Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/138 anonim ***** válasza:
Ja és hihetetlen , hogy erre a kérdésre te egy barátságos választ vársz! Szerintem te is beteg vagy, olvass utána!
2010. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/138 A kérdező kommentje:
Micsodának olvassak utána?
2010. jan. 5. 11:12
 73/138 anonim ***** válasza:
56%

08:18-as: Hányszor kezdett nyüszíteni a kutyád, ha egy verebet látott szenvedni?


Ha a válasz 0, akkor a te kutyád egy szadista lény.


Az állatokat nem érdekli a másik állat szenvedése, az ember attól lesz ember, hogy tudatában van a halandóságnak, és hogy önmagán kívül is vannak érző lényeg. Tudja hogy az állat is szenved. Az állat nem tudja, hogy a másik állat szenved. No jó, néha van olyan, h a kutya nyüszít, ha meghal a gazdája, vagy ilyesmi, de ez egy másik szintű kötődés, egy x állatról, pl egy sünről, nem vesz tudomást, még meg is támadja.


Mellesleg én megindokoltam a válaszomat, neked nem sikerült érvelni. Ki a tudatlan?


Nem is értem amúgy mi bajod van? Miért akadsz ki hogy állatok is élnek körülötted? Néha embereknek néznek ki, ez fura, de attól még állatok.

2010. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/138 anonim ***** válasza:
100%

Te mégis miről beszélsz? Engem zavar, hogy állatok élnek körülöttem? Úgy nézek ki a

kommentem alapján mint aki nem szereti az állatokat? Mi ez, hogy a kutyám nyüszít-e ha szenvedő állatot lát? Mi van? Mit akarsz ezzel? Ő nem tépkedi ki röhögve a bogarak szárnyát és nem temeti el őket élve ...stb, és abban is biztos vagyok , hogy több érzelem van benne mint a kérdezőben. Igaz, hogy a nem sírja el magát a híreken de hát ezt én megbocsájtom neki. Te össze vissza írod a hülyeséget ez nem indoklás!

2010. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/138 anonim ***** válasza:
22.48. Te tényleg egy idióta vagy! Teljesen értelmetlen amit írsz, én sem értem mit akarsz!
2010. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/138 anonim ***** válasza:
74%

Mit nem értetek?


A kérdező sem tépi ki bogarak szárnyát, pusztán csak nem zavarja, ha egy állat szenved.

Ugyanúgy mint ahogy egy állatot sem zavar ha egy másik állat szenved.


Eddig tiszta?


Az ember attól ember, hogy felfogja, hogy a körülötte lévő világban más érző lények is élnek.


A kérdező nem fogja fel, ergo?


Megy már? Nem akkor segítek:


Tehát nem ember.


Attól még hogy valaki úgy néz ki mint mi, tud beszélni mint mi, még nem lesz ember, az több annál. Attól még lehet egy humanoid állat.


Ugyanis ez a lényeg, hogy az ember és az állat között nincs különbség, pusztán az emberi gondolkodásban. Aki erre nem képes, azt én spec nem tekintem embernek, ha ti igen, akkor meg úgy tűnik elég nagy fogalom zavarotok van.


Azért kérdeztem azt, hogy miért zavar téged, hogy vannak körülöted állatok, még ha néha úgy néznek ki mint te, hiszen lehet hogy egy kutyának megbocsájtod az állati mivoltát, de neki nem, pedig ő sem több mint a kutyád, max többet tud tanulni. A gondolkodásra képtelen.


Hiszen ha képes lenne, akkor az eddigi tudás birtokában, miszerint egy állatnak ugyanolyan idegrendszere van, ugyanúgy van agya, szóval ugyanúgy el jut hozzá a szenvedés érzése, tehát ilyen ismeretek birtokában értené hogy az állat is egy érző lény, és ezért zavarná, ha egy állat szenved.


De mivel erre a következtetésre nem jutott el, így egyértelmű, hogy az emberekhez képest minimális gondolkodásra képes, inkább csak tanulni tud. És hol láttunk ilyen típusú agyi tevékenységet? Nos? Az emlős állatoknál.


Ha ti egy ilyen élőlényt, mint a kérdező emberszámba vesztek, hát tegyétek, bár azzal önmagatokat minősítitek, hogy egy szintűnek ítélitek meg önmagatokat a kérdezővel.

Én nem hiszem hogy emberként kéne gondolnom egy ilyen élőlényre. Nem nagyon nézek ki belőle többet mint egy macskából.

2010. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/138 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező sem tépi ki bogarak szárnyát, pusztán csak nem zavarja, ha egy állat szenved.

Ugyanúgy mint ahogy egy állatot sem zavar ha egy másik állat szenved.


Eddig tiszta?"

Nem, nem tiszta! Hogy hasonlíthatod össze azt ha 1 állat lát kínzást és ha ember lát? Az,hogy az embert ne zavarjon a kínzás az nem természetes. Az állat képes az utcára szarni és az utcán közösülni és akkor mi is intézzük ott a dolgainkat? ÉN EMBER VAGYOK! Te tényleg ennyire ostoba vagy?

2010. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/138 anonim ***** válasza:
100%

12.05! És ha a kérdező kitépi a szárnyát? Te honnan tudod, hogy nem teszi meg? Akit nem zavar a kínzás az egy beteg ember, te meg egy okoskodó hülye vagy a bugyuta magyarázataiddal! Eddig tiszta?

Ja és még valami:A kérdezőt ne tedd az állatok szintjére ne sértsd ezzel őket. Az állat nem ismeri a kínzás fogalmát és ha hallja, hogy a másik állat sír mert kitépték a lábait nem áll oda bámészkodni, hogy jaj de érdekes ,elfut mert megijed ő nincs tisztában azzal mit lát de a kérdező JÓL TUDJA MIT LÁT ÉS NEM zavarja! Fogd már fel azzal a korlátolt agyaddal, hogy hülyeségeket írogatsz!!Jössz ezzel az emberi bőrbe bújt állat dumával, tiszta röhej! Van az ember és van az állat! A kérdező nem állat csak egy beteg szadista ember. Vajon neked ez mikor lesz tiszta?



?

2010. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/138 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a gondolkodásnak a kínzáshoz? Ennek az érzésekhez van köze!! Az érzések, érzelmek hiánya és nem a gondolkodás hiánya!!Minden jóérzésű embert irritál a kínzás és ezen nem kell gondolkodni ezt érezni kell!!!Nem az agyadban hanem a szívedben!
2010. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/138 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató, hogy az emberek többsége (kb 90%, legalábbis itt az oldalon) azt gondolja, hogy ha valakit nem zavar az állítkínzás gondolata, akkor annak egyenes ági következménye, hogy az illető meg is tudná tenni. Sőt a legtöbbek szerint egyenesen meg is FOGJA tenni a jövőben. Érdekes
2010. jan. 8. 00:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!