Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
 111/138 anonim ***** válasza:
45%
Nálad is többre tartom magam! RATATATA :-)))))))!!Hogy miért az ott van a kommentekben!
2010. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/138 anonim ***** válasza:

Azért tartja többre magát mert nem legyint az állatkínzára és nem mondja azt, hogy van ilyen, ez nem gáz! MINDEN JÓÉRZÉSŰ EMBERNEK GÁZ!! Ilyen hülye kérdést!!!

Mennyi itt a félnótás te Jó Isten!!

2010. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/138 anonim ***** válasza:
70%

Te szerencsétlen, engem mire föl minősítesz?

Nem is írtam semmit, nálam aztán ne tartsd többre magad...

Nem arra értettem, hogy gáz, vagy nem gáz, a kérdezőt most hagyjuk.

Gyakorlatilag itt most az jön le, hogy a 20:09-essel az a baj, hogy nem álszenteskedik, nem fogad be minden jött-ment állatot, és nem takarítja a szart az állatmenhelyen.

Akkor már mindjárt állatkínzó...

Ennyire gyökerek nem lehettek.

2010. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/138 anonim ***** válasza:
56%
Látom, tetszett a géppuskás célzásom :)
2010. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/138 anonim ***** válasza:

Álszenteskedés? Mert van aki szereti az állatokat? Te gyökér , van aki befogad állatokat és van aki nem, de aki bevállalja az állatszeretetét az nem álszent! A minősítésed annak a gyenge agykapacitásodnak szól! A géppuskás válaszoló meg egyenesen szánalmas!!

Itt a minősítésem, ezzel el lesztek egy darabig!!!!

2010. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/138 anonim ***** válasza:
56%

Ennyire sötét nem lehetsz... Látom, a te agyi kapacitásod sincs a helyén, ha nem tudod értelmezni, amit leírtam.

ATTÓL, hogy nem fogad be minden állatot, ami az útjába kerül, (mert esetleg nem telik rá anyagilag, meg helye sincs sok), attól még szeretheti őket.

Az az álszent, akinek azon múlik ez, amivel felvág.

A 0:36-osnak az ismerőse, akiről írt, na az pont ilyen...

2010. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/138 anonim ***** válasza:
28%
Te idióta+!! Kimondta, hogy minden állatot be be kell fogadni!!! Te félnótás barom olvassál már vissza kicsit ha tudsz!! Mit nem fog fel az a csökött agyad?? Menjetek és együtt etessetek madarakat!!!
2010. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/138 anonim ***** válasza:
100%
Nem az állat befogadásáról van szó! Ő azt írta, hogy nem gáz ha valakit nem idegesít az állatkínzás, szerinte van ilyen!! Szerintünk meg igenis gáz!! A kínzás mellett nem lehet szó nélkül elmenni, az minden normál embert kiakaszt! Ha sír ha nem sír, ha tud segíteni, ha nem tud mindegy. AZT MINDENKI TUDJA? HOGY A KÍNZÁS BETEGES!! Ahogy a nemi erőszak is az!! Az mellett sem megyek el, hogy van ilyen!! ÉLŐLÉNYEKET NE KÍNOZZANAK!!!!Tényleg mikor érted már meg a lényeget?
2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/138 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek a 14.43-al!! A vita pedig teljesen felesleges!!
2010. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/138 anonim ***** válasza:
56%

"Én dolgozom egy menhelyen és az állatok piszkát takarítom nap mint nap!! INGYEN! 5 macskát és 2 kutyát fogadtam be az utcáról!"=> Ettől nem leszel nagyobb/több, de attól sem, hogy itt köpködsz mindenkire minden félét, aki nem teszi ezt.

Szerinted kit érdekel, hogy mit csinálsz a magánéletedben?

Egyedül a te dolgod, a kérdés nem erről szólt, nem kell hencegni. (Amúgy a madarak nem állatok?...)

Én nem utálom az állatokat.

Az állatkínzást pedig mélyen elítélem, de hogy az miért gáz, ha valakinek nem ez a legnagyobb gondja, azt nem tudom megérteni. A kérdező sem írta, hogy tetszik neki az állatkínzás, se a 0:36-os, se én... Jóformán senki nem tett ilyen kijelentést.

Ha azon felhúzzátok magatokat, hogy valakinél ez nem központi téma, mit éreznétek/gondolnátok, ha indulna egy kérdés "Ha valaki felizgul az állatkínzós videókra, és arra veri a f*szát, az gáz?" címmel?

Vagy mit válaszolnátok "Ha valaki utálja a cigányokat, az gáz? Én pl nem húzom fel magam a fajgyűlöleten..." kérdésre? Ha már élőlényekről van szó...

2010. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!