Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
 131/147 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, hol él az, aki szerint a menyasszonyok többsége kéri azt, hogy az ilyen-olyan rokon gyereke produkálja magát... max. ha a saját vagy a testvér gyereke. Nekem az a tapasztalatom, hogy a turbóanyuk szokták erőltetni (mert ugye szerintük MINDENKINEK a leghőbb vágya, hogy azt nézze, hallgassa, hogy Lacika virágszórás címszóval visítva rohangál, Katika meg nyökögve, rosszul hangsúlyozva, selypegve verset mond), a menyasszonynak meg nincs pofája visszautasítani, mert akkor családi patália lesz.
2017. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/147 anonim ***** válasza:
10%

"Értem 128, tehát minden esküvő, ahol nincs legalább egy üvöltő gyerek, az csak majomkodás. Nem is értem a sok vesztest a béna kéttanús esküvőikkel."


Talán olvasd vissza az előzményeket, és látni fogod, mire reagáltam így.:-)

2017. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/147 anonim ***** válasza:
16%

"Hát nem tudom, hol él az, aki szerint a menyasszonyok többsége kéri azt, hogy az ilyen-olyan rokon gyereke produkálja magát... max. ha a saját vagy a testvér gyereke. Nekem az a tapasztalatom,"


Miért, hány esküvőn voltál életedben, ahol be is avattak a szervezés részleteibe?:D Szánalmas ez a turbóanyuzás.

2017. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/147 anonim ***** válasza:
90%

Igen kedves volegeny? Akkor vonuljanak elotted a rokon kölkeid, ne a menyasszony elott, vagy bevonulhatnak anyad mellett a templomba a tobbi vendeggel egyutt. Ha nem tudsz levalni a szoknyajarol akkor fogd az ovet, szegeny not meg kimeld meg ettol a harpiatol. Eszt osztani azt tud, de nem a sajat lóvèján, bolond asszony, en menekulnek ebbol a csaladbol, mert tudnam h nem lesz normalis az eletunk 😂 Masodrangu senki az osszes rokon lyenkor. Ezen a napon ti szamitotok. En egy ilyen pasihoz nem is mennek hozza. Ha anyad azt mondja legyen a gyerek Pista akkor az lesz, a te fejed meg kopasz, akkor leborotvalod. Halistennek az en ferjem mindenben kiall mellettem es en is mellette.

Amugy tanacsolom h ezt afelesegedre bizd. Ha o nem akar kolkoket maga elott akkor nem lesznek, kesz. Vonuljanak elotted, nehogy mar anyad dumaljon az eskuvon😂😂

2017. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/147 anonim ***** válasza:
8%
Hagyd már a kérdezőt az anyjával! Megakadt a lemez? Szerintem a kérdező sem akarná, ha neki nem tetszene az ötlet.
2017. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/147 anonim ***** válasza:
8%
Ha másodrangú senkik neked a rokonaid, akkor felesleges az esküvő.
2017. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/147 anonim ***** válasza:
10%

"A vőlegény nem elég tökös, hogy kiálljon a saját menyasszonya mellett", mert NETALÁN tetszik neki az anyja ötlete? Gratulálok, emberek! Megmondom, mikor lenne töketlen: ha mindenben a nő pártját fogná, MERT a párja (szép papucs lenne belőle), vagy ha mindenben az anyja pártját fogná, MERT az anyja (ekkor lenne anyuci pici fia). Egy esküvő senkit nem jogosít fel arra, hogy elvegye a másiktól a véleményformálás jogát -- ha tetszik a menyasszonynak, ha nem.


Kérdező, ez veszett fejsze nyele. Ha ennyire tiltakozik, hagyd rá, ne hisztizzen. Ne csináljatok semmi olyat, amiben nem tudtok megegyezni.

2017. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/147 anonim ***** válasza:
78%
"Ne csináljatok semmi olyat, amiben nem tudtok megegyezni." - mivel az esküvő még mindig a két házasulandóról szól, kb ez a lényeg. És akkor ezzel mindjárt a lány pártját is fogjuk, ugye... belátva, hogy akiről az esküvő NEM szól, az anyuci.
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/147 anonim ***** válasza:
1%
138, tovbbá akkor nem szól az internetről, barátnőkről, esküvői lapokról sem, ahonnan meg a csaj szedte az ötleteit, ugye?
2017. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/147 anonim ***** válasza:
87%
#139, így van, arról sem... de a jelek szerint addig megvolt a megegyezés a szertartásról a házasulandók között, amíg anyuka nem kezdett el beleszólni.
2017. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!