Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
 91/138 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is gáz ha nem bosszant ha egy állatot kínoznak előtted...ez tényleg nem vmi egészséges de mind1...csatlakozom az előttem szólóhoz én is kiakadnék talán bele is halnék ha látnék valakit(embert vagy állatot-mindegy) kínozni és nem tennék/tehetnék semmit. Szerintem a kínzás borzalmas dolog. Mindenki egyszer él ezen a Földön most miért azon foglalatoskodjunk hogy a másik életét megkeserítük vagy kioltsuk?? Ha ez téged nem zavar akk igenis kissé beteg vagy és később ki tudja mikre leszel képes.
2010. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 A kérdező kommentje:
Én csak feltettem egy kérdést de nagyon meglepődök a válaszokon még mindig. Egyáltalán nem olyan vagyok, mint amilyennek ti hisztek engem, és elég elgondolkodtató (pszichológiai szempontból), hogy az emberek egyetlen tulajdonságból milyen következtetésekre képesek eljutni. Pl hogy nekem nincs lelkem :D Meg mondjuk ilyen hülye szövegek, hogy az állatok az emberek felett állnak, hát ez meg csak simán egy téves elképzelés, na mindegy. :) AZ emberi lélek rejtelmei :) Amikről én ugyebár nem is tudhatok semmit, mert nekem ugyebár nincs lelkem :D De azért az állatoknak is van meg minden, de nekem nincs :D MINDEN egyes embernek van lelke
2010. jan. 31. 13:51
 93/138 anonim ***** válasza:
100%
Huuu ezek a nagy szavak! Nevetséges vagy! A kommenteken nincsen semmi meglepő, te nem CSAK feltettél egy kérdést te olyan kérdést tettél fel ami emberileg és erkölcsileg nem elfogadott és nem csak , hogy nincs lelked és nevetséges vagy még bugyuta is ha meglepődsz azon ha bántó kommenteket kapsz. Legközelebb tegyél fel kérdést az időjárásról és lehetőleg ne tűnj közben pszichopatának és akkor meglátod a különbséget! Talán meglátod, bár......
2010. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 anonim ***** válasza:
61%

"Egyáltalán nem olyan vagyok, mint amilyennek ti hisztek engem, és elég elgondolkodtató (pszichológiai szempontból)"

Akkor gondolkodj el pszichológiai szempontból és jobb ha mindjárt a rendelőben teszed!

A CSAK kérdésedet ott is feltehetnéd és meglátjuk mit mond a szakember! CSAK meg ne lepődj!

2010. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/138 anonim ***** válasza:
100%
Te simán végignézed ahogy kínoznak 1 állatot, arcizmod sem rándul, még mi lelkileg összetörünk és nem is tudjuk végig nézni, sőt NÉZNI SEM BÍRJUK, és még mi gondolkodjunk el? Te tényleg nevetséges vagy! (pszichológiai szempontból)
2010. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD Ti is azok vagytok de komolyan :D Ez aztán nem semmi!! Dee... Kérhetném, hogy ne írjatok több választ? Ha ennyire ellenszenves vagyok, akkor ne foglalkozzatok velem, az eredeti kérdésre már hónapokkal ezelőtt megkaptam a választ, nincsen többre szükségem :) Köszi :P
2010. febr. 1. 13:41
 97/138 anonim ***** válasza:
81%

Mi van idegesítünk? Hogyne írnánk neked, hiszen annyira jó érzés megmondani mekkora barom vagy! :-DDDD

Nyugodj meg ,maradunk veled te kis szadista!!

2010. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:
28%
Drágáám,engem meg az nem zavarna ha téged kínoznának!!;)-.-"
2010. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
55%

Az is gáz, amit sokan írtok, hogy az nem zavarna, ha őt kínoznák.

Vagyis semmivel nem vagytok nála különbek, ez van.

Én nem tudnék állatot kínozni, és a mosómedvés videót sem tudtam végignézni, de:

Az, hogy a szülő hibája, hogyha nem szereti az állatokat, az egy nagy hülyeség.

Én egész gyerekkoromban szerettem az állatokat, állatokkal akartam foglalkozni, ha felnőtt leszek, és a macska volt a mindenem.

Aztán jött egy fordulópont, és bevallom őszintén, én sem vagyok oda az állatokért, a macskákat meg egyenesen gyűlölöm.

Nem kínoznám meg egyiket se, de ha meglátok egy kiscicát, hát bizony nem az jut eszembe, hogy jaj de aranyos, viszont lemerem fogadni, hogy sokan közületek, ha meglát egy hm... kisebbségit, akkor nem valószínű, hogy pozitív érzések töltik el. Na így vagyok én is a macskákkal.

2010. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
57%

"Érdekes, én pont fordítva vagyok így. Nem hat meg ha egy embert kínoznak, erőszakolnak, ölnek stb. De ha egy állatot. Mindenféle állatot imádok, az emberek megtudják magukat védeni, hordhatnak magukkal önvédelmi eszközöket, de egy állat?!"


A ló másik oldala. Aki ilyet ír, annyira ostoba, hogy annak már határa sincs!

Nem kívánom, (tényleg)hogy legyen egyszer egy kislányod, kisfiad, akit megerőszakol egy perverz barom. Arra azért kíváncsi vagyok, mit mondanál?

Talán ezt? :

" Nem zavar, megtudja magát védeni, de egy állat?! Egy állatnak nincs semmi önvédelmi eszköze" (csak a foga, szőre, stb többnyire, de ne menjünk bele, bioszból valószínű, hogy elvernélek - szakos vagyok)

Nem tudom, hány éves vagy, de ha valakinek kezeltetnie kell magát, az leginkább te vagy. Téged is anya szült (vagy állat...? :) )de ne zavarjon! Lehet szeretni az állatokat, de mértékkel... Az ilyen önkéntes állatimádók, akik a saját embertársukat nagy ívben letojják, elég visszataszítóak.

Mielőtt jönne az anyázda hogy fúúújbu*iállatkínzó!, leírnám, hogy én is szeretem az állatokat. Van nekem is több, az átlag emberhez képest sokkal jobban tartom őket (negyedévenként állatorvos, stb)de!

De nem érzem azt, hogy mérlegelnem kéne. A kínzás egyszerűen elítélendő, nem is élek ilyenekkel. Ha kínoznak egy állatot, és nem tudok mit tenné (pl TV-ben, képeken látom) nem állok le elborzadni. Nem tudok érte semmit tenni, de a környezetemért igen. Felesleges bőgni mindenféle képen-videón-szövegen, naponta embereket gyilkolnak le, végeznek ki brutálisan, és állatokat is. Egyikkel sem értek egyet, ennyi.


Kedves kérdező, írtad, hogy már megvan a válasz, amit akartál, így nem is flamelem tovább a kérdésed.

Kérdésedre a válasz: nem érzem gáznak. Te nem vagy egy nagy állatbarát, van ilyen.

2010. márc. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!