Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a szuleime...

Szerintetek gáz, ha a szuleimet segitem a ferjem pénzéből?

Figyelt kérdés
Eleg jol allunk anyagilag, es gyeden vagyok jelenleg. A szuleim eleg szegenyek, probaljak fizetesbol ujitani a kis hazukat. Dolgoznak, de egyszeru emberek. Neha szoktam nekik penzt adni, amit nem kerek vissza. A ferjem nem tudja, mert nem orulne neki. Nem tudom mkt csinaljak. Sajnalom a szuleimet, de a ferjemet sem akarom atvagni.
2019. júl. 2. 13:26
 11/99 anonim ***** válasza:
84%

13-as vagyok

Ha meg ok nélkül ilyen, akkor támogasd csak nyugodtan a szüleidet, ahogy eddig is, hiszen láthatóan nem hiányzik a büdzséből.

2019. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően a szülő segítésével semmi baj, de ezen az oldalon a véresszájú feleségek ezerrel szidják ha a párocskájuk anyósnak segít akár csak locsolni a kertben, ehhez képest te meg titokban nyomod a férjed anyósáékat.......és nem ennivalóra, hanem ház újítgatásra adod.

Mit szólnál fordított esetben? Ha megtudnád hogy férjed a te keresetből anyósodat nyomja? Na ugye.

Beszéld meg vele, a házasságon belüli lopkodás borzasztó.

2019. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
82%
Te ha gyeden vagy akkor kell hogy kapj penzt a munkahelyed utan vagy nem? Akkor miert nem azt adod oda? Oke a ferjed ad penzt szabad felhasznalasra de nem hinnem hogy van bizalom a kapcsolatotokban. Annyira nem tiszteled hogy egy ilyen fontos dolgot nem mondasz el neki,nem baj ha tamogatod a szuleidet de ne a ferjed hata mogott mert ez undorito. Ha vergodik ha nem tudnia kell hogy igenis tamogatod a szuleidet,ha veszekedne is erte de legalabb tudna. Tudod milyen csalodott lesz ha megtudja hogy honapok ota a penzt nekik adod? Ugye... Meg gazabb helyzet ha kiderul.
2019. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
76%
Az általad lehülyézett válaszoló vagyok: Attól még, hogy te félsz a saját korábbi rossz döntéseddel szembesülni, attól még a tény tény marad! Egy jó házasságban nem fordulhat elő, hogy az egyik fél valami kettőjüket érintő komoly dolgot eltitkol. Egy jó házasságban teljes a bizalom! Mindent meg tudtok beszélni, mit? Az előző esti filmet?
2019. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
57%

Álljon már meg a menet.

Ha valaki GYED-en van, házasságban él, és a közös gyermekkel van otthon, akkor házassági vagyonközösségben él, és az a pénz, amit a férj megkeres, az nem csak és kizárólag a férj pénze. Nézzétek már meg azt a nyomorult polgárjogi szerződést, amit aláírtok, az isten szerelmére. Az hogy a férjed "ad" pénzt, csak téged infantilizál. Az a te pénzed is.

Ugyanakkor tényleg gáz, hogy a férjed háta mögött csinálod. Miért nem lehet megbeszélni? Félsz tőle?

2019. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 A kérdező kommentje:
Hidd el a ferjem megsem érzi ezt a par tizezer ftot. Nala ez elvi kerdes, hogy nem adunk... ebben az egyben nem ertunk egyet. De emiatt még szerethetjuk egymast.... nem ertem az olyan rosszindulau hozzaszolasokat, hogy valjunk el. Akkor ha egy hazassagban van némi nem egyetertes akkor egybol elkellene valni? A ferjem kb 1-1,5 millio ftot keres. Cegvezeto. Kozos kartyank van, amibol nem adok a szuleimnek. Kiveve ha a ferjem csak ugy a kezembe nyom 100ezer ftot hogy vegyek magamnak valamit. Na abbol adok a szuleimnek. Nem lopom el a ferjem penzet. Tudom, hogy igysem 100%osan korrekt amit csinalok, es kelt bennem nemi rossz erzest, de ha nem tennem akkor is pocsekul ereznem magam, hogy én uszok a bőségben, a szuleim pedig nelkuloznek.
2019. júl. 2. 14:20
 17/99 anonim ***** válasza:
70%
Kotve hinnem hogy jo hazassagban eltek es hogy megtudtok barmit beszelni. Ha barmit megtudnatok akkor ezt is, ha jo lenne a hazassagotok nem sunyiskodnal hanem ele alnal becsuletesen es elmondanad ennyi. Ne altasd magad,ez a hazassag zatonyra fut ha ilyen vagy.
2019. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a gáz hogy adsz mert az teljesen rendben lenne ha ketten úgy döntöttetek volna, hanem az hogy a tudta nélkül osztogatod azt a pénzt amit ő megkeres.
2019. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 A kérdező kommentje:
Jezusom ez a sok rosszindulatu gonosz ember...... a ti hazassagotok biztosan tokeletes es sosincs vita es nem egyetertes. Biztosan mindenben egyet ertetek a ferjetekkel. Tokeletesek vagytok. Ha ugy vesszuk akkor vegulis a gyedembol is adhatom ezt a penzt.... de mivel a ferjem nagy reszben a csaladfenttarto igy azert irtam ezt, hogy az o penzebol adom..
2019. júl. 2. 14:25
 20/99 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Szerintem az a gáz, hogy ha a szüleid erre rászorulnak, akkor titokban kell adnod.
2019. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!