Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
 101/136 Tom Benko ***** válasza:

Tegnap 12:47-nek: Nem foglalkoznának velük alapesetben, ha ilyen badarságokkal pont a témával komolyan foglalkozók hitelét igyekeznének aláásni. A bizonyítékokkal meg az a helyzet, hogy egészen 0 darab olyat sikerült bemutatni, ami egyértelműen bizonyítaná a létüket.

Másrészt ha valahogyan ide is értek, miért tanyasi parasztokat, meg egyedül lévő emberkéket zaklatnak? Azt fel kellett ismerjék, hogy intelligensek vagyunk. Miért nem szállnak le egy egyetem mellett és mennek bemutatkozni?

2011. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 anonim ***** válasza:

Tom Benko!

Kérlek olvasd el a tegnapi hozzászólásaimat és nyisd meg a legelső linket amit belinkeltem. Azon a mexikói légierő felvétele látható 2004-ből, aminek a hatására a légierő és a kormány is elismerte a földön kívüliek létezését. Később a francia és a brit kormány is csatlakozott. Azért nem szállnak le egyetem mellett (ez 100%-ban az én véleményem, tehát semmilyen tudományos alapja nincsen), mert rengetegszer megmutatták már magukat. Barlangrajzokon karórát viselő szkafanderes "embereket" ábrázoltak, sőt találtak olyan barlangrajzot is, ami egy asztronautát ábrázol a járművében. A barlangrajzok hitelességét a mai napig nem sikerült megcáfolni. A bibliában is rengeteg utalás van rá illetve konkrétan le is írják, hogyan szállt le egy tüzes tárgy. Pontosan idézni nem tudok kérlek nézz utána ha érdekel. Talán valamikor a 60-as években történt (a videót később linkelem akit érdekel, mert az öcsémnek van csak meg, nekem sajnos nincs), hogy kötelékben repültek el UFO-k a Fehér Ház felett, demonstráció képen. Vagy itt van a nemrég nyilvánosságra hozott roswelli UFO akta, amit a FBI honlapján meg is tekinthetsz a mai napig! Azért nem szállnak le szerintem egyetem mellett, mert itt vannak ezek az esetek sőt ennél még több hiteles beszámoló is. Lehet, hogy fogalmuk sincs mi az az egyetem így nem tulajdonítanak jelentőséget nekik. Nem tudom, hogy szoktál e nézni olyan tv csatornákat, ahol állatokat mutatnak be a természetes közegükben. Na most ezt bokrokban megbújva, hónapokig mocsarakba kucorogva egy hang nélkül teszik a fanatikus természetfotósok. Tehát nem belerondít a természetes közegébe a különböző állatoknak, hanem megbújva tanulmányozza. Nem lehet, hogy ez a helyzet más lényekkel kapcsolatban is? Persze ez csak az én véleményem! De a kétkedőket az se győzné meg ha elé állnának és kezet nyújtanának! Arra is mondanának valami "magyarázatot"! Én a saját tapasztalataimnak köszönhetően hiszek! Istenbe, Buddhába miért hisznek olyan sokan látta már valamelyiket bárki is? Beszélt velük? Odaállt eléjük? Van róluk fénykép, videó ami hitelt érdemlő?

Kérek mindenki aki nekem kommentel olvassa el a bejegyzéseimet, nézze meg a feltett videót, mert kicsit fárasztó 100x ugyanazt leírni! Nagyon szépen köszönöm!

A 26 éves anyuka

2011. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/136 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem fognak egy egyetem mellet leszálni mert tuggyák ők maguk is h attól mert egyetemet végzett egy ember vagy agyas attól még lehet se** hülye már bocsánat :D.

Nem az iskolázottság határozza meg az inteligenciát :D.

Még Egyetem XD jó hogy nem a parlament elött...szétlopnák az önéletrajzukat XD.

2011. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/136 A kérdező kommentje:

26 éves anyuka!

Köszönöm hogy normálisan írtál nekem választ, és hogy elhiszed min mentem keresztül! A mai világban ritka kincs a bizalom és ez jól esik. Illetve 404nek is köszönöm a választ és mindenkinek aki nem bántó szándékkal írt hanem segíteni akart. De ezt magamtól kell feldolgoznom senki nem segíthet rajtam.


404! Mióta visszahoztak azóta másképp viselkedek és olyan mint ha más lenne a személyiségem. Én nem én vagyok. Nadrágban járok amikor sosem szerettem a nadrágot, gyümölcsöt eszek amikor sose ettem meg a gyümölcsöt és éjszaka nem tudok aludni pedig azelőtt tudtam. Ennek van köze a történtekhez? Nem vagyok én már tinédzser hogy most alakuljon ki az egyéniségem. Volt nekem egy egyéniségem az hova lett? Ki lettem én? Mert nem az vagyok aki voltam teljesen meg vagyok zavarodva :(

2011. jún. 19. 16:01
 105/136 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon szívesen, szerintem ez az alap, hogy normálisan válaszolok és érdeklődöm! El is vittek?


A 26 éves anyuka

2011. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/136 A kérdező kommentje:
Nem. nem hiszem h elvittek. Arra emlékeznék.
2011. jún. 19. 16:45
 107/136 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy én vagyok a tompa! Az utolsó hozzászólásod 2. bekezdése (404! stb) kinek vagy kiről szól?

A 26 éves anyuka

2011. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 anonim ***** válasza:
Emlékeznél? Én vagyok a kuka, vagy kiszokták törölni az elraboltak memóriáját?
2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:

18:38!

Dehogy vagy kuka én is így tudom! Ilyenkor hipnózissal elő lehet hozni az emlékeket!

A 26 éves anyuka

2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 404 ***** válasza:
60%
Kérdező! Téged elvittek! Nem azt írtad hogy mióta történt az eset azóta más lettél, hanem mióta visszahoztak azóta megváltoztál. Azt mondtad arra emlékeznél hogy elvittek, miközben azt írtad hogy "visszahoztak". Érted? Tehát a tudatalattid emlékszik, ezért írtad azt hogy "mióta visszahoztak". Észre sem veszed magad, az elméd rendesen összezavarták s így persze hogy nem azt írod amire gondolsz, hanem amire a tudatalattid emlékszik. Nem baj 6-8 hónap múlva újra a régi éned leszel nyugodj meg. Örülj neki hogy vissza engedtek. Nem fájt a fejed amikor felébredtél? Orrod nem vérzett? Sebek vagy szúrásnyomok vannak a testeden főleg a karodon és a mellkasodon? Ha nincsenek attól még elvihettek, hisz egyes idegen lények képesek a sebgyógyításra azáltal hogy a sejtek élet tevékenységét felgyorsítják akár a tízezerszeresére, így másodpercek alatt begyógyíthatóak a felszíni sebek, illetve percek alatt a mély sebek. De ezzel ne
2011. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!