Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel hogyan értessem...

A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 29 éves és munkanélküli. Mivel csak egy sima gimnáziumi érettségim van, ezért vele semmi munkát nem találok mert mindenhez kell vagy szakma vagy tapasztalat. Én 2012-ben érettségiztem le és onnantól kezdve beleragadtam abba hogy nem tudtam eldönteni mi akarok lenni. Jártam tanácsadóhoz is, meg pszichologushoz is de nem nagyon segitettek. Értelmes ember vagyok de megragadtam egy szinten és hiába jártam több okj suliba meg egyetemre is nem tudtam hogy mi akarok lenni ezért nem végeztem el.

Tehát nincsen mai napig szakmám és ezzel nagyon nehéz bármilyen munkát is találnom. Volt több alkalmi munkáim részben fizikai de én se fiatalodok és azokat egyre nehezebben birom.

Fizikai munkát meg 4 műszakos munkát nem is végezhetek orvosi utasitás miatt mert nagyon magas a vérnyomásom. Az a baj erre az egészre ráment az egészségem is. Sehol nem tartok az életben konktrétan egy 18-19 éves szintjén tartok és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak. A szüleim meg nem értik meg azt hogy hiába keresek 8 órás nappalis bejelentett munkát sehol nincs semmi, illetve van csak nem nem válaszolnak a cégek.

Munkanélküli hivatalnál is voltam ott se tudtak munkát felajánlani.

29/F


2022. jan. 26. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/250 anonim ***** válasza:
96%

Legeslegelőször elhúzol orvoshoz, aki beállítja a vérnyomásodat. Gyógyszerekkel.

Én is szedem a vérnyomáscsökkentőt, és teljes életet élek.

Ezek után pedig keresel egy normális állást.

Ha a szüleid helyében lennék, a "vérnyomás rendbetétele" c. dolgot finanszíroznám, utána meg pusztulhatsz el dolgozni, mert ha nem, 2 hónapon belül ajtó előtt van a csomagod.

2022. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/250 anonim ***** válasza:
97%

20: Bsszameg, attól még van szakképzés! Ráadásul olyan, amiből már el is végeztél valamennyit.

De nem kell tanulni, 1 héten belül találsz bármit a Jófogáson. Vagy menj ki a metróvégállomásra, ki lesz írva a büfébe, hogy szendvicskészítőt keresnek reggel 7-11-ig.

2022. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/250 anonim ***** válasza:
95%
még harminc se vagy, de azzal jössz hogy nem fiatalodsz? Vannak itt bajok...
2022. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/250 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ezt a vernyomás kifogást én sem értem . Gyógyszeresen prímán beállítható.
2022. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/250 anonim ***** válasza:
94%
Oops, csak most olvasom a #19_et... 👍👍😁
2022. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/250 anonim ***** válasza:
96%

20

Kb ugyanaz van helyette csak a 3 éves képzéseket is levitték kettőre és esti lett minden, lehet mellette dolgozni. Nesze, még könnyítettek is a dolgodon.

2022. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/250 anonim ***** válasza:
97%

"A szüleimmel hogyan értessem meg azt hogy nem találok magamnak állást?"


29 évesen? Úgy, hogy félbehagysz mindent és csak a kifogásokat gyártod?


Ez egy vicces és egyben rendkívül szomorú kérdés.

2022. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/250 anonim ***** válasza:
88%
A szülők helyeben ultimátum elé állítanálak...
2022. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/250 anonim ***** válasza:
92%

Próbáld valahogy így:

Anyu, apu, elkúrtátok, mert már 20 évesen ki kellett volna vágni a g..be. Most itt állok lassan 30 évesen, egész életemben nem csináltam xart se, és ez nekem így megfelel. Tartsatok el, amíg bele nem pusztultok, mert önként a büdös életben nem fogok dolgozni. Minek?


Aztán csak leesik nekik, hogy kár bactatni is vele, semmi foganatja.

Azt ugye tudod, hogy nem mindenki él egészségben 80 éves korig? A szüleid se fognak.

2022. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/250 anonim ***** válasza:
91%
A mai világban azért ha valaki enm válogat nagyon nem olyan nehéz állást találni.
2022. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!