Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/147 anonim ***** válasza:
93%

Nem érted.

Mindegy, leszarom, én nem mennék hozzád, mert borítékolható, hogy mindenben anyud pártját fogod a továbbiakban is majd.


Ez van, csak szegény csajt sajnálom.

2017. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/147 anonim ***** válasza:
93%
Parancsolj, uniszex verzió: Ha egy pár bármely tagjának a szülője szava fontosabb marad a párjáénál, az nem lesz egy hosszú kapcsolat. (nyugi, meglesz a fordítottja is, a gyermekvárás-csecsemő körbe a lányos anyuka szokott belevauzni, és a férfi szokott agyfrászt kapni tőle.)
2017. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/147 anonim ***** válasza:
77%
64%-oska, mit fanayrogsz itt? Tán te vagy az anyuka?
2017. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/147 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként mi nem hagytuk, hogy bárki beleszóljon.


Ötletet adhattak, de ha neki vagy nekem nem tetszett, akkor elvetettük.

Csak az volt az esküvőn, amit mind a ketten, KÖZÖSEN szerettünk volna, hiába mondta sok rokon mindkét ágról a magáét.

2017. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/147 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus példa, hogy miért nem szabad férfinak belefolyni az esküvő szervezésbe... Én bölcs asszonyt vettem el, közölte szóban, hogy esküvő lesz, küldött egy naptármeghívót a részletekkel és arra kért, hogy ne szervezzek rá semmit.
2017. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/147 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként az anyósok szeretnek ezzel is cseszekedni, mintha ettől valamelyik győzedelmeskedne. Lehet az is tényező anyádnál, hogy miért ilyen hülye. :D
2017. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/147 anonim ***** válasza:
95%
Nekem olyan érzésem van, hogy téged nem is izgatott ez az egész ki vise koszorút és ki nem ügy, egész addig amig Anyád elő nem állt az öteletelésével. Gondolom szeretnél mindenkinek a kedvében járni, de ez a ti napotok, ne más szervezkedjen helyettetek. Ha a mama már most igy irányit, te pedig hagyod,- mi lesz ebből később??? Már látom, hogy a gyerekeitek nevét is ő fogja megszabni, te pedig majd nagyokat bólogatsz..
2017. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/147 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van a menyasszonynak :D

Őszintén én kisgyereket sem vinnék esküvőre(más fontosabb eseményekre sem nagyon),nem kell,hogy ott hisztizzen meg bömböljön,mert nem kapja meg a kívánt dolgot :DD

Persze nem az összes gyereke ilyen,de azért van egy pár!

Láttátok volna húgom ballagását :DD Gyerekkórus bakker xDD Egyik elkezdett bőgni a többi meg kísérte...



https://www.youtube.com/watch?v=I0SYArJGEOU

2017. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/147 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán, mi ez, hogy anyukád kitalálta? Már nem azért, de ki olyan tahó, már bocs, hogy nem a saját esküvőjén elkezd tervezgetni?

Ha neked annyira tetszett volna, neked jutott volna eszedbe. Most meg elgondolkodsz rajta, mert anyucikád azt mondta, hogy "hát nem is néz ki rosszul"...

Koszorú helyett nem lehetne más (mondjuk a csuklójukon egy-egy virágdísz)? Ha tényleg a koszorúslányoknak találta ki a menyasszony, elég ergya dolog lenne. Plusz koszorú a gyerekeken sztem iszonyat giccses is. Már csak angyalszárnyak meg fonalgombolyaggal játszadozó fehér masnis kiscicák kellenének hozzá...

2017. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/147 anonim ***** válasza:
87%

Na ezért volt nekem gyerek mentes esküvőm. Nem "cuki" esküvőt akartam, hanem kellemeset és elegánsat. Lehet lepontozni, de jó hangulatú esküvő volt, mindenki jól érezte magát, úgyhogy nem érdekel. Akkor se érdekelt más véleménye és milyen jól tettem.

Mondjuk nekem egyszerű dolgom volt, mert se anyám se anyósom nem az a vérmes fajta. Férjem meg a kaján kívül nem sok mindenbe szólt bele, nem mozgatták meg különösebben az asztaldíszek meg a virágok.

2017. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!