Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/250 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz jogsit te is. Az miért nem opció?
2022. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/250 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy életstratégia az élősködésre, a kérdező még arra is nagyon vigyázott, nehogy valami szakmája lehessen, és azzal a munkanélküli hivatal ne adj' isten kiközvetítené. Ne biztassátok, mert ez az ürge SOHA életében nem fog dolgozni. Ha bekényszerítenék egy interjúra, azt direkt elrontaná. Koldusnak megfelelő, másnak nem.
2022. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/250 anonim ***** válasza:
98%
35 évesen 8 munkahelyem volt eddig, egyik helyre sem kapcsolatok, hanem önéletrajzos jelentkezés útján kerültem be. És egyik sem szorosan a diplomámhoz kapcsolódik. De megértem, hogy neked kényelmesebb otthon tespedni. Aki akar, az talál munkát.
2022. jan. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/250 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez a komment is felesleges, de csináld meg a jogsit.

Folyamatos a felvétel futárnak meg kiszállítónak. Nem csak dpd, GLS meg ezek, de egyre több bolt nyit online áruházat, sőt a nagyobb élelmiszer üzletek is. Auchan, Tesco, Spar stb. egyre csak bővül a kiszállítási területük.

2022. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/250 anonim ***** válasza:
100%
Ha bpi vagy miert nem mesz foodpandahoz pl?
2022. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/250 anonim ***** válasza:
100%
Jogsit nem fog csinálni, mert az most már valóban mocsok drága. Pénze meg nem lesz rá, mert "a szülei nem támogatják semmiben". Bicózni meg a vérnyomása miatt nem fog :D
2022. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/250 anonim ***** válasza:
100%

De az OKJ szakma is fizetős már neki, nem? Bár az árakkal nem vagyok tisztában.

Mondjuk mindegy is neki. 😀😂


Ja azt én is néztem hogy a szüleire van fogva minden… nekik kellett volna segíteni a kapcsolati tőke révén berakni a kerdezot valahova dolgozni. Bár amekkora here, 2 napig dolgozna addig is szarul, aztán lelépne, mert biztos vagyok benne hogy a normális munkavégzésre is alkalmatlan ezzel az attitűddel.

2022. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/250 anonim ***** válasza:
100%

Korábban is írtam 75 és 128-as.

Kérdező mást nem reagáltál csak ,hogy protekció stb. Ami rohadtul nem valós rengeteg ember nem protekcióval dolgozik és csak újabb ki fogást találsz ki. Nagyon gáz amit le művelsz mert fogadni merek meg se erőlteted magad..

Rengetegen adtak tanácsot és ötletet köztük én is kerestél bármit amiket pl mondtunk/mondtam? Fogadni merek nem mert te azt várod el ,hogy valaki rád írjon gyere elintézem dolgozz itt xy helyen .. De ilyen nem fog megtörténni ideje észbe kapni és abba hagyni a siránkozást mert a férfiak szégyene vagy főleg ezzel a mentalítással..

Tessék helyetted rá szántam az életemből 10 percet mert már engem zavar így ismeretlenül is a szerencsétlenséged :

[link]

[link]

[link]

[link]

Tessék frissek is ha sikerül akkor pedig az 50 ezret amit felajánlottál add oda a szüleidnek és köszönj meg nekik mindent.

SZEDD ÖSSZE MAGAD!!!!

2022. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/250 qkker1 ***** válasza:
100%

B+ kérdező, ne csak a kifogásokat gyártsad!

Feleségem tavaly nyáron 1 hét alatt talált új munkahelyet magának, 8 általánossal. Elment mosogatni étterembe és nem nyavalyog, hogy nincs munka! Vendéglátásban /is/ olyan munkaerőhiány van, hogy kapkodnak az emberekért!

2022. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/250 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg: nem az a kérdés hogy hol tudna dolgozni, hanem az, hogy hogyan értesse meg a szüleivel, hogy nem óhajt dolgozni :D
2022. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!