Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzájáruljak, hogy a volt...

Hozzájáruljak, hogy a volt feleségem kiköltözhessen Spanyolországba a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

15 és 17 évesek. (+ kutya)

Ők simán mennének ami külön bánt, mert hetente találkozunk hétvégén és rengeteg élménnyel gazdagítottam az életüket. A stabilitást és megfelelő gondviselést én adtam az életükben.

Az anya "életművész", sokszor mások kihasználásával tud talpra állni, előrébb jutni, vagy talál valakit aki megsajnálja. Az orra hegyéig se lát, pénzügyileg rendkívül fegyelmezetlen. Röviden a jellemzése.



júl. 8. 07:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:

46!

Ne találgass, bár tudom ez szokás itt is! :)

Beszéltem velük, de nyilván az anyuka nem köti az orrukra és vagy nem engedi, hogy elmondja a részletek és /vagy nem tudják még ők sem és / vagy még az anyuka sem tudja a részleteket.

Mondom újra! Olvadd el a kérdésemhez kapcsolódó megjegyzés részt! Próbálj ne magadból kiindulni! (Ha Te egy átlagos vagy jó anya vagy, vagy leszel.)

júl. 8. 09:57
 52/123 anonim ***** válasza:
32%

49-re


Akkor megegyszer leirom, én kisgyerekkel költöztem ki külföldre. SEMMI olyan nem tud történni, ami Magyarországon nem. SEMMI olyan nem tud történni, ami egyedül egy felnőtt ember, egy szülő ne tudna megoldani. Spanyolország nem a vilagvege és nem is Magyarország, így pl a nyelvi akadályt könnyen legyozi egy tolmacs. Megegyszer megkerdezem, mi a különbség egy 2 hetes út és egy 2 éves kitelpules között. Ha 2 het alatt történik valami, akkor meg tudja oldani anyu, ha 2 év alatt, akkor nem?

júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 A kérdező kommentje:

48!

Magán iskola?

Miért ne mehetnének államiba?


50!

Anyáskodó típus vagyok. Így oké? ;)

júl. 8. 09:59
 54/123 anonim ***** válasza:
90%

52. Pl. az, hogy elég nehéz megélni egyedül is, pláne két gyerekkel úgy, hogy semmilyen nyelvet nem beszélsz. Azért így nem fog válogatni a munkahelyek között. Egy nyaralás teljesen más, mint ott élni. Nyaralás alatt jó esetben semmilyen hivatalos ügyet nem kell intézned, nem kell dolgoznod,stb.

És itt nem rólad van szó, hanem egy teljesen másik emberről.

júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:
32%
54, nem is kell helyi munkahely, elég sokan dolgoznak kintről magyar cégnek, online...
júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
76%

54


Ugye nem hiszed el, hogy egy felnőtt nő úgy tervez külföldre koltozni 2 gyerekkel hogy nem beszéli q nyelvet, sőt, semmilyen idegennyelvet és nincs már most, a költözés előtt munkahely és lakhatas intezve? Ez a fuggetlen huszoneveseknel szokás.

júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:
22%
Mehetnek állami iskolába, de más a színvonal.
júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:
94%

"Beszéltem velük, de nyilván az anyuka nem köti az orrukra és vagy nem engedi, hogy elmondja a részletek és /vagy nem tudják még ők sem és / vagy még az anyuka sem tudja a részleteket."

Először is nem a gyerekektől, hanem az anyjuktól akarnám hallani a részleteket. Amíg ennyire nincs semmi, addig biztosan nem járulnék hozzá. Ha már körvonalazódott, hogy miből fognak élni, hol fognak lakni, mi lesz az iskolával stb, akkor merülhetne fel, hogy hozzájárulok-e.

júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy csak szólok, amíg nem jelzi hivatalosan, hogy végleges kistelepülést tervez, addig nem kell az engedélyed sem.
júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 anonim ***** válasza:
100%
A leírásid alapján nincs jelentős megtakarítása, ha nincs egy pénzes pasija kint akkor vagy ki sem mennek vagy rövidesen jönnek vissza.
júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!