Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
 191/250 A kérdező kommentje:
Munkakolcsonzo es nem munkakozvetito. Es nem nem vagyok hajlando. Mert a legtobb szemet egy banda. Ha nekem van egy munkakolcsonzo cegem es szerzodesben vagy a postaval mondjuk mint kolcsonvevo. A kolcsonvevo ker a kolcsonadotol mondjuk a kovetezo hetre 10 főt. A kolcsonado meg kap erte mondjuk 15ezerFt/óra/fő dijat erte. Mennyit fizet a kolcsonzo ceg a munkavallalonak? Netto 1400-1500-as orabert es efoban. Tehat a legolcsobb munkaviszonnyal. En mint munkavallalo magam utan kell fizetni a jarulekokat is plusszban ezt jelenti az efo. Illetve meg azt hogy ha eppen nem rendel a posta embereket a kolcsonzo cegtol akkor nincs munka a munkavallalonak sem. Ezert szeretnek fix helyet sajat allomanyban es nem kulsos cegen keresztul.
2022. jan. 29. 15:00
 192/250 anonim ***** válasza:
100%

Azért meglepo hogy eleteben nem dolgozott normális helyen a kerdezo de ennyire kepben van.


Siman kamu a kerdes. Provokal.

2022. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/250 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted kérdező, hogy nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass? Örülj neki, ha pénzt kapsz valahonnan, mert a normális bejelentett, egy műszakos munkákat évek óta nem vagy képes megcsípni.
2022. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/250 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már, hogy eladói munkára csak kedves, kommunikatív emberkét vesznek fel. Aldi, Pepco egyéb multi talán. De annyi mufurc eladó van pl kisboltokban, dohányboltban, közepes méretű ABC-ben…

A kifogásokat vitted mesteri szintre, na ahhoz ért nagyon a kérdező.

2022. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/250 anonim ***** válasza:
100%
És még válogat is :D Tehát azt szeretné, hogy egy ismerős betegye egy bejelentett 8 órás nappali munkára, ahol nem kell sokat dolgozni, mert magas vérnyomása van. :D
2022. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/250 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. A pontszamaim miatt is.
2022. jan. 29. 16:58
 197/250 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Bevallom én jól szórakoztam.

Kár, hogy nem lehet pénzre váltani, nem igaz? Továbbra is marad apu-anyu.

2022. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/250 qkker1 ***** válasza:
100%

"Munkakolcsonzo es nem munkakozvetito. "


Munkaerő-kölcsönző, hamár a szavakon lovagolsz , ahelyett, hogy elhúznál dolgozni!

2022. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/250 anonim ***** válasza:
100%

191. Tehat gyártod tovabbra is a kifogasokat.


És nem fogod fel a csöppnyi agyaddal, hogy így soha nem lesz munkád. Ki a francnak kell egy 30eves kezdő zöldfülű?? Aki semmihez se ért.... lassan a kölcsönző cegek se állnak veled szóba..

2022. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/250 anonim ***** válasza:
97%
200
2022. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!