Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
 231/250 A kérdező kommentje:
Jézuosom inkább nem kommentelek többet. Persze hogy voltak alkalmi munkáim ami jól fizet bármilyen rakodás vagy akármilyen fizikai munka arra elmentem. De még mindig nem kaptam meg arra én se a választ hogy ahová elég a 8 általános és egy műszakos bejelentett oda miért nem vesznek fel? Igen a szülöknek kell eltartani mert az önálló élet Budapesten nagyon drága lenne de ebbe ne menjünk bele. Atól hogy én keresek pénzt magamnak fizetek minket.
2022. febr. 4. 21:36
 232/250 anonim ***** válasza:
100%

Műszakban nem dolgozhatsz a magas vernyomasod miatt, de a legkockázatosabb munkát végezheted, azaz lehetsz vállalkozó mi? :D


Úgy érzem, hogy ezt a hazugságot nem igazán gondoltad át

2022. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/250 A kérdező kommentje:
232:es Probáld már megérteni és többi értelmi szinten 0-űn lévő kommentelő hogy a magas vérnyomás nem attól van hogy fizikai munkát végzek vagy nem végezhetek. A magas várnyomás általában a rossz közérzet a rossz bioritmus a sok koffein miatt van. Hogyha én 3 műszakos gyárban dolgoznék ahol kell éjszaka is akkor hogyan alszok nappal? Mert nappal nem tudok aludni és ezért energia italokat kell innom hogy visszatudjak menni éjszakára. Tehát attól meg megnövekszik a várnyomásom. Egy műszakos munkánál nincsen olyan hogy éjszakás. Leteleik a munkaiőd aztán elmegy az ember edzeni vagy akármi és éjjel alszik. Ez a normális bioritmus. A hülye multicégek taálták fel az éjszakázást hogy éjszaka is menjen a termelés hogy minél több pénz legyen a tulajoknak.
2022. febr. 4. 21:43
 234/250 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem növekszik ettől meg a vérnyomásod, ez nem így működik.


"A hülye multicégek taálták fel az éjszakázást hogy éjszaka is menjen a termelés hogy minél több pénz legyen a tulajoknak."


És? kit érdekel? Neked meg azért van webshopod, hogy másokat lehúzz

2022. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/250 anonim ***** válasza:
100%
#232: 👍👍👍😁
2022. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/250 A kérdező kommentje:
Bármi miatt magas lehet. A nem alvás miatt is a túl sok stressz miatt is az elhizás miatt is. Tehát bármi miatt. Viszont az éjszakázás meg nem mindenkinek valü és nem sokan birják. Én régen csináltam de mivel panelban lakok nappal nem tudok aludni mert minden áthallatszik és nem alvással vissz másnap az éjszakai műszakba 5 napon át kikésziti az emberi szervezetet. Aki kerets házban laknak na ők jobban megtudják ezt oldani. Nekem azért van webshopom mert kitaláltam egy nagyon jó termék ötletet amiket árulok és van rá igény. Nem huzok le senkit mert azt se tudod mit árulok, mennyiért és mennyiért szerzem be. Kikérem magamnak.
2022. febr. 4. 21:50
 237/250 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azért van webshopom mert kitaláltam egy nagyon jó termék ötletet amiket árulok és van rá igény."


Másnak meg azért van gyára,mert van egy jó termék ötlete és van rá igény.


Kikérik maguknak amiket írsz, mert azt sem tudod mit gyártanak és mennyiért

2022. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/250 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem vesznek fel, mert látszik rajtad, hogy az égvilágon semmire se vagy alkalmas. Ennyike
2022. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/250 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kell a szülőknek eltartani, ha 250 -ez keresel a webshoppal? Kis kamugyáros.
2022. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/250 anonim ***** válasza:
82%
#238: telitalálat! 👍
2022. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!