Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/138 anonim válasza:
4%
En szeretem az allatokat...es imadnam,ha egy elefantcsorda szaladna at rajtad:)
2009. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/138 anonim válasza:
100%
én pókokat utálom, de a többi állatot szeretem és szét tudnám ütni annak a fejét aki kínozza őket
2009. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/138 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, ha valaki nem érez együtt a szenvedővel, akár állat, akár ember. Nagyon gáz.
2009. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/138 anonim ***** válasza:
16%

Nem gáz, mert éretlen vagy. Vagyis a kérdésedből kitűnik, hogy eddig még egyáltalán nem volt dolgod állatokkal, nem neveltél fel egyet sem. Merőben más a helyzet, ha valaki gazdálkodik. Én személy szerint még a csirkét is sajnáltam, miután láttam kikelni a tojásból, majd én etettem, neveltem, s miután eljött az ideje, meg kellett halnia, mert azért volt.


Mindazonáltal nem könnyű az általad felnevelt állat életét sem elvenni, legyen szó akár baromfiról, nyúlról, vagy éppen disznóról, ami okosságban felveszi a versenyt a kutyával. Csak hát nem ugyanazért tartjuk.


Nekem majd a szívem hasadt meg mindig, amikor a röffencset le kellett ölni. Az pedig hol van még az állatkínzástól! Szerintem te egyáltalán nem láttál még kínlódó állatot, azért vagy közömbös.


A másik lehetőség, hogy a kérdésed kamu volt, csak éppen troll vagy, és azért dobtad be a csalit, hogy meginduljon a flame-war.

2009. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/138 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem gáz,mert nem az számít szereted-e az állatokat hanem,hogy nem háborít fel maga a kínzás!!Egyetlen lény sem érdemli meg,hogy kínozzák!Kíváncsi lennék,hogy az "emberkínzás"milyen hatással lenne rád!!
2009. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/138 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged kínoznának lehet,hogy én sem húznám fel magam!!
2009. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/138 anonim válasza:
100%

Hehe,most látom hogy áthelyezték a mentális egészség témakörbe :D :D

Na ez már gáz kérdező :D :D

2009. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/138 anonim válasza:
100%
szerintem igenis gáz. Ez nem a félelemről, meg az undorról szól. Ez kegyetlenkedés!Képzeld el milyen lenne, ha kiszúrnák viccből a szemedet, meg eltörnék a lábadat, aztán meg kidobnának a vasút mellé...Na pont így éreznek ők is!
2009. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/138 lizus53 válasza:
100%

Gyere kidobunk a kocsiból az M7 és majd utána megkérdezzük, hogy sajnálod-e őket.Átérző képességed 0.

Szerencse, hogy ember lettél és külön mázli, hogy itt. Nem pl Afrikában , ahol ilyen baromságokon gondolkodnod sem kellene.Meghalnál egy macskatálért jó nyálas és jelölős vízért!Kiválasztott vagy , viselkedj úgy is.

2009. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/138 anonim válasza:
100%
Igen, nagyon is gáz!
2009. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!