Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/147 anonim ***** válasza:
6%
78as, nem gyalázkodtam, de itt a többség azt mondja hogy a vőlegénynek kell fejet hajtani hiszen ez a menyasszony nagy napja. Ha az ő napja, akkor meg gondolom nem várja el a díszlettől(vőlegény) hogy bármit is fizessen, oldja meg az akiről a nap szól. És mivel a válaszolók többsége szerint ez a menyasszony, ezért úgy lenne tisztességes hogy akkor a költségeket is ő állja. Ebben az esetben lenne csak joga kiverni a balhét bármi miatt is.
2017. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/147 anonim ***** válasza:
91%
"Én meg a vőlegény helyében úgy dobnám a kedves menyasszonyt, hogy rendesen repülne. Csinálnék magamnak esküvőt, de nem azzal a hisztis piscával. Vegye majd el egy papucs férfi, akit kedvére ugráltathat." - ilyen felállásban ezzel csak jól járna a menyasszony...azért manapság is lehet találni normális férfit, akinek nem az anyja az első...
2017. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/147 anonim ***** válasza:
13%

Nem csodálkozom, hogy ilyen sok rossz házasság van :)

Ennyi akaratos, hisztis nőt még nem "láttam" egy helyen.

2017. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/147 anonim ***** válasza:
15%
De ezt nem tudhatod, hogy a kérdező csak az anyja kedvéért akarja e. Lehet, hogy őszintén tetszik neki az ötlet. És most ez az ötlet lehetne akármi más is, lényegtelen szerintem, hogy az anyja fejéből pattant ki.
2017. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/147 anonim ***** válasza:
95%

81- de HOL OLVASTAD, HOYG A VŐLEGÉNY FIZETI?

Mutasd meg azt a sort és neked lesz igazad. Így csak indulatkeltés amit csinálsz...

2017. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/147 anonim ***** válasza:
10%
Én mondanám neki hogy oké, nem lesz koszorú a kislányokon..de akkor a te koszorúslányaidon se lesz mert én meg azt nem akarom, mert nevetséges. És gondolom a menyasszonynak is kötelessége lenne bólogatni a vőlegény akaratára, ha már fordítva így kell történnie.
2017. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/147 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a 81-es csak feltételezte, hogy nem a nő fizet mindent. Ha meg így van, akkor nem csak neki van beleszólása. Szerintem ezzel csak ezt akarta mondani.:D
2017. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/147 anonim ***** válasza:
15%
Tiszta nevetségesek vagytom ezzel a menyasszony nagy napja dumával:) Vőlegény nélkül ugyanbiza kinek mutogatná a menyasszonyi ruháját? Úgy tesztek,mintha nem kellene a menyasszony mellé egy vőlegény is. Szánalmasak vagytok.
2017. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/147 anonim ***** válasza:
89%
"Én mondanám neki hogy oké, nem lesz koszorú a kislányokon..de akkor a te koszorúslányaidon se lesz mert én meg azt nem akarom, mert nevetséges." - ugyan fordítva, de kezdesz rájönni, hogy Kérdező anyucikájának egész agymenése hova datálódik. El akarja jelentékteleníteni a nyilván a lány által kiválasztott koszorúslányok szerepét. Gondolom azért, mert a kiválasztásukban nem kérdezte ők a kutya se - igen helyesen, teszem hozzá.
2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/147 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem menekülj! Vegye el a nyári villám az ilyen nőt.
2017. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!