Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
 241/250 anonim ***** válasza:
100%

“ Igen a szülöknek kell eltartani mert az önálló élet Budapesten nagyon drága lenne de ebbe ne menjünk bele. Atól hogy én keresek pénzt magamnak fizetek minket.”


Na most akkor melyik? 😀

2022. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/250 qkker1 ***** válasza:
100%

"Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. "


"Nekem van munkám de sok értelmi szinten 0-án lévő kommentelő teljesen kiforditotta a kérdésemet és a többiek meg mentek utána. A munkám itthoni munka"


Most akkor melyik az igaz?

2022. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/250 anonim ***** válasza:
100%
241. Meg annál is zavarosabb mint eddig gondoltuk... 😂😂😂
2022. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/250 qkker1 ***** válasza:
100%

"Meg annál is zavarosabb mint eddig gondoltuk... "


Kissé belezavarodott a kamu sztorijába.

2022. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/250 anonim ***** válasza:
100%

“ Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak.”


Aki felépített egy vállalkozást, amivel havonta 250 ezret keres, az nem hiszem, hogy ilyet mondana.

2022. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/250 A kérdező kommentje:
245-ös: Miért szerinted sok a havi 250 ezer forint átlagban? Az szerinted hol felépités? Azok akik milliókat keresnek vállalkozással és megtudnak belőle élni na ők azok akik felépitettek valamit.
2022. febr. 4. 22:39
 247/250 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csináltál a semmiből egy webshopot ami hoz bevételt, akkor felépítettél valamit. Miért nem fejleszted azt tovább?
2022. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/250 anonim ***** válasza:
100%
246, anyadekkal lakni pont elég.
2022. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/250 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó!

Ez nem jó, az nem jó, egy nyamvadt okj-d sincs 29 éves korodra, otthon élsz, de a milliók azok kellenének. 😂

2022. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/250 anonim ***** válasza:
48%
Mi újság veled, kérdező?
febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!