Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
60%
Mi máson? Szerinted életszerű az, hogy valaki a sátor előtt már letolja a nadrágját?
2011. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy állok hozzá, hogy amíg nincs kétséget kizáró bizonyíték arra, hogy a sztori kamu, addig elhiszem mert ha igaz, akkor segítek valakinek, ha meg nem, akkor csak pár perc az életemböl. :D:D:D
2011. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 anonim ***** válasza:
75%

Térdig letolt nadrággal is tudok futni néhány métert, még így várandósan is! Igen életszerű, hogy már a sátor előtt letolja a nadrágját főleg ha nagyon kell, magamból kiindulva. Lehet, hogy a sátor közelében szeretett volna pisilni, de inkább elszaladt a bokorba tudjuk minek a hatására! Én hiszek neki a kétkedőknek pedig kívánom, hogy soha ne kelljen hasonlót átélniük, mint a kérdés feltevőjének!

Egy 26 éves anyuka

2011. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 anonim ***** válasza:
60%
Gondolkodjatok már! Egy, a miénknél fejlettebb civilizáció eléri a Földet és majd pont egy erdőben fog rejtőzködni, ahonnan nem messze sátorozók vannak és akármikor megláthatják őket (mint ahogy a történet szerint történt is)... Nem kell mindent elhinni.
2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/136 anonim ***** válasza:
65%
Hogy értve? Milyen értelemben véve? Én nem igazán ismerem ki magam arra, de erre már kicsit jobban. Persze nem biztos hogy megcsináljuk a teflonos trükköt, de ha igen majd szólok hogy mi lett a végeredmény, oké? A tegnapi napra visszatérve még volt egy furcsa dolog, de azt úgysem hinnétek el nekem, ezért csak azoknak mondom el akik előre feliratkoztak a hírlevélre. A buszban van még 5 hely!!!! Fontos hogy réz tárgy senkinél se legyen ha meglátja a zöld fényt!!!!
2011. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 anonim ***** válasza:
5%
x"DDDDDD és a végén még seggbe is kurtak??? xD LOL
2011. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 anonim ***** válasza:
100%

B@ssza meg a jeges medve...hallottam ilyen történeteket és mindíg erdőből vagy tó partról sátorozóktól.

Többségük annyira be van sz@rva minda mai napig h hihetetlen ne b@ssza már meg h ennyi szemtanú hazudik uggggggyan már kérem!Csoportos elrablásokról is vannak feljegyzések és Hipnózis alatt újra át élik az emlékeket meg minden...meg h pl mind egyik egyénnek ugyanaz abból a társaságból a beszámolója...azt egyik se tudja cseszni a hazugság vizsgálókat. ILYEN A VILÁGON NINCS!

2011. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni. Sajnos nem minden ufo jó szándékú, nagyon helyesen tetted, hogy mozdulatlanul maradtál. Legközelebb ne menjetek ilyen elhagyatott helyre sátorozni.

Szerintem szürkék lehettek, ahogy leszűrtem mesterséges világítással adott ki a jármű magából fényt.

2011. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 404 ***** válasza:
100%
Akinek ilyen közeli élményben van része, az sokkot kap még akkor is ha erős idegzetű az illető. Ez egy rossz emlék. Próbálj nem gondolni rá. Foglald el magad kösd le a figyelmed valamivel. Biztosan van valami ami eltereli a figyelmed róla, valami ami nagyon érdekel. Egyébként jól tetted hogy elbújtál. Ha valakivel ilyen vagy hasonló történne, ajánlom szintén bújjon el!
2011. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 anonim ***** válasza:
60%
Bizony jól beszélsz 404, azonban ha az Invázió elkezdődik már nem lesz hova elbújni.
2011. jún. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!