Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a szuleime...

Szerintetek gáz, ha a szuleimet segitem a ferjem pénzéből?

Figyelt kérdés
Eleg jol allunk anyagilag, es gyeden vagyok jelenleg. A szuleim eleg szegenyek, probaljak fizetesbol ujitani a kis hazukat. Dolgoznak, de egyszeru emberek. Neha szoktam nekik penzt adni, amit nem kerek vissza. A ferjem nem tudja, mert nem orulne neki. Nem tudom mkt csinaljak. Sajnalom a szuleimet, de a ferjemet sem akarom atvagni.
2019. júl. 2. 13:26
 81/99 anonim ***** válasza:
48%
32# ez mind oké, de ne magyarázd be hogy szerinted jó házasság az, ahol a férjnek ezt nem lehet elmomdani, holott meg sem kottyan neki 100 e Ft eltűnése...
2019. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
65%
43# te sem érted a problémát láthatóan... Nem ugyanaz, hogy nem kell mindenről fillérre pontosan beszámolni, és az hogy titokban kell pénzt adnia a szüleinek... És ezt nevezi jó kapcsolatnak. Gondolom a pénze hiányozna ezért vannak még együtt.
2019. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
26%
Persze hogy meg se kottyan neki. Nem is tudja. Nem unod még a férj hibáztatását? Undorító.
2019. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
83%
50# te sem vagy azért semmi.. Normális házasságban közös kassza van... És nincs olyan, hogy jofejségből adok a feleségnek. Mit képzelsz te magadról? Ha nem a nők mennének folyton táppénzre, szülőire, fogadó órára, kézműves foglalkozásra a suliba meg ilyen baromságokra, és nem ők esnének ki évekre a munkaerőpiacról, hanem apukák, akkor ők se tudnának ilyen karriert építeni....
2019. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
83%
61# te tényleg ilyen hülye vagy? Nyilván a hal isten nem kell támogatni azt jelenti, hogy szerencsére jó körülmények között élnek és nincsenek rászorulva a gyerekük támogatására.
2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
21%
83# a többit a ferjről nem én írtam. Nem tudja bameg... De feltűnik neki hogy adott 100 ezret a nőnek és nem vett semmit? Milyen kapcsolat ez? A kérdező szégyellje magát. Én caak azt mondtam h ez egy fos kapcsolat...mert a pasi is egy paraszt. Meg se tudja számolni a pénzét de elvből nem segít a párja szüleinek. Én nem csinálnám amit a kérdező, de nem is lennék együtt egy ilyen szarrágóval.
2019. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 A kérdező kommentje:

Csak mondom, hogy a gyereknek van bankszamlaja. Es mar lakasa is van 3 . El lesz inditva az eletben nyugodjon meg kedves valaszado.

Attol, hogy van egy gyerekem nem segithetem a szuleimet?

Ja es en is egesz jol kerestem mig dolgoztam szoval nem vagyok egy kitartott nő.... a szuleim nehezen de kifizettek az egyetememet, igy lett diplomam. Sajnos lakast nem tudtak nekem adni, de mára az is lett már, amit magamnak koszonhetek. A ferjem igaz igy is sokkal jobban áll anyagilag, de ez nem verseny.... ferj es feleseg vagyunk. Es o szokott adni nekem koltopenzt igen. Es nem kerdezi meg mit vettem belole. Most ő dolgozik, de enis dolgozom itthon. Jelenleg nekem ez a munkam. Vagy talan ez nem munka? Csakmert nemsok szabadidom van .... annyira semmibe veszik az otthon nevelo anyukakat itt sokan, mintha ez milyen egyszeru lenne... hat dolgozni sokkal konnyebb, mert ha vege a munkadnak akkor mesz haza pihensz, iszol egy pohar bort , olvasol.... de az anyukaknak nincsen ilyen pihidelutan minden nap...

Aki pedig a kapcsolatomat minoseitette a ferjemmel( ..73). annak uzennem, hogy undorito a hozzaszolasa, kb semmi sem igaz belole, rosszindulatu , megkeseredett vénlány lehetsz, aki senkinek sem kell, igy masok boldogsagan irigykedik. Most aztan jol odatetted magad ezzel a hozzaszolassal. Buszke lehetsz magadra. Hat hidd el szeretjuk egymast a ferjemmel. Sőt a ferjem egyenesen odaig van ertem. Ezt lehet erezni.. de sajnos te valoszinuleg ilyet sosem ereztel, es ha ilyen ember maradsz akkor nemis fogsz sajnos.

2019. júl. 4. 00:02
 88/99 A kérdező kommentje:

A ferjemnek ez egy elvi dolog.

Alapvetoen nagyon joszivu, joember.

Csak ez az egy dolog valahogy neki nem fekszik, hogy a gyerek a szulot tamogassa. A mi gyerekunknek is mindent megakar adni, hogy soha senkire ne kelljen szorulnia.

Egyszer mondta, hogy a szuleim dolgozhattak volna kemenyebben, hogy nekem tudjanak lakast venni. De mondtam neki, hogy higyje el dolgoztak/dolgoznak sokat. Két kezi munkaval keresik a penzt. De en nem szegyellem oket, sot buszke vagyok rajuk. Megértette, nem is mondta tovabb ezt a dolgot..

Nincsenek rosszban a szuleim a ferjemmel, de nagyon szoros viszony sincs, igy talan emiatt sem szeretne ha tamogatnam oket.

Ha kiderulne ez a dolog akkor sem valna emiatt a ferjem. Ismerem.

Biztosan haragudna, es lenne vita, de nem valna.

Ugyhogy tudom, hogy itt sokan “kiraktak volna a szűrömet” már, de oruljetek mert nem a ti felesegetek vagyok......

2019. júl. 4. 00:12
 89/99 anonim ***** válasza:
72%
Ha a férjed egyenesen odáig van érted, akkor mért sajnálná az egyetlen szerelmét világrahozó szüleitől azt a pénzt, amire szükségük van? És mért nem mersz odaállni a felvetéseddel az elé az ember elé, aki egyenesen odavan érted? Ha egyenesen odavan, akkor bármit megtesz érted, nem?
2019. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező, nem gondoltam hogy ilyen vitakeltő a kérdésed, hogy néhányan már párkapcsolati tanácsadónak is felcsaptak, illetve a politikát is belekeverik...

Megerősítést nyert bennem milyen undorítóak az emberek, empátia nulla. Szerintem nagyon jól teszed hogy segíted a szüleid, tedd továbbra is. Az irigy károgókkal meg ne foglalkozz. Én ugyanezt tenném a helyedben...bárcsak megtehetném hogy segítem az anyukámat - a világ minden segítségét megérdemelné mert csodás szülő attól hogy nem gazdagságban nevelt fel... Szörnyű hogy egyesek nem értik a család miről szól. Ők a szánalmasak.

2019. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!