Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/147 anonim ***** válasza:
15%

De már leírta a kérdező, hogy a gyerekbevonulást lefújták. Viszont a menyasszonya azt sem engedi, hogy csak simán koszorú legyen a gyerekeken. Azért ez szerintem erős túlzás.

Szerintem is egyébként ez nem csak a menyasszony napja, hanem a vőlegényé is. Azért annyira nagy ügyet nem kell belőle csinálni, hogy ezért veszekedések legyenek.

2017. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/147 anonim ***** válasza:
15%
És ha én meg azt mondanám hogy oké, nekem is fontos ez a nap és én meg szeretném hogy ott legyenek a koszorúslánykák koszorúval a fejükön? Jaa az nem számít mert én nem a menyasszony vagyok, aki előtt mindenkinek fejet kell hajtani mert méltóztatik férjhez menni? A férj meg csak azért van mert nélküle nem nyalogathatná senki a menyasszony nemes hátsó fertáját?
2017. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/147 anonim ***** válasza:
34%
"És ha én meg azt mondanám hogy oké, nekem is fontos ez a nap és én meg szeretném hogy ott legyenek a koszorúslánykák koszorúval a fejükön? " - akkor én meg közölném a menyasszony helyében, hogy rendben, akkor szervezel MAGADNAK egy olyan esküvőt, amilyent te akarsz. Ennyi.
2017. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/147 anonim ***** válasza:
91%
Azt is anyád fogja kitalálni, hogy a nászéjszakán hogyan dugjatok vagy csak a farkad fogja a lyukra igazítani?
2017. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/147 anonim ***** válasza:
11%
73as, oké, de ezt a vőlegénynek is ugyan ennyi joga van mondani. Meg gondolom akkor mikor fizetni kellett a menyasszony nem hisztizett hogy ez az ő napja és ezért ő akar állni minden költséget, a vőlegénynek ne legyen beleszólása a fizetésbe, majd ő elintéz mindent ugye? Vagy olyankor a vőlegény napja is?
2017. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/147 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem értelmes ember nem mondja, hogy az esküvő csak a menyasszony napja, de az alap, hogy olyan elem nem lesz az esküvőn ideális esetben, amit vagy egyikük, vagy másikuk megvétóz, mert nem tetszik neki. Most ennyi erővel ha a menyasszony meg rá akarja erőltetni a vőlegényre, hogy rózsaszín öltönyben legyen vagy hogy lilára festett aprómajmok ugráljanak körülöttük, akkor az itt vőlegényt védők ugyanígy azt mondanák, hogy jujci, legyél elfogadó? Főleg ha kiderül, hogy a menyasszony anyja bujtogatta a háttérből?
2017. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/147 anonim ***** válasza:
11%

" akkor én meg közölném a menyasszony helyében, hogy rendben, akkor szervezel MAGADNAK egy olyan esküvőt, amilyent te akarsz. Ennyi."


Én meg a vőlegény helyében úgy dobnám a kedves menyasszonyt, hogy rendesen repülne. Csinálnék magamnak esküvőt, de nem azzal a hisztis piscával. Vegye majd el egy papucs férfi, akit kedvére ugráltathat.


Fel lehetne fogni, hogy vannak olyan férfiak, akiknek ugyanúgy fontos ez a nap, mint egy nőnek, elvégre jobb esetben egyszer történik veled ilyen az életedben. És nem csak az a leszarom típusú mindent intézzen a nő típusú férfiak léteznek.

2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/147 anonim ***** válasza:
93%

"Meg gondolom akkor mikor fizetni kellett a menyasszony nem hisztizett hogy ez az ő napja és ezért ő akar állni minden költséget"


utolsó ezt hol láttad a kérdésben leírva? Miért kell magadat és másokat szórakoztatni ilyen förtelmes gyalázkodással?


Kérdező szerintem most fajult el kérdés :D


Amúgy a lényeg, hogy békében megegyezzetek és ha az ara is kellő mennyiségű kompromisszumot kötött, akkor ennyit te is köthetsz. Ha meg ez az egyetlen kérésed, akkor illene neki eleget tenni. De tedd a szívedre a kezed és valld be magadnak, hogy hány százalékban magadért teszed ezt és nem az édesanyádért. Mert ha csak a menyasszonyoddal szembeni bekeményítés a cél, akkor ennek rossz vége lesz.

2017. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/147 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kicsit más ügy, hogy én mit veszek fel (rózsaszín öltöny), mint az, hogy néhány kis szaros kap e koszorút vagy nem.:D
2017. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/147 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó igen..abban az esetben is azt mondanám hogy legyen elfogadó, akár a vőlegény is. Mivel ennek a napnak MINDKETTŐRŐL kellene szólnia, így az lenne a normális ha mindkettő vágyai és kívánságai teljesülnének. Nálunk úgy volt, hogy a férjem azt szerette volna ha menyasszonytáncnál sorsjegyeket kérünk mindenkitől. Nekem ez annyira nem tetszett, de belementem, hiszen ő is engedett mikor én szárazvirág csokrot szerettem volna élő helyett. Mindent KÖZÖSEN átbeszéltünk, és volt aki ebben volt aki abban engedett, de mindenki legfontosabb kívánságai teljesültek.
2017. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!