Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
 111/136 404 ***** válasza:
60%
Bocs csak itt nyomkodják a billentyűket ezek kikapcsolták a gépem. Szóval elvittek téged és most zavarodott vagy. Szerintem rendbe fogsz jönni csak idő kell hozzá.
2011. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/136 anonim ***** válasza:
Tényleg azt írta. Szóval mégsem szonda volt. De egyet nem értek. Náluk nem az a protokol hogy MINDEN emléket kitörölnek? Csak mert azért gyanakodtam szondára, mert a kérdezö emlékszett az esetre, amit legénységgel teli hajó esetén nem engedtek volna meg. Ezért hittem azt, hogy az ürhajónak nem volt legénysége. De ezek szerint még is elvitték, de akkor nem értem hogy emlékezhet az esetre. Mostmár kezd sántítani a sztori...
2011. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/136 anonim ***** válasza:
A kérdező 16:01-es tegnapi kommentjén kívül hol tesz még említést arra, hogy elvitték? Lehet, hogy én vagyok a buta, mert a hozzászólásokat 2x is elolvastam az elejétől a végéig és én csak ott találtam rá utalást! Nem is értettem, hiszen erről szó sem volt, hogy elvitték...
2011. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/136 A kérdező kommentje:
404 kik nyomogatják a billentyűidet? Kik kapcsolták ki a géped? Csak nem a földönkívüliek? Igen írtam is h össze vagyok zavarodva valami nincs rendbe velem. De nincsenek rajtam sebek sehol.
2011. jún. 20. 14:06
 115/136 anonim ***** válasza:
Ácsi! Tudom h nem szép dolog ha vissza kérdezek de Tisztelt 404...Hogy érted h vissza engedték és szerencséje van...ez nagyon érdekel...h mitől függ...kicsit elgondolkodtam most O_o mért mi van ha ha nem engedik vissza? Nagyon érdekel...(Jó pár miliárdan vagyunk szal minusz 1-2 ember nem is tünik fel az emberiségnek h eltünt)
2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/136 anonim ***** válasza:
100%

Ja. 404 Mongyad csak mi van ha nem engedik vissza az embert? Megölik vagy mi? Egyáltalán mi a büdös francnak jönnek ide? Mongyuk az igaz hogy az ember is menne oda csk nem tud :D


Földönkívüliek nyomkogyák a billentyűidet és hagyod?? Én akkora nagy büdös pofont lekevernék nekik ha a holmimhoz nyúlkálnának hogy a fal adná a másikat az is biztos sztm megtudnák mi az az emberi pofon :D

2011. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/136 anonim ***** válasza:

404: "sejtek élet tevékenységét felgyorsítják akár a tízezerszeresére, így másodpercek alatt begyógyíthatóak a felszíni sebek, illetve percek alatt a mély sebek"


Tehát egy hámsérülés kb. 1-2 perc alatt, egy mélyebb 1 óra alatt begyógyul normális körülmények között. Aha. Legalább gondold át miket hazudsz mielőtt leírod. Vagy ne írj számokat, azokba csak belezavarodik az ember, legközelebb így: sejtek élet tevékenységét felgyorsítják, így másodpercek alatt begyógyíthatóak a felszíni sebek, illetve percek alatt a mély sebek"

2011. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/136 anonim ***** válasza:
-.-" Arra fel kérdeztem h mi van ha nem hozzák vissza a parasztot...biztos nem voltam világos mert idézem:"Örülj neki hogy vissza engedtek" ezt írtad a kérdezőnek legutóbb... többek között erre voltam kíváncsi mert van akit nem engednek vissza?
2011. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/136 anonim ***** válasza:
Bárcsak apámat ne engednék vissza!
2011. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/136 anonim ***** válasza:
:D ez jó volt 1-nek
2011. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!