Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
100%
Te már akkor lehúzod a pizsamádat amikor kimész a sátorból?
2011. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem húzta fel a gatyáját pissantás után!

Olvasod hogy félt!!!

2011. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
100%
Ja gyanús nekem is ez a pizsamanadrág. "Amikor kijöttem a sátorból egyből hallottam azt a gyengén zúgó hangot." szóval kijöttél pisilni, hallottad a zúgó hangot, letoltad a nadrágod, rádvilágítottak elkezdtél pisilni, közelebbjöttek és beugrottál a bokorba letolt nacival? Hát nem tudom ha rám rámvilágítának pisilés közbe azonnal eltenném a kobrám, nem, hogy ha lilán meg sárgán.
2011. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 anonim ***** válasza:
100%
Fruits Punch Samurai: igen, én is erre célzok. :) Nagy hazugságnak tűnik a történet.
2011. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 A kérdező kommentje:

1. Kijöttem a sátorból.

2. Miközben húztam le a nadrágot közbe néztem fel az égre hogy mi zúg

3. Megijedtem az ufótól és szaladtam mint az őrült és nem érdekelt hogy van rajtam a pizsama.

2011. jún. 15. 15:30
 36/136 A kérdező kommentje:
Most már nem mondok nektek semmit mert látom hogy csak gúnyolódtok!
2011. jún. 15. 15:31
 37/136 anonim ***** válasza:
A pizsamanacis rész nekem is sántít egy kicsit, azt valahogy nem tudom összerakni, de az UFO-val kapcsolatban hiszek neked, mert én is szemtanúja voltam kiskoromban egy azonosítatlan lebegő korong alakú tárgynak. Az a sokféle színes fény érdekes még nekem... nem látom, mi értelme lenne az ufonauták szemszögéből annyi színű fényt kibocsátani. Amit én láttam, az ennél sokkal puritánabb volt... hatalmas koromfekete korong apró kerek, fehéren fénylő lámpákkal a peremén az éjszakai égbolton. Ott nem volt plusz fénysugár, amit rám irányítottak volna, meg semmi ilyesmi. Ezért nehéz elképzelnem a te esetedet.
2011. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kiegészítésül: az általam látottnak semmilyen hangja sem volt, még halk zúgás sem.
2011. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/136 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi hogy a 404 nevű felhasználó mint szakértője és híres felhasználója ennek az ufó témának, mit válaszolna erre a történetre illetve mit tanácsolna szegény kérdezőnek!!
2011. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim válasza:
nyugi észrevettek... ezt elkell fogadni.. imadkozz h a következő találkozáskor ne vigyenek magukkal.. mert 1000% lesz következő találkozás akár hol is vagy 1dul.. vagy alszanak meletted hiába próbálod majd ébreszteni őket.. sajnálom.. ha igaz amit mondasz ez mind megfog történni
2011. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!