Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/147 anonim ***** válasza:
94%

Persze a vőlegény napja is.

De nem az anyósé azt gondolom... és ez szemmel láthatóan nem a vőlegény agylövése.

2017. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/147 anonim ***** válasza:
11%
És? Ha valaki egyetért az anyjával, az máglyára való?
2017. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/147 anonim ***** válasza:
96%
Miért baj az ha a jövendőbelid nem így akar emlékezni erre: https://www.youtube.com/watch?v=fQsC-WNJ9ak ?
2017. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/147 anonim ***** válasza:
38%

Off: Azért meglepődtem, hogy ennyien mondják, csak a menyasszony napja ez. :O

Nő vagyok, nekem nem álmom az esküvő, de az eddigi esküvőkön, amiken voltam legtöbbször a férfi is beszállt a szervezésbe. Tehát fura lett volna, ha csak a menyasszony szava érvényesül. Bár a kisgyerek dolog tényleg nagyon rizikós, láttam már nyugodt gyerekeket, de ilyenkor általában tényleg az lenne, hogy a rokonok is vihorászni kezdenek a csimóták bohóckodásán.

2017. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/147 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel a kéréssel valóban nem lenne gond, ha nem így kezdődne, hogy "anyukám kitalálta". Ha a kérdező találta volna ki, nyilván azt mondanánk, hogy ez mindkettőjük napja, kompromisszum kell. De én így is írtam egyet. A templomban nem mennek elöl, hanem a végén szórják a virágokat. Így ők is szerepelhetnek. Ezzel mi a gond?
2017. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/147 anonim ***** válasza:
92%

De nem fogod fel, hogy ez NEM a te kérésed, hanem ANYÁDÉ?


Neked eszedbe nem jutott volna, anyuci kitalálta, te meg nem mered neki megmondani, hogy NEM, mert..., helyette lapítasz és a leendő feleségedet! teszed meg bűnbaknak.


És ezzel az a baj, ha most megengeded, hogy anyucika ebbe beleszóljon (mert képtelen vagy összekapni a töködet), akkor a gyerekneveléstől kezdve mindenbe! bele fog ugatni, és a feleséged meg fog bolondulni az anyósától.


Mellesleg a ceremóniára nem kellenek aranyos, cuki? kislánykák (ha hátul vannak, eleve nincs is értelme), szórják a virágot miután végeztetek.

2017. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/147 anonim ***** válasza:
88%
Nem az anyucidat veszed feleségül. Ezt jegyet D meg
2017. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/147 anonim ***** válasza:
96%

De látom, nem fogod fel, miről beszélünk.


Nem gond, csak ne gyere vissza panaszkodni, hogy "A feleségem és anyám ki nem állhatják egymást (igaz, hogy anyám mindenbe beleszól, dehát nem szólhatok rá)"... túl sok sz ilyen kérdés az oldalon, ahol 99% a férfi eléggé hibás, mert anno teret hagyott az anyukájának.


Az esküvőtök, a kapcsolatotok csak RÁTOK tartozik, ebbe senki másnak nincs beleszólása, ezt értsd meg.


Tanácsot adhat akárki, persze, de a döntés kettőtök dolga.

2017. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/147 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi,előbb küldte el.

Ezt jegyezd meg. Anyudnak lehet javaslata,de nem ő dönt.

Ha nem akar a menyasszony kölyköket vonultatni akkor nem fog. Ilyen miatt képes vagy feszültséget okozni a kapcsolatotokban,hogy meglegyen anyu akarata?

Ne csináld. Beszéljétek meg normálisan.

Az meg már az egyéni problémám,hogy szerintem a felnőtt koszorúslányok se jobb ötletek

2017. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/147 anonim ***** válasza:
95%

23-as, ez a videó... te jó ég, és mindenki nevet rajta.


Hát én agyvérzést kapnék, ha a sok kiskölyök így "kitenne" magáért. :)

Azért ennek a nagyrésze már nem az "aranyos"-szint.

2017. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!