Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
 121/136 anonim ***** válasza:
16:14 Ugyan azt mondtad amit 404. Csak kihagytad belőle a tízezerszeres gyorsulást. Ezt nem értem akkor mi a bajod :S
2011. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 anonim ***** válasza:

Ez kész...vizsgálat után nem hozzák haza a vizsgált egyént, elraboltat.

És akkor Ő szerinte mi történne? ÉRTED?

Tényleg olyan nehéz?

2011. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/136 anonim ***** válasza:
100%
Na szép és még nincs vége a történetnek mert kiderül,hogy lehet mégis elvitték...de szerintem akkor se csináltak vele semmit.
2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 anonim ***** válasza:
Én sem értem akkor most elvitték vagy nem vitték? Belekeveredtem, mint sün a rágóba! Kibogozná valaki?
2011. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/136 anonim ***** válasza:
100%

404 bolondozott itt megint, hogy elvitték.

Amúgy ha már itt tartunk: 404 - téged miért hoztak vissza a földönkívüliek?

2011. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 404 ***** válasza:
100%
Valaki soha többet nem kerül vissza, de azt nem mondom mit csinálnak az emberekkel, nem akarok senkit sem megijeszteni. Sajnos a valóság erősen drasztikus. Semmiképp nem való gyenge idegzetűeknek és gyerekeknek ez a téma.
2011. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/136 anonim ***** válasza:
75%
Na szépen elhúztad a mézesmadzagot,most jönnek a 404 meséld el mit csinálnak kérdések....
2011. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/136 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor ott járunk, hogy nagyvonalúan átlépünk a történetbeli logikai bukfenceket (letolt nadrág és társai) és ott járunk, hogy űrutazó lett a kislány. :DDDDDDDDDD Ez nagyon jó! :DDDDDD
2011. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 anonim ***** válasza:
Ne meséld el 404! Ha annyira szörnyű akkor ne! Igazad van ide gyerekek is járnak!
2011. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/136 anonim ***** válasza:
-.-" Tehát akkor nem különböznek az emberektől a végén az is kiderül h csak ide lettünk szorva a földre mert mért ne és beltenyészet vagyunk egy burokban...ledarálják őket vagy mint a világok harcában kiszipolyozzák az ember önélet rajzát? Ez felháborító...de most komolyan csak tegyük fel h így lenne (a szkepcicisták kedvéért)...gondolom h nem tolal csiklandoznák az ember talpát...vagy molekuláira szét szedik és még úgy ahogy él? Elég sok minden meg fordult most a fejembe.
2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!