Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/138 A kérdező kommentje:
Mindenféle ok nélkül.
2009. nov. 23. 10:36
 62/138 anonim válasza:

igen és ez a baj. hogy mindenféle ok nélkül utálod őket. azt se tudod milyen ha van kutyád vagy macskád és úgy ítélkezel. "ne ítéld meg a könyvet a borítóról" szerintem ismered ezt a mondást :/

te úgy utálod őket hogy sose érezted át azt amikor feléd fut a kutyád vagy mikor felragyog a szeme ha meglát. és mivel te ezt sose érezted át nem is tudod milyen érzés.

2009. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/138 anonim ***** válasza:
Hát ez nem válasz és igen megerősíted az elméletem!A kínzás innen csak 1 lépés!Minden ok nélkül!!Én legalább okkal utállak és még arra is van okom ,hogy ha kínoznának nem húznám fel magam...Pedig lány vagyok!!
2009. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/138 A kérdező kommentje:
Hát... engem zavarna,ha téged kínoznának vagy megölnének,akár milyen szívtelen vagyok is... oO
2009. nov. 23. 19:11
 65/138 anonim ***** válasza:
Persze,hogy zavarna mert te olyan nemes lelkű vagy!Téged csak az állatkínzás nem zavar mert őket utálod,igaz okod nincs rá csak úgy utálod őket.Én sokkal jobb vagyok mint ezek az egyszerű lények még akkor is ha ők nem bántanak de én igen.Te tényleg nagyon jó ember ember vagy.Huuu..szinte beleborzongok ennyi jóságba....ekkora szívbe!!
2009. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/138 A kérdező kommentje:
? :D Én nem mondtam,h jó szivem van,annyit mondtam,hogy megráz,ha egy ember szenved
2009. nov. 23. 22:34
 67/138 anonim ***** válasza:
Ne szerénykedj!!!
2009. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/138 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon is felhuzom magam ha látom hogy bántják az állatokat mert sok embernél okosabbak....szerintem gáz mert ha valaki szereti az állatokat az rossz ember nem lehet és ez így is van...Elég szomorú hogy egy szerencsétlen állatot végig tudsz nézni ahogy szenved!:S
2009. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/138 anonim ***** válasza:
56%

Jajmár, most valóban nem kínoz állatokat, és nem azért nem szereti őket, mert egy kegyetlen izé, hanem mert nem tud róluk semmit.


Ha az ember végig követi az emberré válás történetét, megnézi a csimpánzokat, vagy pl most felfedezték h valamelyik polip eszközt is használ. Egyes tudósok meg feltételezik, h a csimpánzok kommunikációja egy igen igen kezdetleges nyelv. És még nem is írtam a delfinekről.


Szóval ha valaki ezzel egy kicsit is foglalkozik nem tud úgy tekinteni a világra, mint a kérdező. Ha nem, akkor tud.

Már írtam, hogy a kérdező döntése, hogy ezen a tudatlan véleményen marad, vagy utána néz. De hogy ki mennyire műveli magát, az mindenki magán ügye. Egy gyári munkást sem illik lebunkózni azért, mert ő úgy döntött hogy ezen a szinten marad. Ugyanígy itt is a legtöbb válasz igen erősen túloz, illetlen, és nem túl barátságos.

Még hogy nem érdekli ha egy embert kínoznak, vagy ha őt kínoznák. Mindenki ezt mondja, mégis elég hozzá egy afrikai videó, vagy egy iraki kivégzős videó, vagy bármi.

2009. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/138 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Ez nem tudatlan vélemény ez szadizmus! Akiben van egy kis emberi érzelem az nem bírja sőt kiakad az állatkínzáson még akkor is ha különben nem foglalkozik vele! Maga a kínzás nem egy nézhető és utánaolvasással elfogadható cselekmény! A tudatlan vélemény nem a kérdezőtől jött hanem tőled. Ha én megnézem, hogy egy békának, hogy élve kitépik a lábát és nem zavar akkor én tudatlan vagyok? NEM! ÉN AKKOR EGY BETEG SZADISTA VAGYOK!
2010. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!