Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/250 anonim ***** válasza:
94%
Fehér mosogatás? Iroda/szobatakarítás? :) ezek könnyű fizikai munkák.
2022. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/250 anonim ***** válasza:
89%

magas vérnyomással nem dolgozhatok több műszakba


Ez nem igaz. Egyrészt te se gondolod komolyan, hogy a gyárakban, kórházakban, tűzoltóknál senkinek nincs magas vérnyomása; másrészt meg tessék beállíttatni.

2022. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/250 anonim válasza:
96%
Szedjél vernyomascsökkentőt
2022. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/250 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem direkt nem kezelteti, erre hivatkozva gyartja a kifogasokat...
2022. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/250 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan! Nem akarsz te dolgozni.. ha akarnál lenne meló! Sumákolsz otthon, hidd el egy kis éhezés után eltakarodnál dolgozni! Szedd össze magad és dolgozz!

FELNŐTT FÉRFI VAGY NE ANYÁDÉK TARTSANAK MÁR EL!

2022. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/250 anonim ***** válasza:
100%
Beosztottam magas vérnyomással 3 műszakban a laborban talppal. Naponta többször méri a vérnyomását, ami kb. 1 perc, be van állítva gyógyszerrel neki, minden más kifogás. Ez nem egy halálos kór
2022. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/250 anonim ***** válasza:
91%

Már ne haragudj, de itt nem azzal van a baj, hogy nincs szakmád. Nekem van 2 diplomám, már a mester diplomámat is leraktam 25 éves koromban, amikor 27 évesen kitaláltam, hogy tök mást szeretnék csinálni és elkezdtem felépíteni a 0-ról egy vállalkozást egy másik területen, illetve elvégeztem hozzá egy tanfolyamot is, hogy legyen meg a végzettségem belőle. Pedig nő vagyok.


Nálad inkább a rátermettség, talpraesettség hiányzik. A lehetőségek tárháza végtelen ebben a világban, sokak végzettség nélkül keresnek milliókat havonta. Milyen duma már az, hogy SEMMI sem érdekel? Akkor mivel töltöd a napjaidat? Szedd már össze magad.

2022. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/250 anonim ***** válasza:
96%
Ha beadtad Biára az Aldiba, akkor környékbeli lehetsz. Érdemes lenne megpróbálni az eurasiat Esztergomban, vagy ha az közelebb van, a Gyermelyinél is van felvétel Gyermelyen.
2022. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/250 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarom védeni, de nem hülyeség, hogy magas vérnyomással nem dolgozhat több műszakban. Én dolgoztam mekiben, ott volt egy srác, akinek nagyon magas volt a vérnyomása és azt mondta az üzemorvos, hogy ha nem tudják beállítani neki, akkor nem dolgozhat többet éjszakában.

Kérdező, szerintem te csak simán lusta vagy. Ha nem tartanának el a szüleid, akkor biztos találnál munkát, mert kénytelen lennél. Valami ügyfélszolgálatos, adminisztrációs munka? De vannak egy műszakos gyári munkák is. 29 évesen ilyet írsz, hogy te sem fiatalodsz? Apukám lassan 60 éves lesz és még mindig az építőiparban nyomja. Kapd össze magad, mert így nem lesz belőled semmi, így nem lesz barátnőd sem.

2022. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/250 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is magas a vérnyomásom, mégis gyárban dolgozom 3 műszakban. Nekem sem egy nyugdíjas állás, de legalább van munkám, megfizetnek. Amint jobb lehetőségem lesz, váltani fogok. De nem keresek kifogásokat. Ja, én még asztmás is vagyok.. Szóval te csak kifogásokat keresel.

Ha azt mondtad volna, hogy nem lehet utasszállító pilóta a wizzairnél, azt elhiszem, mert ott tényleg hátrány a magas vérnyomás, de egy monoton gyári munkánál nem az.

2022. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!