Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar rettentően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar rettentően, ha a férfi a nőtől elvárt "tulajdonságok" közé sorolja azt, hogy házias?

Figyelt kérdés

De most komolyan, milyen alpári proliság ez? Az meg főleg felbosszant, hogy csak nőkre használják ezt a szót, azt feltételezve, mintha a cselédség, szolgalelkűség egy pozitív és csupán női tulajdonság lenne.

Mikor fogják már fel az ilyen férfiak, hogy egy párkapcsolatban a női fél nem anyapótlék?


2017. szept. 9. 14:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
72%

#6: aZ apa miert nem moshat, fozhet a gyerekre?


Amugy engem is zavae ez a szo.

2017. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 A kérdező kommentje:

"Házias vagyok és gondoskodó. Mivel nő vagyok es annak is születtem, így ilyen a természete. A páromnak ez nem elvárása, neki ez a természetes, mivel ő a férfi!"


A női nem szégyene vagy. Költözz Szaud-Arábiába, a te lelkületeddel csak ott éreznéd magad otthon.

Remélem a csiklódat is levágod, mert valami férfi által írt könyvben azt olvastad, hogy nem nőes élvezni a szexet.

Csak a gyerekeidet sajnálom tőled. Azt hiszed, hogy jó anya vagy/lennél, közben pedig a legrosszabb. Ha fiú gyereked lesz, azt fogja megtanulni tőled, hogy a nőket ki kell használni, ha lány gyeked pedig azt, hogy engedni kell a kihasználást.

2017. szept. 9. 14:38
 13/112 anonim ***** válasza:
10%

Azért mert az anya van otthon a gyerekkel. Többnyire ez így szokott menni, hogy az első három évben nem az apa viszi magával a melóhelyére a gyereket, hogy gondoskodjon róla, hanem az anya van otthon vele.

Persze lehet mondani, hogy így meg úgy ez nem törcényszerű és mégis hogy gondolják, de attól még nem változik semmi. Standard családban a férfi dolgozok amíg a nő otthon van a picivel.

Azt meg ne várja már el egy nő sem, hogy miután a férfi hazajön még ő csináljon mindent meg merthogy munkamegosztás. Alapból nem értem miért kell ebből problémát csinálni.

2017. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
29%
A haziassag nem jelent cseledseget es szolgalelkuseget..
2017. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
93%
Nem válaszoltál meg semmit. A szomszéd úgy csinálja, ennyi az indok? És mi ez a melóhelyre bevinni? Otthon maradsz a picivel és anya megy dolgozni. És a vacsi estére kész.
2017. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
94%
Ja, de mar latom is az ertelmi szinvonalat a valaszodban, szoval ertheto, hogy egyszeru szavak ertelmezese sem jott ossze :D.
2017. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
23%
Mi értelme van általánosítani? :) Elhiszem, hogy tele vagy frusztrációval, de ennek akkor sincs értelme.
2017. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
64%

A gyereket nem csak 3 eves koraog kell etetni es ellatni.


Amugy noveremeknel a ferj is volt gyesen. Semmi akadalya.

Kulturaltabb eszaki orszagokban bevett szokas, hogy az apa is ugyanugy gkndoskodik a gyerekekrol, es sorrel a kezeben a tv elott ul es varja, hogy megetessek.

2017. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 anonim ***** válasza:
2%
Igen, vannak ilyen nők, mint a kérdező. Van akinek annyi egy kapcsolat, bekapom, lábam szét és kb ennyi. Természetesen, vannak pasik, akiknek ennyi pont elég is. Kérdés, meddig tart egy ilyen kapcsolat?
2017. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 A kérdező kommentje:

"Ám nem kötelező olyan férfival összejönni aki elvárja, hogy főzz, moss, takaríts rá, de egy gyerekre kötelezően meg kell majd ezeket csinálnod."


Ehhez csak 2 dolgot akarok hozzáfűzni:

1. Az apának mi a feladata? Az, hogy legózzon a gyerekkel? Egy normális családban az apa ugyanúgy pelenkáz, főz, mint az anya, mert ketten, közösen vállalták a gyereket. A kiejelentésed csak akkor állná meg a helyét, ha egyedülálló anyáról lenne szó, és mindent egyedül kéne elintéznie.

2. Hidd el, hogy egy kismama utolsó kívánsága az, hogy a gyerek születése után a férj is csecsemővé változzon át és elvárja, hogy, ha már ilyen "házias" lett a nő a gyerek miatt, akkor őt is kiszolgálja, ahelyett, hogy a férfi egy megbízató, erős partner lenne, akire lehet számítani, támaszkodni a gyerekvállaláshoz hasonló nehéz időkben.

A házasságok többsége azért megy tönkre a gyerek születése után, mert a férfi az összes gyerekhez kapcsolódó teendőt rábízza a nőre, mert, hát az úgyis otthon ül, plusz emiatt elvárja, hogy őt is maximálisan kiszolgálja, hiszen most ő lett a "családfenntartó".

2017. szept. 9. 14:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!