Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki utálja az állatokat...

Ha valaki utálja az állatokat az gáz? Én pl nem húzom fel magam az állatkínzásokon, lány létemre!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:20
 121/138 anonim ***** válasza:
22%
Én felhúzom magam MINDENFÉLE gyűlöleten, gyűlölet keltésen! Sem a cigányokat, sem a feketéket, sem a sárgákat, sem a fehéreket és sem az állatokat nem utálom! Azokat az embereket nem szeretem akik úgy viselkednek, (pl állatkínzó, gyilkos, nemi erőszakos..stb) színtől fajtól független! Ha pedig valaki az állatokat befogadja és az almot takarítja egy menheLyen az joggal lehet rá büszke!! És ő nem hencegett (elolvastam a kommenteket) csak arra reagált, arra, hogy ki mit tesz az állatokért!! Aki járt már állat menhelyen tudja milyen körülmények között vannak szerencsétlenek! AJÁNLOK NEKED IS OTT ELTÖLTENI PÁR NAPOT, társadalmi munkában!!Nem alázni kell a másikat, az a legkönnyebb!!!
2010. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/138 anonim ***** válasza:
29%

"Vagy mit válaszolnátok "Ha valaki utálja a cigányokat, az gáz? Én pl nem húzom fel magam a fajgyűlöleten..." kérdésre? Ha már élőlényekről van szó."

Ettől te sem leszel nagyobb!!!

2010. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/138 anonim ***** válasza:
29%

"Ha kínoznak egy állatot, és nem tudok mit tenné (pl "TV-ben, képeken látom) nem állok le elborzadni. Nem tudok érte semmit tenni, de a környezetemért igen. Felesleges bőgni mindenféle képen-videón-szövegen" Mindig lehet mit tenni!!! Állatokat befogadni , etetni, almot takarítani, madár etetőket csinálni télre.....stb. Bár többen megmozdulnának az állatokért!!


Kedves kérdező

Kérdésedre a válasz: nem érzem gáznak. Te nem vagy egy nagy állatbarát, van ilyen"

NEM GÁZ, VAN ILYEN????? Ennyi???

2010. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/138 anonim ***** válasza:
28%

"Én dolgozom egy menhelyen és az állatok piszkát takarítom nap mint nap!! INGYEN! 5 macskát és 2 kutyát fogadtam be az utcáról!"=> Ettől nem leszel nagyobb/több, de attól sem, hogy itt köpködsz mindenkire minden félét, aki nem teszi ezt


Mer te aztán nem köpködsz ugye?? A fajgyűlöleteddel együtt! Te ettől leszel több??Ha nektek ez nem központi téma akkor mit kerestek itt? Miért nem egy számotokra fontos kérdésre válaszoltok? Te nyugodtan átmehetnél a cigány kérdésekre, ott aztán kedvedre mocskolódhatnál!!! Állatbarátoknak ez központi téma és én is azt mondom, hogy nyugodtan verheti a mellét ha befogadott ennyi állatot! Te mit teszel értük? Én sajnos nagyon önző vagyok és nem tartok állatot mert nem kényelmes, sokat kell takarítani és anyagilag is megterhelő. De ha valaki megteszi helyettem azt igenis értékelem! 5 macska és 2 kutya az utcáról az nem kis áldozat! Persze neked ezt úgysem tudja senki megmagyarázni!! Totálisan nem értesz semmit csak beléptél provokálni!! A te mitől tartod magad többre" kérdésedddel!! Mit vártál erre?

Nekem nagyobb ő a szemembe!! Én is azt gondolom, hogy ha nem is teszünk eleget, becsüljük meg azokat akik megteszik értük a maximumot!!

Te meg nyugodj végre le!!!!!

2010. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/138 anonim ***** válasza:
71%

A fajgyűlöletet qrvára félreértetted, pont az lett volna lényeg, hogy sokakat ez nem zavarnak a rasszista megnyílvánulások, engem viszont eléggé.

Az állatkínzás is, de azért hadd ne legyen már valaki szemét, meg állatkínzó, mert nem dolgozik állatmenhelyen, nem fogad be állatokat.

Én amiért írtam ide, az az, hogy a 0:36-os válaszolót letámadták azért, amit írt az ISMERŐSÉVEL KAPCSOLATBAN, pedig ebben a részében teljesen igaza volt.

Csak tudni kéne értelmezni.

Nem mellesleg a kérdés helye: Egészség - Mentális egészség

Nem az Állatok kategória, nem muszáj állatbarátnak lenni ahhoz, hogy hozzászóljak egy kérdéshez, de még mindig nem utálom az állatokat...

2010. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/138 anonim ***** válasza:

A kategória mentális egészség de a kérdés az állatokkal foglakozik és NEM KELL ÁLLATBARÁTNAK lenni, hogy elítéljük az állatkínzást! Senki nem szemetezett senkit azért mert nem dolgozik menhelyen de te csak ezen tudsz lovagolni! De miért fáj neked ennyire, hogy ezt leírta?? A

Ezt valahogy nem tudod megemészteni de szerintem semmit nem értesz abból amit leírtunk! SEMMIT, és én már nem is akarom neked elmagyarázni!! Teljesen felesleges , úgyis csak a menhelyet szajkózod!

2010. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/138 anonim ***** válasza:
57%

Akkor próbáljuk meg még1x, mert neked nem akar leesni, miről van szó.

03-31 0:20-as válaszoló írta:

"Felmegyek MSN-re, szeretnék BESZÉLGETNI az ismerősökkel, erre egy volt osztálytársam, aki arra sem volt képes, hogy oltani vigye a kutyáját (kinti kankutya), elment állatmenhelyre nyári munkára. Na, egész nyáron zaklatott a történeteivel, meg linkelte be a tragédiákat és képeket. Írtam neki, hogy álljon le, mert kutyát nem tudok tartani, akárhogy erősködik. Tudom, mennyi állatkára van keretem, és annyit is vállalok. Nem, ő erősködött és nem bírta felfogni, meg hisztizett, hogy menjek el pluszmunkát vállalni és akkor pár kutyát betudok fogadni. Írhattam neki, hogy a tanulás mellett nem fog menni, nem vállalom, a sajátjaim pont beleférnek a keretbe, időmbe, nem akarom túlvállalni.

Megsértődött, de mailben azért naponta küldött valami videót állatkínzásról."

Az a válasz, ami ezt tartalmazta, nem tetszett az ide írogatóknak, pedig teljesen igaza volt a válaszolónak ezzel kapcsolatban.

A menhellyel kapcsolatos dolog először erre szólt, akiről írt ez a válaszoló.

Hogy az a valaki magára vette, hát így járt...

2010. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/138 anonim ***** válasza:
Nekünk mi közünk a te MSN-es barátnőd és a te problémádhoz? Semmi közöm hozzá és nem is érdekel!!
2010. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/138 anonim ***** válasza:
??? Én ilyenről nem írtam, nekem ehhez semmi közöm, idéztem egy hozzászólásból, amit valaki írt, ezt már csak az nem érti, aki nem is akarja...
2010. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/138 anonim ***** válasza:
54%

Senkit nem érdekel az a komment mert nem is arra reagáltunk! Mi a 01.36 ra írtunk, olvass vissza és meglátod!

Én például ezt amit te idéztél nem is láttam és nem is nézem meg!! Ha te arra a kommantre hivatkozol akkor megint bizonyítod mennyire nem vagy képben!!!!

2010. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!