Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzájáruljak, hogy a volt...

Hozzájáruljak, hogy a volt feleségem kiköltözhessen Spanyolországba a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

15 és 17 évesek. (+ kutya)

Ők simán mennének ami külön bánt, mert hetente találkozunk hétvégén és rengeteg élménnyel gazdagítottam az életüket. A stabilitást és megfelelő gondviselést én adtam az életükben.

Az anya "életművész", sokszor mások kihasználásával tud talpra állni, előrébb jutni, vagy talál valakit aki megsajnálja. Az orra hegyéig se lát, pénzügyileg rendkívül fegyelmezetlen. Röviden a jellemzése.



júl. 8. 07:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
90%

Simán, sőt, még én is elgondolkoznék rajta, hogy menjek utánuk.


Ne legyél a gyerekeid ellensége!!!!

júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
92%

10


Itt az apa hetente találkozik velük....

júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
63%

Majd a gyámhivatal eldönti, hogy mehetnek-e vagy sem.


Ha anyuka menni akar, és nincs nyomós indok, hogy kell maradjanak - az hogy te utálod őt, egyéni szoc. probléma -, akkor szépen beballag a gyámügyre, és ők engedélyezhetik a költözést.


Szép is lenne, hogyha én pl nem költözhetnék el a gyerekemmel egy jobb lehetőségeket kínáló országba, mert az őt havi kétszer elvivő apuka hisztizik...

júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
93%

0attol meg a gyamugy felulbiralhatja. Ha az anya jobb korulmenyeket tud biztositani a gyerekeknek es tobbet jobbat kapnak mint itthon akkor is.

Max valtozik a lathatas. Ismerosnel ugy h minden szunet az apjuke. Vagyis minden evszakban volt 1 teljes het plusz a nyari szunet fele.

júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
72%

12-es, igen, hetente találkozik velük egy napra, amikor nem neveli a gyerekeket, csak szórakozgatnak, aztán ennyiben kimerül a láthatás. Wow, tényleg nagyon remek apuka.


Anyuka meg viszi a hétköznapokat, meló mellett - de ugye az meg kit érdekel.


Nem elvált anyuka vagyok, hanem egy olyan gyerek, akinek hétvégi apukája volt, és látta, az anyja mi mindent csinál heti öt napban, és apuka mi mindent csinál abban az egy napban, amíg láthatás volt.


Hát a kettő ég és föld...

júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
100%

"Szép is lenne, hogyha én pl nem költözhetnék el a gyerekemmel egy jobb lehetőségeket kínáló országba, mert az őt havi kétszer elvivő apuka hisztizik..."


De itt még mindig nem havi kétszer van találkozás. Abba gondolj bele, hogy mi lenne, ha te lennél a helyében.


Igen, a gyamhivatal felül biralahatja nyilván.

júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
3%
14.es ezt írtam én is, csak nyersebben és a sok sértődős hisztimanus lehúzott 0-ra :D
júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
70%

"12-es, igen, hetente találkozik velük egy napra, amikor nem neveli a gyerekeket, csak szórakozgatnak, aztán ennyiben kimerül a láthatás. Wow, tényleg nagyon remek apuka."


Ezt te mind egy kérdésből szűrted le? Ne magadból indulj már ki. Attól, hogy a te gyerekeid apja xart rájuk, más még nem feltétlenül ugyanaz a fax kategória.

júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
87%
Akkor igen, ha ott tudnak megélni, ott van valami jó lehetősége a volt feleségednek, ha ott találják meg a számításaikat. Ha ez csak valami hóbort, akkor nem.
júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 A kérdező kommentje:

Köszönöm az intelligens és nem általánosító, nem kombináló, nem saját tapasztalatukból kiinduló, valamint helyreigazító válaszukat.

Ugyanakkor megértem az elfogultan ítélkező válaszolókat is, és nyilván az élettörténetünket nem fogom itt leírni, hogy jobban megértsék a helyzetet és az aggodalmamat.


Kell hozzájárulás! Aki nem hiszi járjon utána.


"Azon kívül, hogy a nőt utálod, mi okod van megfosztani ettől a gerekeket?

Tedd félre magad és őt, csak a gyerekeket nézd."

Azt teszem! Olvasd el újra és értelmezd amit írtam az anyukáról! Rettenetesen félteném a lányokat ilyen távol tőlem. Bármi van, nem tudok segíteni és nem tudnak hozzám fordulni.


Nem véltlen kell a hozzájárulása a másik szülőnek is egy 15 éves gyereknél. Még sokszor egy felnőtt sem tud meghozni felelős és jól átgondolt döntés, hát még egy gyerek.


Igen, nehéz dilemma, és tudom, hogy a nagyobbik lányom már valóban 1 év múlva szabadon dönthet. Azt is, hogy lehet engednem (kockáztatnom) kellene őket, legfeljebb életrevalóbbakká válnak a kinti új élet nehézségei miatt.

júl. 8. 08:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!