Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzájáruljak, hogy a volt...

Hozzájáruljak, hogy a volt feleségem kiköltözhessen Spanyolországba a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

15 és 17 évesek. (+ kutya)

Ők simán mennének ami külön bánt, mert hetente találkozunk hétvégén és rengeteg élménnyel gazdagítottam az életüket. A stabilitást és megfelelő gondviselést én adtam az életükben.

Az anya "életművész", sokszor mások kihasználásával tud talpra állni, előrébb jutni, vagy talál valakit aki megsajnálja. Az orra hegyéig se lát, pénzügyileg rendkívül fegyelmezetlen. Röviden a jellemzése.



júl. 8. 07:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
25%

Nem járulnék hozzá ez van. Az én gyerekeim is.


Majd mennek 3 év múlva, ha akarnak.

júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
25%
Nem járulnék hozzá.
júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
86%

Azon kívül, hogy a nőt utálod, mi okod van megfosztani ettől a gerekeket?

Tedd félre magad és őt, csak a gyerekeket nézd. Jobb lenne nekik ott? Jobbak lennének a lehetőségeik, a körülményeik? Ha igen, nincs kérdés.

júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
10%
miért kėnne hozzájárulnod ? .
júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés eleve hibás, hiszen nem csak a te gyerekID, hanem a gyerekeITEK. A volt feleségednek is van némi köze hozzájuk, ha jól sejtem.

A másik, ha nem te élsz velük a mindennapokban, milyen stabilitást és megfelelő gondviselést adsz kizárólag te az életükbe? Arra gondolsz, hogy rendesen fizeted a gyerektartást, esetleg még zsebpénzt is kapnak?

"Rengeteg élménnyel gazdagítottam az életüket" - attól még felnőnek lassan. A 17 évesről tudod, hogy 1 év múlva oda mehet, ahová akar, és semmi szüksége nem lesz az engedélyedre?

A volt házastársaknál ez az "én vagyok a tökéletesség csúcsa, a volt párom meg egy rakás szerencsétlenség" szöveg mindig inkább gyanús. Arra meg nyilván nem is gondolsz, hogy attól, hogy te elváltál tőle, a gyerekeid szeretik az anyjukat.

júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,te hányadik században êlsz? IX? Van facetime is a világon...

Amúgy ha kicuccolnak a spanyolokhoz, jobban járnak, mintha itt rohadnának... Megtanulnak egy másik európai nyelvet az angolon felül, fiatalon látnak példát arra, hogy másképpen is lehet élni,másik felfogást, stb. Ha tényleg ilyen az anyjuk, max megtanulják, mennyire bízhatnak benne. Azért csak csináltál neki 2 gyereket, így te sem vagy sokkal felelősségteljesebb...

júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
92%

"Ők simán mennének ..."


Így egyértelműen igen a válasz

júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
94%

"miért kėnne hozzájárulnod ? ."


Mondjuk mert ő a másik szülő és amíg a bíróság meg nem szüntette a szülői felügyeleti jogát, addig a gyerekeit érintő lenyeges kérdésekben, mint pl a gyerek neve, életpályálya/iskolája és lakóhelye kijelölése bizony döntési joga van.

júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
89%

A gyerekeid pár éven belül felnőnek, fiatal felnőttek lesznek és nem apa támogatását keresik, hanem a saját boldogulásukat. Nagy önzőség lenne tőled megfosztani őket attól, amit maguk is szeretnének meglépni. A költözés akadályozása vissza is üthet, megutálhatnak téged és akkor hiába vannak a szomszédban, azért sem beszélnek veled.

Pár éven belül a szülő az életük töredékét fogja jelenteni, így emiatt idekötni ostobaság lenne.

Az anyjuk szidalmazása pedig nem segíti a helyzeted, ez nem érv. Ha eddig képes volt eljuttatni őket, ezután is menni fog.

júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
69%

A gyamhivatal siman felulirhatja ezt.


Nalunk is igy volt. Az apa evi 3x latta a gyereket de kiakadt mikor menni akartunk. Bementem a gyamugyre es par honap alattegvolt a papair h mehetunk. Addigra mar kint eltunk mert a munka iskola nem varhat.

Az apa igy is evi 3x akar veluk talakozni. Azt meg megoldottuk.

júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!