Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
 121/147 anonim ***** válasza:
84%
118 ez így szépen hangzik, és a te szempontodból, aki már rengeteg mindet átélt és túlélt és tele van élettapasztalattal, teljesen érthető. De(!) egy fiatal nő, aki álmai esküvőjére készül, még nem így tekint a világra.
2017. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/147 anonim ***** válasza:
28%

" Nem véletlenül mondom, hogy semmi értelme vitázni, dacolni, mert" - valóban, le lehet élni egy életet megalkuvások közt is... de valahogy többen nem ilyen életet szeretnénk magunknak, az ember valami rejtélyes okok folytán a sikereire szeret emlékezni, a megvalósított álmaira, és nem a kudarcaira.

(mi is 20 éve vagyunk együtt a párommal...)

2017. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/147 anonim ***** válasza:
92%
Ez már kezd húsos-csontos magasságokba emelkedni 😊
2017. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/147 anonim ***** válasza:
8%
Akinek egy pár órás szertartás élete legfontosabb napja, annak elég értelmetlen, értéktelen élete lehet.
2017. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/147 anonim ***** válasza:
80%
OFF:123-as, szomorú napjaimon jókat derültem a húsos-csontoson. Nincs véletlen valakinek lementve a trilógia linkje? Vagy legalább csak az egyik része? Megunhatatlan!!!
2017. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/147 anonim ***** válasza:
8%

"Bármily meglepő is lehet, de a világon nem kell mindennek arról szólni, hogy anyucikák szerepeltethessék a gyerekeiket. Lehet, kegyetlen, de nem körülöttük forog a világ, vannak más fontos dolgok is."


Biztosan csodálkozni fogsz, de a menyasszonyok általában maguk kérik meg az "anyucikákat", hogy a gyermekük hadd emelje az ünnepség fényét.:-) Ugyanis - mint azt már többen leírták - sokkal kellemesebb látvány lehet a szemnek egy-két szép kislány, mint a tinikorból már erősen kiöregedett koszorúslányok, hamvas kislányoknak való virágkoszorúval és habos-babos ruhában. Arról nem beszélve, hogy a szülőnek nincs szüksége rá, hogy esküvőn szerepeltesse a gyerekét, ugyanis van millió fontosabb elfoglaltsága is annál a maceránál, hogy pl. próbákra járjon vele.:-)

2017. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/147 anonim ***** válasza:
87%

"Biztosan csodálkozni fogsz, de a menyasszonyok általában maguk kérik meg az "anyucikákat""


Általában. Itt viszont kifejezett kérése a menyasszonynak, hogy ne legyen babaparádé. Csak azért mert "mások" így csinálják, még nem kötelező.

2017. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/147 anonim ***** válasza:
10%

"Általában. Itt viszont kifejezett kérése a menyasszonynak, hogy ne legyen babaparádé. Csak azért mert "mások" így csinálják, még nem kötelező."


Természetesen nem kötelező. Pontosan erre írtam korábban (egy kommentre reagálva), hogy nyugodtan lehet az esküvőn "majomkodni" gyerekek nélkül.:-)

2017. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/147 anonim ***** válasza:
92%
Értem 128, tehát minden esküvő, ahol nincs legalább egy üvöltő gyerek, az csak majomkodás. Nem is értem a sok vesztest a béna kéttanús esküvőikkel.
2017. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/147 anonim ***** válasza:
11%
129: Nem voltam még olyan esküvőn (vagy egyéb rendezvényen) ahol a gyerekek balhéztak volna. Inkább a felnőttekkel szokott gond lenni 😃
2017. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!