Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan kell "osszeeng...

Mennyi ido utan kell "osszeengedni" a parom szuleit, es az en szuleimet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyi idő után jónak érzed.


A mi szüleink kb. 1,3 év után találkoztak, amikor az én szüleim látogatóba jöttek hozzánk. Akkor már együtt éltünk 10 hónapja a férjemmel (akkor még barátommal).

2014. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs iyen...


Mi másfél év után, amikor összekölöztünk, akkor ismertettük meg őket..

Összesen 4szer találkoztak, úgy, hogy mi már házasok vagyunk azóta, és ebből egy az esküvő volt és eltelt 6 év.


Előtte az exemmel 1,5 év volt a kapcsoat a szüleink 3szor talalkoztak...

2014. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor úgy hozza az élet. Nincs, akkor sem gáz, ha csak a lagziban találkoznak.
2014. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért az esküvő előtt "összeengedném" (ezt megmosolyogtam) Őket
2014. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy kell.

Testvéreméknél a lagzi napja volt az első.

Nálunk még nem került rá sor, lehet itt is úgy lesz, hogy csak akkor találkoznak.

8 éve vagyunk együtt, együtt élünk, nemsokára lesz az esküvő.


Minden attól függ, hogy milyen habitusú a két szülőpár, illetve, hogy ti milyen viszonyban vagytok a saját szüleitekkel...

Nekem problémás a családom, az övéi szintén, ezért sem erőltetjük. Nekünk kell szeretni egymást, nem akarjuk hogyha a szülők "egymásnak esnek", azt a mi kapcsolatunk bánja.

2014. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy meddig kell várni. Ti is látjátok majd, hogy ideje őket bemutatni egymásnak. a Volt párom és az én szüleim 4 hónap után találkoztak.
2014. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!