Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
 81/138 A kérdező kommentje:
És az is elgondolkodtató, hogy az elején még többségében normális válaszok jöttek, aztán egyre romlik a tendencia, ha már valaki beír valami durvaságot, akkor egy bolond százat csinál alapon, mindenki durvaságokat kezd írni, és ördögi kör. Egyébként más kérdéseknél is megfigyelhető, nemcsak ennél.
2010. jan. 8. 00:45
 82/138 A kérdező kommentje:

12:05

Ha nem lennék ember, akkor nem tudnék ide írkálni, nem tudnék számítógépet használni, beszélni, számolni, stb. És egyébként az ember biológiai fogalom, nempedig fiolzófiai vagy pszichológiai. Akár milyen hihetetlen még én is ember vagyok (:D) meg a pedofil gyilkosok is emberek. Te szenvedsz igen nagy fogalomzavarban. Ha még egy ilyen alap szó jelentését se ismered, akkor ne okoskodj. A te kínzásodat egyébként szivesen végignézném. Jelen pillanatban végre is hajtanám, mert nem vettél emberszámba.

Egyébként állatot nem tudnék megkínozni, mert azok nem tudnak felidegesíteni. Embert viszont megtudnék. Azok olyanokat, mint például a 12:05-ös válaszoló :S Úgy beleütögetném a fejét a hajánál fogva valami jó kemény betonba, mint az a szekszárdi lány.

2010. jan. 8. 00:52
 83/138 A kérdező kommentje:
* meg tudnék
2010. jan. 8. 00:53
 84/138 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy érdekes, hogy feltételezzük, ha nem érdekel a kínzás meg is tudod tenni. Igen, feltételezzük mert számomra az az az érdekes (bár ez a szó ide nem jó, inkább felháborító), hogy nem érzel semmit amikor látod, és szerinted nem gáz, mert úgysem szereted őket. Én nem szeretem a szomszédom, de ha látnám, hogy kínozzák kiakadnék és biztos megakadályoznám. MERT A KÍNZÁS BORZASZTÓ DOLOG! Mindegy, hogy állatot vagy embert kínoznak, te tudatában vagy, hogy ő nagyon nagy fájdalmat érez, SZENVED, és te nem érzel semmit!!Én belehalnék ha látnám ahogy egy kutyának kiszúrják a szemét vagy élve eltemetik stb. MEGSEMMISÜLNÉK és teljesen összetörnék lelkileg! Belőled hiányzik a szánalom és ez beteg dolog! Ha hiányzik a szánalom ,kínozni is képes vagy!
2010. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/138 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként állatot nem tudnék megkínozni, mert azok nem tudnak felidegesíteni."

Engem fel tud idegesíteni a macskám, DE NEM TUDNÁM MEGKÍNOZNI! Nem tudnék senkit megkínozni, mert nem vagyok szadista! Ha felidegesítenek nem a kínzás jut eszembe,talán káromkodok egyet és ennyi. Mert én egészséges lelkű ember vagyok.

Amit tőled idéztem az is mutatja ,hogy te nem vagy az!

2010. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/138 A kérdező kommentje:
Én azt sose mondtam, hogy egészséges lelkem van
2010. jan. 8. 20:31
 87/138 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondtam rólad! Kiakadtál, hogy az állathoz hasonlítanak ,és én is kiakadtam érte, de más okból!

Az állatnak egészséges lelke van és igenis van lelke!! Neked nincs! Én nem téged védelek amikor nem hasonlítalak hozzájuk hanem őket!!

2010. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/138 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ember vagy nem állat! Az állat feletted áll! Csak az ember tud igazán gonosz lenni, és mindig tisztában van vele mit csinál! Az ember tud aljas, alantas, számító, törtető lenni, ezek (is)a mi tulajdonságaink de ennek ellenére az állatok mégis szeretnek bennünket ÖNZETLENÜL és mi így háláljuk meg! LELKETLENÜL, TELJES KÖZÖNNYEL.....
2010. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/138 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lennék ember, akkor nem tudnék ide írkálni, nem tudnék számítógépet használni, beszélni, számolni, stb."

Pontosan ennyi emberi tulajdonságod van! Tudsz írni (hülyeségeket), számolni, olvasni de a többi emberi tulajdonság, amitől jó EMBER leszel az hiányzik! Csak írni tudsz, de érezni nem! És te be is vállalod, hogy beteg a lelked. Szerintem nem beteg. NEKED NINCS LELKED!

2010. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/138 anonim ***** válasza:
Te most csak megerősítést vársz, vagy miért tetted fel a kérdést?
2010. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!