Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/138 anonim ***** válasza:
28%
03.30-01.36! Innen mentek a komment reagálások!!!!
2010. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/138 anonim ***** válasza:
39%

Igen, és a 01:36 volt előbb, utána a másik, és a kettőt UGYANAZ írta.

Ennyi...

2010. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/138 anonim ***** válasza:
75%
És? Akkor mi van te kis Colombo hadnagy? Micsoda felfedezés!!!!!!!:-))))))))
2010. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/138 anonim ***** válasza:
100%
:-DDDDDD
2010. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/138 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy érzed, ez volt a lényeg, akkor már tényleg nem tudok mit mondani.

Az értelmezéssel van a probléma, ezen itt nem tudnak segíteni.

2010. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/138 anonim válasza:
76%

Ez az egész olyan szomorú. Azt valahogy senki nem veszi észre hogy már rég nem az állatokról van szó. Inkább arról hogy mi a különbség az állatok és az ember között és hogy kommentező és kommentező között mi a különbség.


Mert senki nem érti meg a másik véleményét és nem veszi észre a jót a másikba. Ezer példa rá hogy leírja hogy van egy kutyája és szereti de nem bőg egy állatkínzós videón. Na és mit fog a következő írni hogy te milyen szívtelen vagy mert végig bírod nézni. De mielőtt engem is szidna mindenki én nem bírnám végignézni.


Mivel ember és ember között van különbség... mindenkinek más értékek a fontosak. Ezért van bűnözés is például. És sajnálom ha ezzel valakit megbántok de én nem tartok többre egy pedofil vadállatot meg pl a kérdezőt, és nem azt mondom hogy nem EMBER, de többre nem tartom mint a szomszéd békát.


Igenis van egy kutyám akiért megszakad a szívem ha véletlen a lábára lépek és felnyüszít. Igen lehet hülyén hangzik de igenis ilyen apróságok miatt is aggódni bírok miatta. És megkockáztatom hogy ha választanom kéne közte és az egyik "barátom" közt inkább őt választanám. És hogy miért: mert ő még sose bántott meg, mert ő nem mondja meg hogy és mit és inkább nem megyek a részletekbe. Bocsánatot kérek ha ez valakit megbotránkoztat de ez van. És most lehet szidni de nem fogom véka alá rejteni ha egyszer így érzek.


Nah meg az érzések, merthogy itt mindenki arról beszél. Meg a lelkek ezek... csak üres szavak.


Nemérdemes egy olyas valakin felhúzni magam akiben ennyi együttérzés nincs egy szenvedő álattal. Én konkrétan odamennék neked segíteni hátha éreznél valami szánalmat hogy milyen elcseszett az értékrended.


Páá :D

2010. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/138 anonim válasza:
76%
Bocsi rosszul írtam inkább többre tartom azt a bizonyos békát mint egy pedofilt vagy a kérdezőt. :D
2010. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/138 anonim válasza:
100%
nem gond. de sztem ne sok embernek mond mert a mai világban sok mindenkit hülyeségek miatt ítélnek el.
2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!