Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/138 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is, mint a legtöbb ember, felsőbbrendűnek érzed magad az állatoknál, és úgy gondolod, hogy mit sem tudó egyszerű lények.

Az állatokat nem zavarja ha egy másik állat szenved, az ember attól több az állatoknál, hogy bizonyos dolgokat felfog, és ennek tükrében felelősséggel tartozik. Amíg te nem jutsz el idáig te magad sem vagy több egy állatnál. ezáltal gáz-e, hogy nem zavar ha szenvednek? Nem a kutyámra sem haragudtam érte.

Amennyiben ennél a szintnél feljebb akarsz jutni, érdemes tanulmányoznod az állatokat, utána olvasni annak hogy mi is az az élet. Etológiai témákat ajánlok figyelmedbe.

De ha nem akarsz feljebb jutni, az sem baj, a te dolgod eldönteni hogy mit akarsz.

2009. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/138 A kérdező kommentje:

"Szerintem te is, mint a legtöbb ember, felsőbbrendűnek érzed magad az állatoknál, és úgy gondolod, hogy mit sem tudó egyszerű lények." ---- Igen, pontosan ezt gondolom.


Egyébként köszi mindenkinek a válaszát, csak nincs időm mindegyikre választ is írni.

2009. aug. 21. 14:54
 53/138 anonim ***** válasza:
71%
Felsőbbrendűnek érzed magad ,épp mint egy náci katona!!!Nem vagy az állat szintjén,sokkal alattuk vagy és a fölényességed nevetséges!!Ha vak lennél és szükséged lenne egy vakvezetőre én nem adnék neked,nem sértenélek meg ilyen alantas lénnyel!!!
2009. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/138 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az igazi mit sem tudó,egyszerű lény!!
2009. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/138 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. NAGYON. Ha téged kínoznának, nyilván érdekelne. Nem függ attól, hogy lány vagy vagy pedig fiú. Az állatkínzás szörnyű dolog, csak remélem, hogy nem tudod, miről beszélsz. Ajánlom figyelmedbe www.peta.org , talán megváltozik a véleményed.
2009. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/138 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj ha ezt gondolod, az már tényleg gáz:D

amúgy én sem húznám fel magam ha téged akasztanának fel, szúrnák ki a szemedet és temetnének el élve:D sőt:P

2009. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/138 anonim válasza:
az emberek nagy része azt hiszi hogy ő áll mindenek felett mert hogy erre teremtettek minket. hogy uralkodjunk mindenki felett mert mi a civilizáció alatt megtanultunk sok mindent ennél fogva mi eltiporhatjuk a kisebbet. mert mi vagyunk a nagyok akiknek az agya képes sokkal több mint befogadni mint egy hangyáé. csak amíg mi azzal voltunk elfoglalva hogy felépítsük a magunk kis birodalmát addig az állatok megtanultak szeretni. ők nem várnak tőled luxust ők nem akarják hogy ezüsttálból ehessen hogy meglegyen a legujabb legcsúcsszuperebb játéka ők anniyt kérnek hogy törödj vele és szeresdd. ők még akkor is bíznak benned mikor egy késsel mész felé és akkor is szeret mikor a hídról dob le őt. és ezen szerintem mindenki elgondolkozhat. és akit bezárnak 40 évre még nem azt jelenti hogy nem sajnálom de akit bezárnak és könyörög azt miért sajnáljam. mi okom lenne sajnálni? mi okom lenne sajnálni a politikusokat, a multicégek igazgatóit akiket semmi nem érdekel csak a pénz. (persze biztosan vannak olyanok akik nem ilyenek de sajnálatos modon manapság ez a kisebb része) én egyaránt segítek egy állaton is mint egy emberen. de az ember megtudja magát védeni de egy állat nem. és inkább élnék egy csomó állattal együtt boldogságba mint egy rakás bedohosodott emberrel akik nem tidják értékelni az élet apró örömeit. (tudom kicsit eltértem az eredeti témától de ugy éreztem le kell irnom :D) és nem az a gáz hogy utálod az állatokat hanem hogy nincs benned semmi együttérzés mert én még az ujságba se tudok végigolvasni egy állítkínzást és képes lennék mindent odaadni ha a kutyámnak valami baja lenne
2009. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/138 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenben egyetértek az előttem szólóval csak abban nem,hogy az nem gáz ha utálja az állatokat.DE IGENIS GÁZ!Miért utálja?Mit ártottak neki vajon?Mi az ok az utálatra?Talán,hogy léteznek!Ahogy leírtad ők bíznak bennünk és szeretetet adnak és ha a "kedves" kérdező azt írja,hogy őt nem érdeklik az állatok,nem foglalkozik velük akkor azt elfogadom.Ha utálja onnan 1 lépés az állatkínzás!Különben itt írták,hogy nézzen bele a Peta oldalába és megváltozik a véleménye,szerintem nem jó ötlet mert ő a másik oldalt képviseli és csak újabb kínzási módokat lát.Nem hinném,hogy bármit megindít benne.Szerintem örömet okoz neki a kínzás!Én mindenesetre kijelenthetem,hogy nem nem foglalkozok a kérdezővel hanem UTÁLOM és kíváncsi lennék a húsa,jobban ízlene a fehér macskámnak mint a szürkének?
2009. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/138 A kérdező kommentje:
Attól,hogy valaki nem szereti az állatokat,az nem egyelő azzal,hogy egy kegyetlen szívtelen állatkínzó.Nem akarok állatokat kínozni,ne essetek már túlzásokba.
2009. nov. 23. 10:04
 60/138 anonim ***** válasza:
Akkor légyszíves mondd el nekem miért utálod őket?Szeretném megérteni az indokod.Illetve próbálom megérteni!
2009. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!