Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
 221/250 A kérdező kommentje:
Nekem van munkám de sok értelmi szinten 0-án lévő kommentelő teljesen kiforditotta a kérdésemet és a többiek meg mentek utána. A munkám itthoni munka. Online kiskereskedelemmel foglalkozok. A szüleimet azt zavarja hogy itthon ülök. És én csak azért ülök itthon mert nem találok olyan állást ami bejelentett lenne és viszonylag jól fizető. De ez nem azt jelenti hogy nem dolgozok és hogy nincs pénzem. Nekem van egy katás egyéni vállalkozásom a webshopomhoz és ezt csinálom. Átlagban havi profitként bejön 250 ezer Ft.
2022. febr. 4. 21:03
 222/250 anonim ***** válasza:
100%
Én már bedobtam a dohányboltot, de reakció nélkül maradt, mint az összes többi normális ötlet. Gondolom nem egy műszakos 8-16 munka mint amit a kérdező akar.
2022. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/250 anonim ***** válasza:
100%

"Idén vagyok 29 éves és munkanélküli."


Persze, vállalkozóként a munkaügyi hivatlba :D

2022. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/250 anonim ***** válasza:
95%

Aha... és ezt 220 kommentcután bírtad kitalalni...


Akkor miért úgy kezdted h MUNKANELKÜLI vagy?

2022. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/250 A kérdező kommentje:
Igen. A munkanélküliséget úgy értem hogy mint fizikailag. Mert nem jó itthon ülni sem és a webshopomnál úgyan bejön nekem havi átlagban 250 ezer Ft akkor sem lehet belőle karriert vagy akármit csinálni. És egy műszakos munkák jöhetnének szóba csak. Olyan meg nincs már végzettség nélkül egy műszakos munkák ami meg is van fizetve. A dohánybolti és egyéb ilyen jellegű munkáknál már dolgozott néhány imserősőm és ott mindig a tulajnak van igaza.ÉS a tulaj határozza meg azt hogy nem volt forgalom? Akkor kevesebb fizetést ad.
2022. febr. 4. 21:17
 226/250 A kérdező kommentje:
Jah és amit a legelején linkeltem. Az a fizikai munka. Ami egy műszakos nem igényel végzettséget és nettó 285 ezer Ft a fizetés és csak 8 általános kell jelen esetben nekem érettségi van kell hozzá. Tehát nem kell hozzá végzettség csak jó fizikai erőben kell lenni. Azóta sem válaszoltak és érdekes módon az ilyen munkahelyekről egyszer sem kaptam visszajelzést.
2022. febr. 4. 21:19
 227/250 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy ilyen lényegi dolgot nem tisztáztál. 😂😀 Hogy a munkanélküli nálad nem effektíve munkanélkülit jelent, hanem hogy otthonról dolgozol.

Pár kommentek hamarabb azt írtad, hogy alkalmi munkáid vannak. Most akkor??


250 ezer? Persze… a szüleidnek nem az a baja hogy otthon ülsz, hanem hogy nekik kell eltartani.

2022. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/250 anonim ***** válasza:
100%
Esti mese... 😂😂😂
2022. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/250 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hagyjad már a hulyeségedet. 😀 valld be, csak több kommentet akarsz
2022. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/250 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyen komment lesz hogy ide nem vesznek fel oda nem vesznek fel? Minek linkelgetsz ide munkát hogy jaj ez se az se pedig nem kell végzettség?
2022. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!