Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
100%
Azért használom, mert majd minden témában a hozzászólásaim végén így írom alá. Illetve mert anya vagyok és büszke vagyok rá! Ha nem vagyok hiteles nem az "anyuka" jelzőtől leszek az. Honvédségnél dolgozom írjam inkább a rendfokozatomat? :) Úgy se leszek hitelesebb!
2011. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 anonim ***** válasza:
100%

Deee, egy anyuka hitelesebb mint ha az lenne a végén hogy 14/f:) Főleg ha a rendfokozatot is írnád.

A 26 éves törzsőrmester anyuka, így ni :P

2011. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/136 anonim ***** válasza:

12:14 szóval hallucinálok? Be tudnád bizonyítani? Mi lenne ha egyszer nem azt akarnánk bebizonyítani, vagy bizonyítékot kérni rá, hogy valami létezik, hanem azt, hogy valami nem létezik! Tessék! Szabad a pálya! És az nem válasz, hogy "mert nincsenek!"

Nem vagyok őrült, soha nem drogoztam és még soha életemben becsípve sem voltam! Nincs érdekemben kitalálni dolgokat! Én nem így hívom fel magamra a figyelmet, hanem azzal, hogy normális életet élek! Kívánom, hogy élj át hasonló "hallucinációt", mint a kérdező lány!

A 26 éves nem törzsőrmester anyuka :)

2011. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
78%
Elmondom mért írok ide és mért olvasom az ufós fórumokat és mért gyűjtöm az ufós magazinokat. Én nem hittem az ufókban. Kiröhögtem azokat az embereket akik hisznek bennük. De pár évvel ezelőtt engem elvittek az idegenek egyik éjjel. Ez egyetlen egyszer fordult elő soha többet nem, és mindenre jól emlékszem. Láttam őket élőben és közelről. Tudom hogy nem hallucináltam, mert azokat a sebeket amiket rajtam okoztak még mai napig lehet látni a testemen. Nem akarok róla beszélni ne is kérjétek tőlem. Ez bennem nagyon mély nyomot hagyott lelkileg, és nem akarok nevetségessé válni azt nem bírnám ki.
2011. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 anonim ***** válasza:
09:14 ezt pont te mondod?:D
2011. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:00...itt csak az a nevetséges h eggyeseknek a felfogó képességét súrolják a paranormális jelenségek.(de ez lehet annak az oka h amit az ember még nem látott nehezen hiszi el)

Csak jobban érzik magukat hogyha netán beszólhatnak vmit vagy okoskodhatnak vagy esetleg jobban esik kiröhögni a másikat mert így nagyobbnak érzik magukat...(tisztelet a mélyen tisztelt kivételnek akinek nem patkója ne vegye a lábára:))van ilyen...te is ezt csináltad és láss csodát ugye h rossz volt...

Olyan nagydolog vkit meg érteni vagy azt h ezek mindíg is itt voltak? festmények,barlang rajzok meg még a jó ég tudja h milyen feljegyzés van róluk akár a Bibiliábol is.

Én nem magyarázok be senkinek semmit a lelkére van bízva(már ha van olyan neki) h miben hisz.

Isten ágyon minden halandót.

2011. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 anonim ***** válasza:

Kedves 15:00! Én nem hinném, hogy bárkinek is beszóltam csak megfordítottam a szkepticizmust. Én NEM hiszek Istenben mégsem hirdetem, hogy aki igen az bolond, drogozik vagy hallucinál. Tiszteletben tartom! Akinek ilyen élménye van, mint a kérdező lánynak aki segítséget kér egy ilyen trauma feldolgozásához nem lehúzni kellene (ahogy engem sem kérésre írtam le a történetem) hanem ha nem tud értelmes segítő szándékú hozzászólást írni akkor inkább semmit se írjon! Sok a kamus történet ebben a témában mégsem írok nekik, hogy "ide figyel! Ne etess már minket!" mosolygok rajta magamban és ennyi! Mégis tiszteletben tartom a hozzászólók és a kérdezők vélemény szabadságát is! Ennek ellenére kikérem magamnak az "... ettől nem lesznek hitelesebbek a hallucinációid!" "véleményezést". Én sem minősítettem senkit nem írtam, hogy bárki is hülye lenne aki nem hiszi ezeket a beszámolókat, képeket, videókat! Kérek mindenkit, hogy fordítva se tegye!

A 26 éves anyuka

2011. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok a kommentem első része 17:59-nek szólt! Elnézést az elírásért!
2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:

Ahhhaaaj!! XD Röhej én nem arra fel írok vagy mondok bármit is mert az úgy van mert hűűű de igazam van hanem ugyanazt írtam le mint te magad csak pepitába és mert ugye bár vaklaki nem hitt az ilyenekbe de mégis megtörtént vele valamilyen úton módon a dolog TEHÁT AKARATÁN KÍVÜL TÖRTÉNT AZ EGÉSZ.Tulajdon képen dettó ugyan azt írtam le mit te csak nyersebben mert már kicsit sok ez az egész hogy fogalom zavar van némelyekben.

Én még nem nagyon emlékszem h lehúrogtam volna vkit vagy sulykoltam volna a véleményem h ez és más semmi ugyan azokat tartom tisztába mint te csak össze foglalva ez az emberi akarat és választó képesség nagyon sajnálom h félre lettem értelmezve mert én nem bántok senkit.

Most is támadthattam volna de...nem teszem engem a diplomácia határoz meg és az ember ismeret és ezt próbálom a minden napokba is alkalmazni sikeresen persze.

Csókolom kezeit.

2011. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
100%
Ma 11:15 nem is Önre értetem! Hanem azokra akik rányomják a drogos, meg hallucináló bélyeget azokra akik tapasztalnak hasonlót, mint a kérdező hölgy! Sajnálom, hogy olvas, de nem értelmez ismétlem NEM ÖNNEK SZÓLT! A véleményét ízléses keretek között írta meg, nem is értem miért gondolta, hogy nekem ezzel gondom lett volna! Én sem hiszem el "a kávéztam az idegenekkel 2 cukorral kérték" hozzászólásokat, "beszámolókat". Viszont nem is írom meg, hogy öcsém, de hülye vagy, holott tudom semmi nem igaz belőle! (Szintén nem Önre értve) Viszont azt már elhiszem amikor egy idős néni, aki kint volt az unokájával az udvaron (az Ő korosztálya szigorú vallásos nevelést kapott elzárkózik a szellem UFO témától) meglát egy UFO-t a házuk felett nagyon közel elvonulni és ugyanúgy mondja el, mint ha csak a háborús élményeiről beszélne vagy mondjuk a családjáról. Tehát a maga egyszerű módján, de hitelesen és tárgyilagosan. Egyébként ismerősökről van szó.
2011. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!