Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/147 A kérdező kommentje:
Oké, írtam, hogy a bevonulást elfogadom, megmondom otthon. De a virágkoszorú nekem is tetszik, nem csak anyámnak, de a menyasszonyom szerint hülyén néz ki. Most szerintetek is olyan gáz, hogy felnőtteken meg gyerekeken is van? Ő a felnőttekre álmodta meg és szerinte így nem egyértelmű, hogy a felnőttek a koszorúslányok, nincsenek megkülönböztetve, a gyerekeknek meg nem szán külön szerepet. A végén kint szórhatják a szirmot, meg a polgári után kapnak buborékfújót, szerinte elég ennyi. Szerintem meg a koszorúval aranyosak lennének és miért baj az, hogy a felnőtteken is van?
2017. aug. 22. 10:12
 32/147 anonim ***** válasza:
92%
Az egész gáz úgy ahogy van. Nem lennék a helyetekben
2017. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/147 anonim ***** válasza:
95%

Már ott gáz a kérdésed,hogy anyukád kitalálta... anyukád találgatott volna a saját esküvőjén.

Amúgy meg nálunk pl az az ötlet marad, ami mindkettőnknek tetszik, ami nem, azt töröljük, és keresünk mást, ami már tetszik mindkettőnknek. A menyasszonyod nem akar koszorút a gyerekekre, miért akarod ráerőltetni? Aranyosak lesznek anélkül is. Amúgy teljesen igaza van. Ha ez a koszorúslányok megkülönböztetése, a kislányok pedig nem lettek erre felkérve, akkor ne legyen rajtuk.

Előtte menniük pedig rémálom lenne. Kevesebbet beszélgess anyukáddal az esküvőről, mert semmi köze hozzá, és ha mindenbe belepofázik, nem sokáig leszel házas.

2017. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/147 anonim ***** válasza:
12%

33, miféle törvény írja elő, hogy csak saját öltet valósítható meg egy esküvőn? Ne legyünk már szemetek, ha az egyik szülő javasol valamit, akkor azt élből dobni kell, mert nem az ő esküvője???

Nem szeretnék ilyen savanyú ember lenni, mint itt néhányan.

2017. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/147 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már most kérj időpontot a váloperes ügyvédhez. Úgysem leszel sokáig házas. Töketlen vagy, anyuka kicsi fia. A problémák csak fokozodnak idővel, mi lesz akkor, ha most sem tudsz a párod mellett kiállni?
2017. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/147 anonim ***** válasza:
91%

Na ez sem lesz hosszú házasság...

Szerintem senki nem írta, hogy a vőlegény nem szólhat bele az esküvőbe. De ő intézze a saját részét. A koszorúslányok meg a bevonulás az a menyasszony része az ő nagy pillanata. Mégis ki döntsön róla ha nem ő? A vőlegény elmondhatja a véleményét, anyóspajtás is nyugodtan elmondhatja a véleményét, aztán az ara majd eldönti tetszik-e neki vagy sem.

2017. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/147 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem keressetek a gyerekeknek cuki lepkés csatot vagy valamit a hajukba.

Nem a cuki (szerintem ciki) beöltöztetéssel van a baj, hanem hogy olyannak akarjátok öltöztetni a gyereket, mint a koszorúslányok. Nem ők a koszorúslányok.

A kompromisszum megvan: szórják a virágot meg fújják a buborékot. Szerintem ez tök jó. A hajdíszben is lehet találni kompromisszumot, hogy más legyen, mint a felnőtteké.

2017. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/147 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem anyukád esküvője lesz,hanem a tiétek.Nem a gyerekek a lényeg,hanem a menyasszonyod.Evidens,hogy az esküvőkön a menyasszony akarata érvényesül,hiszen ez az ő nagy napja.Ha elpróbáltátok,és beigazolódott ami nagyon sokszor előfordul ilyen helyzetekben,hogy az egyik gyerek hisztizett,akkor megértem teljesen,hogy miért nem szeretné.Az a nap neki attól függetlenül,hogy élete legszebb napja amellett a legstresszesebb is.Nem hiszem,hogy szüksége lenne arra,hogy még X kisgyereket terelgessen maga előtt esküvői ruhában.A koszorúk teljesen feleslegesek,ha a koszorús lányoknak van az bőven elég.Nem kell a kicsikre is koszorú,úgyis csak leszedik a fejükről,dobálják,szétszedik..Tesómék esküvőjén ugyan ez volt,az ő anyósa is bele akart szólni mindenbe,ám a vőlegény leállította,hogy az nem az ő esküvője..Szerintem jobban tennéd ha te is szólnál ezzel kapcsolatban Édesanyádnak,nem kell mindenbe beleavatkoznia.
2017. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/147 anonim ***** válasza:
13%

Evidens,hogy az esküvőkön a menyasszony akarata érvényesül,hiszen ez az ő nagy napja.


Nem. Az az evidens, hogy az esküvőn a PÁR akarata érvényesül. ÉS a férfinak pont úgy lehet kérése és ötlete, mint a nőnek. Gondolom, ha a nő anyja azt mondaná, hogy kislányom, olyan szép a frézia, nekem is az volt a csokromban, legyen a tiédben is az, és a menyasszony megfontolná, elfogadná a javasaltot, akkor is azzal jönnétek, hogy nem lesz hosszú életű a házasság, mert anyós beleszól, pedig neki itt kuss a neve.

2017. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/147 anonim ***** válasza:
96%
Anyukádnak semmi köze hozzá. Maradjon ki belőle.
2017. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!