Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/138 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz, hanem utálatos, gusztustalan, gerinctelen, szívtelen, lélektelen, GONOSZ "ember" az ilyen!

Az állatok sokkal nagyobb szeretetet adnak egy nap alatt, mint mi egész életunkben! Minden apróságot óriási nagy hálával és szeretettel viszonoznak, csak azt kérik, hogy szeressuk oket!

Hogy nem lehet már felhúzni magad az állatkínzáson?

Tudod mit? Keress egy kiscicát és kínozd meg, aztán nézz a tukorbe és kíváncsi vagyok, hogy hogy fogsz elaludni este!

2009. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/138 anonim ***** válasza:
83%
Gáz, mert az jelenti, hogy az érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van.
2009. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/138 anonim ***** válasza:
100%
én ezt inkább meg se kérdezném,hanem megtartanám magamnak..neked nincs lelked,ennyi,azt jelenti,na ezért nem sajnálom én az embereket,inkább az állatokat,remélem minél kevesebb ilyen van mint te,a faszt nem utálod lemerem fogadni
2009. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/138 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz,te is egy nagy állat vagy
2009. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/138 A kérdező kommentje:
18:00 - még szűz vagyok, de hogy jön ez ide? :D
2009. aug. 11. 18:33
 36/138 anonim ***** válasza:
100%
sehogy :P,csak felbosszantottál,akkor van egy jó dolog is azért benned :P,remélem azért még ez az állatokkal szembeni közönyöd is kicsit fog változni,nem lehetsz te azért olyan gonosz kislány :P :))
2009. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/138 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom minek kell a kérdezőt sértgetni.

Lelketlennek nevezitek, pedig sokan mondjátok, hogy titeket embertársaitok sosrsa nem érint meg. Én inkább ezt tartom lelketlenségnek.

Ha embert, ha állatot kínoznak, mind a kettő óriási gonoszság. A kérdező azért nem húzza fel rajta magát, mert még nem látott megkínzott állatot, max hallott róla.

A válaszadókat meg azért nem érintik meg embertársaik, mert nem erőszakolták még meg őket, nem tartották 40 évig pincében, nem ítélték el ártatlanul, és nem kínozták őket meg hamis vádak ürügyén.


Mindenkit az bánt, amivel azonosulni tud.

Attól senki nem lesz rossz ember, hogy nem tör ki könnyek közt, ha épp tsunamiról hall, vagy tömeges halpusztulásról.

2009. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/138 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,miért kellene látni egy állatkínzést ahhoz,hogy elítéljem.Gyilkosságot sem láttam még,mégsem értek egyet vele.
2009. aug. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/138 anonim válasza:
77%
Ez nevelésbeli hiányosság, amit pótolhatsz, ha akarsz. A szociális érzékenység azt jelenti, hogy nemre, fajra, életkorra...tekintet nélkül mindenkire, aki gyengébb védelmező módon tekintünk. Az, hogy szelektálsz, egy másoktól átvett magatartásforma (hisz nem tudatosan teszed), ezért érdemes elgondolkodni rajta, hogy miért van és jó-e így...
2009. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/138 anonim ***** válasza:
77%

04:03

Gondolom a gondolatot elítéli, de nem hatja meg.

Nem érzi a magáénak, valami távoli dologként fogja fel.

Tutit te sem bőgsz minden alkalommal, ha bemondják a híradóban, hogy 100 ember meghalt.

2009. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!