Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a szuleime...

Szerintetek gáz, ha a szuleimet segitem a ferjem pénzéből?

Figyelt kérdés
Eleg jol allunk anyagilag, es gyeden vagyok jelenleg. A szuleim eleg szegenyek, probaljak fizetesbol ujitani a kis hazukat. Dolgoznak, de egyszeru emberek. Neha szoktam nekik penzt adni, amit nem kerek vissza. A ferjem nem tudja, mert nem orulne neki. Nem tudom mkt csinaljak. Sajnalom a szuleimet, de a ferjemet sem akarom atvagni.
2019. júl. 2. 13:26
 71/99 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk fordítva van, a férjem az apját segítgetné meg annak az új családját, meg az anyjának fizetné a 3. telefonját az én pénzemből, s hiába házasság ide vagy oda, azért a pénzért én dolgozom meg mivel ő nem talál munkát... amikor egyik napról a másikra tengődtünk úgy 5 éve a kutya se kérdezte meg van-e amit együnk, most, hogy egészen jól állunk mind kitalálják, hogy kinek mit kellene segíteni... mit ne mondjak, megszakad a szívem. Após annó sírt, hogy jaj nincs pénz de a 10. lovat is megvette, anyós pedig telefonálgatott nekem külföldi kirándulásairól, hogy vegyem tudomásul, hogy ő nem fog pénzelni engem. Tudomásul vettem, addig se kellett pénzeljen s ezután se kell, szerencsémre a saját szüleim segítettek túlélni azt a periódust, s ezzel együtt elmehet az egész anyós/após bagázs a búsba, ha van amit egyenek ha nincs. Ha nem lettek volna szemetek anno, akkor biztosan másképp gondolkodnék, de amit akkor kaptunk egy életre megmaradt.
2019. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs lóvém kajára hó végén akkor nem újítom a házat,főleg nem a gyerekem pénzén...
2019. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom a férjed is valami kompenzálásként ad neked annyit, ha már nem is érdekli, mire költötted el azt a pénzt. Mert hidd el, látja, hogy haza nem vásárolsz semmi látható dolgot vagy magadnak sem ruhákat.

Egyikőtök sem nézi már semmibe se a másikat.

Te a férjed pénzét továbbadod másnak, ő meg adja neked valamiért, noha tudja, hogy nem arra megy el, amire eredetileg adná.

Csak éltek egymással, mert megszoktátok egymást, dehogy nem szeretitek egymást, az is biztos. Csak a gyerek köt össze titeket. Gondolom ő is ezt érzi (csak te nem veszed észre) és ezért nem is érdekli, mire költöd, hogy még ennyit se kelljen pampognod neki

2019. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, szerintem azért nem ötvenedik táskában és hatvanadik pár cipőben kellene gondolkoznod, hanem mondjuk nyitnál a gyereketeknek egy bankszámlát, jó lenne az a pár milla majd az egyetemi tanulmányaira, ami összejön 19 éves korára.

Oké, hogy a férjed messze átlag felett jól keres, de bármi, ismétlem, BÁRMI megtörténhet. Tudod, van egy mondás, "Több nap, mint kolbász".

2019. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
100%
71-es, de a férjed még ennek ellenére is pénzelné őket?
2019. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
72%
73-as, benned egy párkapcsolati szakértő veszett el (csak sajnos nyomtalanul). Te honnan veszed ezt a zagyvaságot, amit leírtál? Nem ez volt a kérdése, a kérdezőnek. (De biztosan nagyon hálás, amiért analizáltad a kapcsolatát.)
2019. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
30%
#76-os másképpen miért sz#rná le a férj, hogy hova tűnnek azok a százezerek, amiket az asszonynak ad költőpénznek?
2019. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
16%
Mert te tudod, hogy leszrja, ugye? És naná, hogy megint a férj a hibás. Mint mindig.
2019. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
31%

Kimondta, hogy a férj a hibás?

Szerintem rohadtul undorító, hogy fontos pénzügyekben a feleség a férj háta mögött dönt. Úgy, hogy mégcsak nem is saját felhasználásra megy.

Én sajnálom a férjet, hogy ilyen számító felesége van.

Én egy ilyen nőt paterolnék el az életemből, gyerek ide vagy oda. Érzelmileg nem engedném magam zsarolni a gyerekkel, válnék. És mivel jobban élek, mint a feleség, a gyereket simán megkaphatnám.

Aztán elgondolkozna a feleség, hogy megérte-e az, hogy ahelyett, hogy kis vitát bevállalt volna és meggyőzött volna arról, hogy a szüleit igenis segíteni kell, ehelyett hónapok óta titkolózik.

És még a feleség lenne vérig sértődve, hiszen "észre sem vesszük, ha ennyi nincs a kasszában".

Addig közös a kassza, ameddig a férj plusz pénzt tejel, de amikor már közösen kellene döntést hozni rögtön nem? Ez mégis hogyan is működik akkor?

2019. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
53%
#79, nem neked szólt. Amelyiknek szólt, az törölve lett. Nagyjából az volt az válasz lényege, hogy a férj egy mihaszna, mert különben nem adna csak úgy pénzt a feleségének, hogy meg sem kérdezi, mire lett elköltve. És ettől nyílik ki a bicska a zsebemben, az ilyen szintű férfigyűlölettől. Hogy az is baj, ha pénzt ad, és nem kérdezi, mire lett elköltve. Persze ha nem adna, akkor az lenne a baj. Ezeknek a femináciknak minden baj, amit egy férfi csinál. Minden, és az ellenkezője is.
2019. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!