoldalát is. És az nem feltétlen azt jelenti, hogy gyenge jellemnek vagy a "női nem szégyenének" tartjuk az illetőt.


Több alázatot. Az emberek és a szakma is megköveteli.

Vagy talán nem csak az egyik válaszolónál beszélhetünk inkompetenciáról? :)

2017. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 érdekel0 ***** válasza:
26%

Egyébként te mit vársz egy férfitól?

Gobdolom éljen egyedül és ne anyucival.

De akkor ki csinálja meg a hazimunkát?

Bejárónő?

Tehát ergo csak gazdag pasi jó.

Vagy azért legyen házias a szentem?

Vagy csak nőre mondva vérlázító a szó?

2017. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
86%
Nem is az a baj,hogy elvárják,hanem cserébe egy polcot nem tud felfúrni a legtöbb vagy egy villanykörtét kicserélni. Meg persze minden nap legyen főtt kaja 12 órás műszak után.Nem baj,ha egy pasinak ez fontos,csak keressen annyit,hogy el tudjon tartani egy családot és akkor lehet ilyen nőt keresni. Mondjuk a háziasság elvárása a legkevesebb baj nagy általánosságban a balkán csücskei pasikkal,sajnos.
2017. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!