Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
 101/147 anonim ***** válasza:
25%
Nő vagyok,de ha a párom csak azért utasítana el valamit,mert azt anyám vagy apám találta ki,na hát akkor többé nwm lenne a párom! Felnevelt,olyan emberré,akit megszeretett. Élből nem utáljuk,csak mert anyós. Kívánom az ilyen "fujjfujj anyós" nőket hozzájuk hasonló menyekkel vagy vejekkel áldja meg a Jóisten.
2017. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/147 anonim ***** válasza:
95%
"És miért ne szólhatna bele? Nálunk pl az a szokás,hogy a menyasszonynak is és a vőlegénynek is van koszorúslánya." - azt te se írod, hogy az anyósoknak is lenne... na EZÉRT nem szólhat bele. Ahol az anyósoknak is van, ott nyilván beleszólhatnak, kiválaszthatják a sajátjukat...:)))
2017. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/147 anonim ***** válasza:
15%
Jaj, meg lehet ezt egyszerűen oldani, hogy senki ne sérüljön. Nem értem, miért ragaszkodnak a násznép vonulásához, nem kötelező. Úgy is lehet, hogy a násznép szépen beül a templomba, aztán a vőlegény vonul az anyjával, a menyasszony pedig az anyjával. Így nem kell a gyerekek szerencsétlenkedését végignézni. Ha muszáj a násznépnek vonulni mégis, akkor bemennek a gyerekek, kibénázzák magukat, ahogy akarják, kit érdekel, aztán egy jó nagy hatásszünet után bemegy a pár olyan felosztásban, ahogy akar, az igazi koszorúslányok pedig előttük. Olyan is van, hogy együtt vonulnak, utoljára. (Mármint a pár.)
2017. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/147 anonim ***** válasza:
9%

A násznép eleve beül a templomba, vagy a házasságkötő terembe, uttsó, én még nem láttam olyat, hogy az ifjú pár után tódulnak be.

Egyébként a húgom esküvőjén egy 6 éves, gyönyörű, virágkoszorús kislány vonult fel előtte, ő szórta a virágszirmokat, az uszályát pedig két 7 éves fiú igazította el, ők kísérték hátul. A 3 felnőtt koszorúslány hajában szolid virágdísz volt, ami harmonizált a vőlegény és a tanúi virágdíszével, meg a menyasszonycsokorral. Semmi gikszer nem történt, a húgomnak pedig meg sem fordult a fejében, hogy ettől ő háttérbe szorul.:-)

2017. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/147 Skorpió87 ***** válasza:
14%

Igazat adok néhány előttem szólónak bizonyos szempontból. De azért arra kíváncsi lennék, hányan álltak ki a párjuk mellett éveken keresztül jóban-rosszban, maximálisan. Az észt lehet osztani, főleg névtelenül, mást pedig mindenféle töketlennek leminősíteni.


Egyébként ha az Anyukájának nincs beleszólása az esküvőbe, elvileg semmilyen téren, akkor nekünk miért van, idegeneknek...? Ja, mert hozzánk fordult...Hát akkor ilyen alapon az Anyuka véleménye is érvényesülhet. Többet nem tennék hozzá, mert azt már előttem 1-2 személy leírta. :) Sok boldogságot! :)

2017. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/147 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, meg leszek kövezve, de miért kell gyerekeket szerepeltetni, ha nem muszáj? :) Nem mindenki tartja ám őket jópofának és aranyosnak... lehet a menyasszonynál is ez van csak nem akarja megmondani, én sem akarom, hogy az én esküvőmön rokon gyerekek majomkodjanak :D
2017. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/147 anonim ***** válasza:
71%
Minden nőnek ez a legnagyobb álma, anyád hazasodjon újra úgy ahogy akar.
2017. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/147 anonim ***** válasza:
5%

Nos, bármilyen meglepő, de van, akinek az esküvő a családalapítást is jelenti, amibe beletartoznak a gyerekek is. Ezt szimbolizálja a szertartáson a kicsik jelenléte.

Természetesen senkinek nem kötelező gyereket szülni, és amennyiben rühelli őket, nyugodtan elmajomkodhat az esküvőjén nélkülük.

2017. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/147 anonim ***** válasza:
87%
Bármily meglepő is lehet, de a világon nem kell mindennek arról szólni, hogy anyucikák szerepeltethessék a gyerekeiket. Lehet, kegyetlen, de nem körülöttük forog a világ, vannak más fontos dolgok is.
2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/147 anonim ***** válasza:
8%
Szó sincs arról már hogy gyerekek vonulnának fel, azt már letárgyalták. A menyasszörny azon hisztizik hogy csak az ő felnőtt koszorúslányainak a hajában lehet gyerekes virágkoszorú, a valódi gyerekek fején nem.
2017. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!